macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czyli wychodzi na to, że Szwagry na wiosnę przedłużyli Inigo do 2026 prawdopodobnie umieszczając w kontrakcie zapis, że może odejść za darmo po czym na tydzień przed startem La Ligi oddają go właśnie ZA DARMO do Arabii Saudyjskiej, która s*a pieniędzmi, a na deser pojawiają się wyssane z tyłka informacje, że Inigo niby twierdzi, że nie dałby rady już grać na takiej intensywności?
Masterclass Szwagry, MASTERCLASS!
8
Ale szok z tym Inigo. Widać, że Szwagrom "zaskakująco" nie spina się tam w księgach. Szkoda tylko, że to jeden z najbardziej lubianych i najlepszych zawodników ostatniego, kapitalnego sezonu. Ale cóż, podobnie było z Gundoganem, a sportowo daliśmy radę, więc myślę, że można do tego podejść bardziej optymistycznie, jeśli tylko zestaw wartości pozwoli Araujo nie robić idiotycznych błędów.
Poza tym Inigo ma już swoje lata, więc z tej perspektywy wygląda to w miarę sensownie.
#InFlickWeTrust
0
@Prorokk Nie no, PiS w ogóle nie próbował. Nic, a nic ;)
9
@Eoren Nie mam opcji "podbij", za to mam opcję "zgłoś". Jak kliknę to też to pomoże?
@gumaz No ale komu? On tego nie zapamięta.
0
@Ryoumen "Ale pokazuje że da się prowadzić kraj poza Unią i to bardzo dobrze."
Taki ma to związek.
3
@Popitek12 Podwójnie, bo CR też bez nominacji.
0
@Ryoumen https://www.money.pl/gospodarka/brytyjczycy-zmieniaja-zdanie-ws-brexitu-oszacowano-koszty-dla-gospodarki-7120082680089408a.html
"Pięć lat po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię, większość Brytyjczyków uważa brexit za błąd. Według sondaży poparcie dla tej decyzji spadło do najniższego poziomu od 2016 roku. Analizy Cambridge Econometrics pokazują, że brytyjska gospodarka miałaby się lepiej."
https://www.pism.pl/publikacje/gospodarka-wielkiej-brytanii-osiem-lat-po-referendum-w-sprawie-brexitu
"Wielka Brytania odczuwa koszty ekonomiczne decyzji o wyjściu z UE (brexicie) już od referendum z 2016 r. Obecnie przechodzi długotrwały kryzys gospodarczy, który ma poważne konsekwencje społeczne i polityczne. Brexit nie jest jedynym czynnikiem powodującym te problemy, a gospodarki podobne do brytyjskiej również odczuwają trudności związane z serią globalnych kryzysów. Pogorszenie się wyników gospodarczych Wielkiej Brytanii już w okresie między referendum a pandemią COVID-19 w Europie wskazuje jednak na bardzo negatywne konsekwencje decyzji o wyjściu z UE."
https://www.money.pl/pieniadze/mija-piec-lat-od-brexitu-gigantyczne-straty-wielkiej-brytanii-7110956801833696a.html
"Na początku 2020 r. doszło do brexitu. Wielka Brytania wyszła z Unii Europejskiej w wyniku przeprowadzonego w 2016 r. referendum. Straty spowodowane brexitem sięgają nawet 100 mld funtów rocznie, a PKB spadnie o 4 proc. - pisze "The Independent". Szef polskiego MSZ Radosław Sikorski ocenił, że Polexit byłby jeszcze bardziej kosztowny."
1
@JanZagloba No to nie mamy czego się obawiać.
"Javier Tebas, postać znana."
12
@Encore Wygląda jak @Comentateiro w 1939.
4
@mordini123 Parę lat temu wydawało się, że C+ trochę umiera, a tymczasem minęło parę lat i odzyskali LM, Premiere League i wielu wartościowych komentatorów. Świetnie przeszli przez kryzys.
