1

@Mokaczino Bo jednak do wyboru aktora na Snape'a można się przyczepić - większość innych, głównych aktorów jest wg. opisu Rowling, a aktor grający Snapea w aranżacji HBO to zupełnie niepasująca pod tym względem postać.

4

A ja dam szansę temu Harremu. Szkoda, że nie robią czegoś nowego, ale może rozszerzą niektóre wątki etc. Aktorsko to oprócz Snape'a trudno się do czegoś przyczepić.


2

@Aragorn33 xDDDDDDDDD
Naprawdę?

EDIT: Dobra, mam :v


3

@misterio taktyk, by nie zapomnieć!

12

@Shad0wK1ng Bardzo dobrze, Ukraina nie powinna zgadzać się na oddanie choćby milimetra swojego terytorium. To Rosja jest agresorem, to Rosja rozpętała wojnę, to Rosja odpowiada za śmierć mnóstwa cywilów.

7

Haha, tradycyjny przy gościu bez żony z kotem :v


3

@Frimpong @Luciano99 kup staremu skarpety na święta

6

@Popitek12 Otwórz kebaba i solarium w jednym miejscu

0

@Kgorecki2500 Ale nie zapominaj o GTA VI!

2

@Popitek12 Toś do***ał, aż zielonego dałem zamiast zgłoszenia

2

Ale to dobrze wygląda. Gra twórców Little Nightmares.


0

Ale bym się zes*ał w takim momencie @Sulimo


3

@Bocheno1 Jeszcze większy mindf*ck - jak na razie jeszcze mieszkam obok Sosnowca...

3

@Shad0wK1ng Jak dla mnie zdecydowanie. Chyba niestety nie potrafię wymienić jednej osoby, która mi się z tym nie kojarzy. Aczkolwiek może to jest kwestia tego, że całą prawicę tak postrzegam przez co cierpią na tym wyjątki potwierdzające regułę.

6

@lithotripter W punkt. Poza tym "patusiarsko-swojska otoczka" to jest coś co się mocno kojarzy z całą prawicą, więc w sumie ciężko żeby jakiś kandydat z tego obozu taki nie był.

4

@Comentateiro Największy mindf*ck w historii, że na Arenie Sosnowiec obok właśnie tej hali grali parę lat temu hymn Ligi Mistrzów w ostatniej fazie eliminacji :v

17

To tak na miłe rozpoczęcie tygodnia ;)


17

No to jeszcze wp****l od Osasuny we wtorek i humor gituwa.

5

@Herato Simeone zrobil ogólnie świetną robotę, ale problemem jest to, ze pilka sie rozwija, a Atletico stoi często w miejscu będąc często bardzo pragmatycznym. Rok temu powinni Real juz wczesniej wyeliminować, ale ich pragmatyzm i minimalizm sprawił, ze nie potrafili ich dobić. Powinni zagrać tak jak Arsenal - iść za ciosem, nie oddawać inicjatywy etc. Takie scenariusze są rok w rok i to jest największy zarzut do Atletico, bo gdyby bardziej ryzykowali i grali odważniej, to moim zdaniem ich gablota wyglądałaby po prostu lepiej.

18

Jeszcze tylko transferow na 200 mln euro i może uda się Atletico dotrwać przynajmniej do kwietnia w LM i zapewnić 3 miejsce jeszcze wcześniej niz zwykle.

Pragmatyzm i brak ryzyka w piłce to cos co mnie chyba najbardziej irytuje.

0

@Pnog37 Tak, tutaj niestety zgoda.

8

Co to jest za kompromitacja dziennikarza Polsat News...


3

@NeroTFP1 A to nie jest tak, że teoretycznie stać by nas było by tyle wydać na jednego zawodnika, ale problemem jest kwestia rejestracji i zarobków?

2

@Firestone Tebas nie pozwoli, tym bardziej przy całej nieudolności Szwagrów. Choć uważam, że Laporta chciałby przed wyborami mieć jakiś mocny ruch jak wtedy, gdy sprowadził Davida Ville i jeszcze niedawno wydawało mi się to jakkolwiek prawdopodobne, że będzie coś kombinować, ale dziś już totalnie w to nie wierzę. Będziemy bazować przez parę lat na Rashfordzie, Ferranie i kombinować z jakimiś półśrodkami.

4

Tym bardziej śmieszy to pieprzenie Nico o LM z Bilbao :v

2

@Hshdhrhdh Nie no, Lucek to odpowiedzialna osoba i nigdy do takiej katastrofy nie doprowadza.

PS. Za późno!!!

3

@blakkudium Jak to mówią na wulkanizacji u Lucka: raz pod wozem, a raz pod wozem.

8

@Luciano99 Ale z tą Sysią to dajcie spokój...

5

Cudna chwila, gdy w niemalże tym samym momencie MVP zostaje Yamal i Messi, gdzie oboje pokazali coś magicznego w swoich meczach. Znak czasów :)

3

@Kazragore Kiedyś Laskowski, w pierwszych sezonach Guardioli powiedział na temat Messiego coś w stylu "czy nie macie wrażenia, że ten chłopak zaraz po strzeleniu bramki weźmie plecak i pójdzie do domu?". Było to chyba w meczu z Sevillą, ale nie pamiętam jaki sezon, wydaje mi się, że 11/12. Lata mijają, Messi już na drugiej stronie piłkarskiej kariery i niedługo ta przepiękna historia się zakończy, ale wciąż jest ten sam vibe co kilkanaście lat temu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?