macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mokaczino Bo jednak do wyboru aktora na Snape'a można się przyczepić - większość innych, głównych aktorów jest wg. opisu Rowling, a aktor grający Snapea w aranżacji HBO to zupełnie niepasująca pod tym względem postać.
4
A ja dam szansę temu Harremu. Szkoda, że nie robią czegoś nowego, ale może rozszerzą niektóre wątki etc. Aktorsko to oprócz Snape'a trudno się do czegoś przyczepić.
2
@Aragorn33 xDDDDDDDDD
Naprawdę?
EDIT: Dobra, mam :v
3
@misterio taktyk, by nie zapomnieć!
12
@Shad0wK1ng Bardzo dobrze, Ukraina nie powinna zgadzać się na oddanie choćby milimetra swojego terytorium. To Rosja jest agresorem, to Rosja rozpętała wojnę, to Rosja odpowiada za śmierć mnóstwa cywilów.
7
Haha, tradycyjny przy gościu bez żony z kotem :v
3
@Frimpong @Luciano99 kup staremu skarpety na święta
6
@Popitek12 Otwórz kebaba i solarium w jednym miejscu
0
@Kgorecki2500 Ale nie zapominaj o GTA VI!
2
@Popitek12 Toś do***ał, aż zielonego dałem zamiast zgłoszenia
2
Ale to dobrze wygląda. Gra twórców Little Nightmares.
0
Ale bym się zes*ał w takim momencie @Sulimo
3
@Bocheno1 Jeszcze większy mindf*ck - jak na razie jeszcze mieszkam obok Sosnowca...
3
@Shad0wK1ng Jak dla mnie zdecydowanie. Chyba niestety nie potrafię wymienić jednej osoby, która mi się z tym nie kojarzy. Aczkolwiek może to jest kwestia tego, że całą prawicę tak postrzegam przez co cierpią na tym wyjątki potwierdzające regułę.
6
@lithotripter W punkt. Poza tym "patusiarsko-swojska otoczka" to jest coś co się mocno kojarzy z całą prawicą, więc w sumie ciężko żeby jakiś kandydat z tego obozu taki nie był.
4
@Comentateiro Największy mindf*ck w historii, że na Arenie Sosnowiec obok właśnie tej hali grali parę lat temu hymn Ligi Mistrzów w ostatniej fazie eliminacji :v
17
To tak na miłe rozpoczęcie tygodnia ;)
17
No to jeszcze wp****l od Osasuny we wtorek i humor gituwa.
5
@Herato Simeone zrobil ogólnie świetną robotę, ale problemem jest to, ze pilka sie rozwija, a Atletico stoi często w miejscu będąc często bardzo pragmatycznym. Rok temu powinni Real juz wczesniej wyeliminować, ale ich pragmatyzm i minimalizm sprawił, ze nie potrafili ich dobić. Powinni zagrać tak jak Arsenal - iść za ciosem, nie oddawać inicjatywy etc. Takie scenariusze są rok w rok i to jest największy zarzut do Atletico, bo gdyby bardziej ryzykowali i grali odważniej, to moim zdaniem ich gablota wyglądałaby po prostu lepiej.
18
Jeszcze tylko transferow na 200 mln euro i może uda się Atletico dotrwać przynajmniej do kwietnia w LM i zapewnić 3 miejsce jeszcze wcześniej niz zwykle.
Pragmatyzm i brak ryzyka w piłce to cos co mnie chyba najbardziej irytuje.
0
@Pnog37 Tak, tutaj niestety zgoda.
8
Co to jest za kompromitacja dziennikarza Polsat News...
3
@NeroTFP1 A to nie jest tak, że teoretycznie stać by nas było by tyle wydać na jednego zawodnika, ale problemem jest kwestia rejestracji i zarobków?
2
@Firestone Tebas nie pozwoli, tym bardziej przy całej nieudolności Szwagrów. Choć uważam, że Laporta chciałby przed wyborami mieć jakiś mocny ruch jak wtedy, gdy sprowadził Davida Ville i jeszcze niedawno wydawało mi się to jakkolwiek prawdopodobne, że będzie coś kombinować, ale dziś już totalnie w to nie wierzę. Będziemy bazować przez parę lat na Rashfordzie, Ferranie i kombinować z jakimiś półśrodkami.
4
Tym bardziej śmieszy to pieprzenie Nico o LM z Bilbao :v
2
@Hshdhrhdh Nie no, Lucek to odpowiedzialna osoba i nigdy do takiej katastrofy nie doprowadza.
PS. Za późno!!!
3
@blakkudium Jak to mówią na wulkanizacji u Lucka: raz pod wozem, a raz pod wozem.
8
@Luciano99 Ale z tą Sysią to dajcie spokój...
5
Cudna chwila, gdy w niemalże tym samym momencie MVP zostaje Yamal i Messi, gdzie oboje pokazali coś magicznego w swoich meczach. Znak czasów :)
3
@Kazragore Kiedyś Laskowski, w pierwszych sezonach Guardioli powiedział na temat Messiego coś w stylu "czy nie macie wrażenia, że ten chłopak zaraz po strzeleniu bramki weźmie plecak i pójdzie do domu?". Było to chyba w meczu z Sevillą, ale nie pamiętam jaki sezon, wydaje mi się, że 11/12. Lata mijają, Messi już na drugiej stronie piłkarskiej kariery i niedługo ta przepiękna historia się zakończy, ale wciąż jest ten sam vibe co kilkanaście lat temu :)