10

Śliczny. Szyszkowiec mały - kiedyś chciałem zakupić, ale niestety to nie jest zwierzątko domowe, więc kiedyś pewnie pójdę w gekony lamparcie.

https://x.com/ShouldHaveAnima/status/1957483354514944416

8

Srogo śmiechłem, wyszło im to :v


2

Mozna wyłączyć, choć w sumie z Osasuną myślałem, ze trzeba bedzie to napisać znacznie wcześniej :)

0

@Encore Jak bedzie kiedyś nieśmieszna, poważna i nieskrajna partia, to może u niektorych tak...

7

Brawo Osasuna, jeszcze tylko 89 minut!

3

Ale mi sie nie podoba to nowe Call of Duty... zrobili z tego jakąś przyszłościową papkę. Gdzie te militarne, poważne gry w stylu dwójki czy Modern Warfare.

6

@marcin62 Zatem przypomnijmy:D


1

@marcin62 Podpadłem już wiele razy, ja zaprawiony w boju :D

2

@Kgorecki2500 A ja uważam, że to mogło być mądrym pomysłem, bo rzeczywiście to może ograniczyć ilość plastiku w środowisku. Ale na konkretne dane pewnie trzeba jeszcze poczekać.

@JohnKennedy W wielu aspektach tak, ale są kraje, które nie są w Unii, a oferują również fajne warunki do życia: Szwajcaria, Islandia, Kanada, Szkocja etc.

7

Świetna statystyka Unii Europejskiej :)


3

@lithotripter W zbroi.

4

@Kgorecki2500
- Ty, mam plan
- Jaki?
- Kurła, sprytny

4

@SeWo77 Oczywiście, że dzięki Inigo!

15

Najlepszy wolny jaki widziałem, jak dla mnie przebił ten legendarny Roberto Carlosa. A graficzka przyjemna! :)


0

@PIWOSZ89 Paznokciami.

0

@Faro Ale jak dzisiaj urwą im punkty to odkupią swoje winy!

0

@CLS63AMG Mhm, pokazuje tylko hipokryzję, podczas gdy ja wielokrotnie tutaj krytykowałem "swoich" zamiast ich bronić jak duża część z Was.

Poza tym Polska jest dla mnie podzielona na pół i szczerze mówiąc nie mam ochoty jej łączyć. Kiedyś próbowałem znaleźć jakiś wspólny język i uznałem, że to absolutnie nie ma sensu. Za dużo nas dzieli. Na szczęście są wyjątki, ale wyjątki potwierdzają regułę.

11

@kamilop @mmaciass Na takiej, że non stop podczas wyborów była przedstawiana narracja jakoby Nawrocki był niesamowicie ważnym puzzlem w relacjach z USA? Na takiej również, że nawet była ambasador USA powiedziała, że zawaliła kancelaria prezydenta, bo oczekiwał na zaproszenie, a trzeba było się samemu zgłosić? Więc sama chęć zapewne była.

Zresztą czy jest sens bym prowadził tę dyskusję? I tak znajdziecie sposób by jakkolwiek nieudolnie obronić swoich, zamiast przyznać, że są po prostu wybiórczy.

PS. "- Gdy zostanę prezydentem, będę siedział przy wszelkich stołach negocjacyjnych dotyczących przyszłości Polski i naszego regionu - mówił w lutym w rozmowie z Wirtualną Polską Karol Nawrocki."

https://tvn24.pl/polska/szczyt-w-waszyngtonie-bez-polski-w-lutym-karol-nawrocki-mowil-ze-bedzie-siedziec-przy-wszystkich-stolach-negocjacyjnych-st8605774


10

Ale to jest kompromitacja Mentzena. Kolejny dowód do jakiej grupy politycznej jest całej Konfederacji znacznie bliżej i kolejny dowód, że Ci co ryczą na prawo i lewo o tym, że jedna i druga partia jest zła, częściej krytykują tylko jedną.


3

@Aragorn33 W sumie @Kessie tylko rowery przyciąga, ale one i tak nie chcą.

8

@Aragorn33 Wg. mnie @Kessie, ale ciekawostką jest to, że o ile czarna dziura przyciąga do siebie, to Kessie odpycha. Tzw. odwrotna proporcjonalność Kessiego.

3

@Aragorn33 W sumie też dopiero co skończyłem pracę, coś w tym jest :P
Ale prawda też jest taka, że gdybym jej nie miał, to też bym siedział i ogarniał jakieś inne rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
@Kessie A to nie znam takich.

32

La Bamba dzieli się na trzy grupy:
1. Tych, którzy zarywają nocki dla gówniary z paletkom.
2. Tych, którzy zarywają nocki dla Amigosów z Miami.
3. Tych, którzy zarywają nocki zawsze, bo są po prostu z***ani.

Pozdrawiam z grupy trzeciej.

0

@Hshdhrhdh Ale k***a wstyd, @Luciano99 ja bym dał do ignorowanych

1

@Who_you_mam A nie wiem, nie natrafiłem na takie informacje.

1

@Mokaczino Bo jednak do wyboru aktora na Snape'a można się przyczepić - większość innych, głównych aktorów jest wg. opisu Rowling, a aktor grający Snapea w aranżacji HBO to zupełnie niepasująca pod tym względem postać.

4

A ja dam szansę temu Harremu. Szkoda, że nie robią czegoś nowego, ale może rozszerzą niektóre wątki etc. Aktorsko to oprócz Snape'a trudno się do czegoś przyczepić.


2

@Aragorn33 xDDDDDDDDD
Naprawdę?

EDIT: Dobra, mam :v


3

@misterio taktyk, by nie zapomnieć!

12

@Shad0wK1ng Bardzo dobrze, Ukraina nie powinna zgadzać się na oddanie choćby milimetra swojego terytorium. To Rosja jest agresorem, to Rosja rozpętała wojnę, to Rosja odpowiada za śmierć mnóstwa cywilów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?