0

@speed1 Podobno dzisiaj na zaprzysiężeniu.

5

Haha :D

A tak na serio uważam, że jest to bardzo możliwe, że mając rząd w 2027 PiS będzie chciał jak najbardziej się zabetonować, jeszcze bardziej niż przy okazji ostatnich rządów.

W takich chwilach dużo bardziej doceniam moje możliwości zarobkowe, że mogę sobie pracować z każdego miejsca na świecie gdzie tylko jest internet. Kiedyś niestety może się to dużo bardziej przydać, a nie tylko być wygodne.


1

@Luciano99 Wulkanizacja to nie jest dobry biznes, a @jowita powinna schudnąć.

1

@TR3YWAY Osobiście utrzymywałbym z dzieckiem bliską relację i raczej widziałbym po dziecku, że coś jest nie tak, ale zakładając, że jestem rodzicem bez takiej relacji, lub dziecko ma nieobecnych opiekunów, to myślę, że statystycznie szansa na trafienia na "jakiegoś idiotę", który mojemu dziecku zaszkodzi jest znacznie niższa niż szansa, że jakikolwiek psycholog ze szkoły, czy ogólnodostępny dziecku jakkolwiek pomoże.

3

@TR3YWAY To, że miałeś złe doświadczenia to nie znaczy, że dany psycholog jest zły. Oczywiście, mogą zdarzać się nieodpowiednie osoby, ale wtedy szukamy dalej, a nie zamykamy się w strefie "prawie wszyscy psychologowie źli". W moim środowisku, czy na moim przykładzie też parokrotnie byli zmieniani psychologowie, ale ze względu na dopasowanie do charakteru danej osoby, a nie, że byli źli i to jest absolutnie naturalne. Bazujesz tylko i wyłącznie na swoich emocjonalnych odczuciach i chcesz przez ten pryzmat zakazać tego innym, a więc umieszczasz innych w swojej bańce. To, że Ty miałeś takie doświadczenia nie oznacza, że jakiś 13 latek będzie mieć tak samo i nie otrzyma pomocy, więc dla mnie to idiotyczne, by na tym opierać cały świat psychologii.

Poza tym zdecydowanie lepiej jest dać taką możliwość nastolatkom, bo przecież nie wiesz czy to pomoże czy nie. Jak nie pomoże, to są inni, a jak pomoże to będzie wielki sukces. Moim zdaniem zdecydowana większa jest szansa powodzenia, bo przynajmniej taki nastolatek będzie wiedział, że ktoś próbuje mu pomóc, ktoś kto teoretycznie się na tym zna.

2

@MessiForeverTheBest Pierwszym ruchem będą cotygodniowe ustawki dla obywateli oraz zniżki na wizyty w Grand Hotelach dla mężów, którym żona nie daje.

30

@TR3YWAY @kamilop Podajcie proszę argumenty dlaczego jest to bardzo dobra decyzja i dlaczego osoba powyżej 13-go roku życia nie mogłaby dobrowolnie skorzystać z pomocy psychologa.

25

@JohnKennedy Obrzydliwa decyzja. Najgorszy prezydent po 89.

0

@Popitek12 No cóż...

3

@Frimpong Oby tryskał radością podczas gry w piłkę i nie tylko!

9

@Popitek12 Cristiano Ronaldo zostaje Prezydentem Bycia Zawsze Drugim?

0

@ShawnC Oby tak się właśnie stało!

36

Biorąc pod uwagę ten płacz Madrycioków, wieczną butę czy niezwykłą propagandę, to cudownym uczuciem jest fakt, że ich historycznie zlaliśmy 4x w poprzednim sezonie. Mam wrażenie, że nie do końca doceniamy jak ich upokorzyliśmy. Oby ten trend się nie odwrócił w nadchodzącym sezonie - mamy wszystkie potrzebne zasoby by to utrzymać.

2

1

@Comentateiro Bingo :v

1

@Aveiro Zawsze miło jest usłyszeć dodatkowo Michała i Adriana, bardzo przyjemnie się Was słuchało, zresztą jak zwykle.

Więcej Meizdiego (może zrzućcie się na jakiegoś browara dla niego by go bardziej zachęcić), "więcej i mniej Miko" i na jakieś szczególne okazje jak np. El Clasico starałbym się jednak utrzymać skład z tej premierowej małej-wielkiej zmiany.

Poza tym w którymś momencie ktoś wspomniał o osobnym segmencie Miko ws. sędziowania. Rozważyłbym to - taki krótki content mógłby być czystym złotem.

Czekamy na następne UTDLR - powodzenia!

16

@Aragorn33 Obrzydliwy klub.

6

@FioletoweOczy Żart i wyrwane z kontekstu.

15

@damianex10 Już jestem tak zdemoralizowany przez internet, że oczekiwałem jakiejś czarnej puenty na koniec, że śmieciarka przyjechała i zabrała moje dzieci lub całą rodzinę :v

16

A taki dobry Mareczek był, jeździł metrem, dzień dobry mówił...

6

@gumaz Kiedyś tak, ale k***a nie w taki sposób...

12

4 rocznica. Ależ to był czarny dzień, byłem w autentycznym szoku.


2

@AlphaNumeric W rok może się sporo zmienić. Ktoś może odejść (np. Lewy przez co zwolni się jego niemała pensja), w końcu może będzie wiadomo co z lożami VIP, jak się uda powrót na Camp Nou w tej połowie roku, nawet zimą to też będzie to zastrzyk gotówki. Poza tym kwestią są głównie rejestracje, a nie to, że zawodnik X kosztuje 100 mln.

@Messibestplayerintheworld Chyba Haaland.

6

heavy breathing

I jakkolwiek abstrakcyjnie to nie zabrzmi, to mam wrażenie, że Laporta będzie chciał przed wyborami ogarnąć coś głośnego choćby miał sprzedać toalety VIP dla Madrycioków.


15

@Aragorn33 Prawica na bank tutaj będzie węszyć jakiś spisek lub jakieś oszukiwanie, że nie oddadzą, że pewnie na złych warunkach, że źle, że najlepiej nie pomagać etc. Aspekt kompletnego braku zaufania do praktycznie wszystkiego i każdego jest w tej grupie społecznej przeogromnie widoczny.

EDIT: Hahaha, mówiłem :D

11

No ładnie to wygląda!


6

No nic, oby Cubarsi się wyrobił na pierwszą lub drugą kolejkę.

36

Szczęsny zszedł, bo mu pet zgasł przez ten deszcz

0

@escarabajo Zupełnie nie rozumiem co to zmienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?