8
@manero @clyde Dokładnie jak napisał @lithotripter - sytuacja na świecie była zupełnie inna. Unia też musi iść jakkolwiek z duchem czasu i nie może stać w miejscu, dlatego rozumiem zmiany, mimo, że też nie ze wszystkimi się zgadzam.
Koniec końców wciąż rdzeń Unii jest jasny i niezmienny - rozwój, który nam dużo daje oraz regulacje, które ograniczają zrobienie z Polski drugiej Białorusi. To jest niezmienne, a najważniejsze.
47
Przystąpienie Polski do Unii to jedna z najlepszych rzeczy jaka spotkała ten kraj w nowożytnej historii. Dzięki temu bardzo się rozwinęliśmy jako kraj, a Unia w pewien sposób trzyma nas przy życiu gdy do władzy dojdzie ktoś, kto będzie chciał zrobić z Polski drugą Białoruś.
1
@davidek1997 Podbijam i zdrówka!
0
@BorzyKrzys Za to Twoja wiedza filmowa jest rozległa, ale charakter i osobowość prawdopodobnie kończy się na słowach "żenująco odpychający".
@PatrychoO Polecam książkę Tarantino, fajnie rozszerza wiele wątków pokazanych w "Pewnego razu...". Bardzo czekam na to co zrobi Fincher we współpracy z Tarantino.
6
@PatrychoO Zgłoszone.
20
Na pocieszenie przypomnę Wam, że za 4 dni wraca FC Barcelona Hansiego Flicka, a za półtora tygodnia gramy pierwszy mecz ligowy i będziemy ponownie łoić Madryciaków aż miło.
0
@adamek20151 No i 3 rożne i karny
7
A to w rewanżu nie jest tak, że wystarczy wygrać tylko 1:0 i jest dogrywka jak w Premiership?
1
@Bulbazaur17 Pamiętam mecz z Juventusem i bramki Rudnevsa, good times :)
5
@Bulbazaur17 Zasłużenie, widać dużą różnicę w umiejętnościach, ale nie ma wstydu - Lech potrafił fajnie przycisnąć, jednak niewiele z tego wyniknęło.
3
Spokojnie, Robercik pomści Lecha.
1
@RozowaPantera Może, ale nawet to nie zmieniłoby faktu tragicznej kampanii. 2 lata temu, ba, nawet rok temu Trzaskowski miał potężną przewagę. Koncertowo to roztrwonił tragicznymi decyzjami wizerunkowymi.
2
@tomek8756 Pomijając głupotę narodu to aktualny scenariusz z kibolskim prezydentem jest również głównie ich winą przez jedną z najgorzej prowadzonych kampanii wyborczych jakie widziałem. Kompletna nieudolność Tuska i Trzaskowskiego.
4
Przynajmniej pewnie ich na ustawce pokonamy. Dzwońce po prezydenta.
4
Eh, szkoda, strata bramki totalnie z d*py, Lech lepszy i zdecydowanie bardziej zasłużył.
0
Oglądając tak grającą polską drużynę trudno nie czuć dumy. Oby jak najczęściej.
1
@PatrychoO W zasadzie to nie "się leją", tylko Como leje Betis :P
0
Dobra, teraz nie spuścić nogi z gazu, iść za ciosem, bo ostatnie minuty świetne.
0
Prawie w ogóle nie oglądam polskich zespołów i mimo, że widać sporą różnicę w ogólnym skillu, to Lech całkiem nieźle sobie radzi. Lepsze i bardziej bezpośrednie decyzje pod polem karnym przeciwnika i są w stanie tutaj osiągnąć dobry wynik.
1:1! Świetnie pograli.
3
@RozowaPantera Jakby było coś na Tuska lub Trzaskowskiego to pewnie byście lajkowali, ale jak to tyczy się prawicy to nie dobra je, nie można tak