1

@esem91 Jasne, rozumiem Twój punkt widzenia. U mnie jednym z moich największych lęków były zawsze pająki i sobie obiecałem, że postaram się z tym oswoić, bo to jest znaczna i widoczna część naszego życia. Pająki były, są i będą integralną częścią naszego życia, co więcej: latem są potrzebne by ograniczać ilość bardziej irytujących stworzeń. Na szczęście dzięki takim materiałom dużo lepiej traktuję te zwierzęta za co jestem bardzo wdzięczny, bo to bardzo pomogło mi się rozwinąć w tym temacie :)

0

@esem91 Też tak kiedyś mówiłem, ale odkąd zacząłem oglądać tak po***ne filmiki i być na różnych eventach terrarystycznych to mam nieco inne podejście. Polecam. Choć zgadzam się z tym, że powinienem się leczyć :v

4

@blakkudium Dobrze, że wziął zaliczkę od Pereza, bo pełnego przelewu by nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@heniusss Flick wprowadzający na boisko Dro w presezonie (pewnie będę żałować za ten "żart", ale trudno):

https://x.com/moment_mirthful/status/1958215025467801785

4

Fajny materiał. Pozdrawiam Białystok i gości od 50k różnych pająków. Dla mnie jeszcze niedawno to byłby koszmar, ale jak dziwnie to nie zabrzmi: coraz więcej razy ptaszniki uważam za... słodkie, trochę takie pluszaki :v

14

@esem91 Cudownie, że takie informacje są nie po stracie punktów, a po wygranym meczu :)

1

@Hshdhrhdh i cyk, kolejny zielony, nie przepieprz tylko na głupoty

1

@Hshdhrhdh dzieki mordo, za to masz zielonego, ale zrozumialem, ze chodzi o ekstraklase

3

@Hshdhrhdh @FcPortoFan1999 by Ci dał zielonego, ale ja nie dam
@VeB 1899 a idź Pan w ***j, oby lider był zachowany na tą idiotyczną przerwę

6

Eh, aż tydzień czekać na Barcelonę Flicka... masakra, jak żyć.

3

@Messibestplayerintheworld Ten sam sędzia. Na pewno to przypadek.

4

Nowy sezon, stara nauka płynąca od Barcelony: NIGDY tej drużyny nie można skreślać, nawet przegrywając dwoma bramkami z beniaminkiem. Robiliśmy wszystko co możliwe żeby tu zwyciężyć, wieloma momentami graliśmy po prostu dobrze. 82% posiadania, 26-8 w strzałach, jedynie xG bardzo zbliżone, ale i tak patrząc na ogół nie ma absolutnie żadnej mowy o farcie.

Mimo błędów znowu można napisać - brawo Barcelono!

0

@partymaker W pierwszej moim zdaniem też było dobrze, ale zgodzę się, że druga lepsza.

0

Bardzo zasłużyliśmy na taki obrót sprawy - mnóstwo sytuacji, strzałów, potężna przewaga... zdecydowanie nam się należało i futbol był sprawiedliwy i tym razem :)

1

Hahahaha, ta drużyna jest absolutnie zajebista! Pozdrawiam Madrycioków!

0

7 minut, wooooow!

7

Wołajcie Messiego pls...

0

Myślicie, że doliczy więcej niż 4 minuty? :v

7

Hernandez Hernandez to chyba się załamie jak ten mecz wygramy.

5

Ale ta defensywa to jest kompletnie do poprawy, cała formacja jest dziurawa jak opony po wizycie na wulkanizacji u Lucka.

0

Hahahaha, Ferran, o co chodzi. Kocham tę drużynę!

0

Lecimyyyyy!!! Jeszcze dwie nie tracąc żadnej i będzie tradycyjnie :)

2

@Bzyczekk Na pewno to przypadek!

18

Powinno tutaj być spokojnie 1:1, jest 0:2. Dzięki Ferran!

1

@michal26 Też za bardzo nie wierzę, Rashford to dla mnie uzupełnienie składu, a nie pierwszy skład. Ale również - obym się mylił :)

@Lionel_Messi10 Mokry sen...

5

Bobek wchodzi po przerwie, nie ma innej opcji. Co więcej uważam, że Szwagry muszą poruszyć niebo i ziemię, by za rok sprowadzić jakąś "9", bo inaczej tego nie widzę, a w Ferrana w pierwszym składzie nie wierzę. Ale obym się mylił.

2

Ale Flick wk***y na Ferrana, jak każdy kibic teraz :v

2

Nie wierzę, Ferran jest do zmiany totalnie...

0

Przy bramce Levante Cubarsi mógł trochę więcej zrobić, strasznie łatwo został objechany. Araujo za to plus, bo próbował interweniować, mimo, że był stosunkowo daleko.

15

Mimo niekorzystnego wyniku ciężko poza grą Ferrana się do czegoś przyczepić. Podoba mi się nasza gra i jak to dalej tak będzie wyglądać, to raczej jestem spokojny o wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?