macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Zgłoszone!
5
Dokładnie 9 miesięcy do premiery GTA VI!
1
@Kgorecki2500 Ale by siadło takie "ku*evsko nedobre novinky" na sali sejmowej :v
1
@Aragorn33 Nie chciałaby się przenieść do PL i dołączyć do Konfederacji?
8
Kiedy ona mówi: rób co chcesz.
1
@Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, mimo wszystko jednak tak :P
3
@4drian0 Oj no żartuje przecież...
1
@aspr1me ...udusi
5
@Kgorecki2500 Podejrzewam, że w oparciu o statystykę - np. wiadomo ile mniej więcej statystyczne osób umiera w ciągu roku/miesiąca, czy dnia i algorytm to po prostu bierze pod uwagę, bierze pod uwagę również trend i automatycznie aktualizuje na stronie.
Ale więcej można poczytać tutaj, podobno korzystają z bardzo dokładnych danych, ale IMO to również opiera się po prostu na dokładnej, ale jednak statystyce:
https://www.worldometers.info/pl/faq/
7
Kapitalne dzieło, nie tylko plastyczność i światłocień, ale też sam pomysł i klimat.
@Rastafarnianin
4
@Ojciec5tkidzieci Nie, napisałeś "wpisuje się do powyzszego" zupełnie nie konkretyzujac, a powyzsze to aspekty o których pisałem ja czy @Jakchcesz, po czym później napisałeś "chociażby prze zwiększenie polaryzacji" co jest jasną informacją, że nie tylko Ci o to chodziło. Zresztą @Jakchcesz Ci idealnie odpisał, bo też jak ja nawiązał do innych kwestii.
10
@Ojciec5tkidzieci No bez jaj, gdzie np. KO, PL2050 czy Lewica promowały teorie spiskowe ws. szczepionek? Gdzie te partie zniechęcały do Ukrainy? Gdzie z ich strony była narracja o zepsutym zachodzie i niechęci wobec UE i NATO? To wszystko pasuje tylko do jednej/dwóch partii, czy do danej grupy społecznej i tego nie da się wyprzeć.
30
@Jakchcesz Promowanie szurskich teorii spiskowych, wrogie nastawienie do UE, NATO, czy zachodu, niechęć do Ukrainy i Ukraińców... jesteś pewien, że to raport komisji ds. badania wpływów rosyjskich i białoruskich? Bo mnie to wygląda po prostu na podejście Konfederacji, czy znacznej prawicy w Polsce. Ale na pewno to przypadek, że to się ze sobą łączy... :)
0
@Hshdhrhdh Tak.
0
@Hshdhrhdh A to nie jedyna moja zaleta
0
@Hshdhrhdh No k***a, mordo, wystarczy poczytać:
https://browarkormoran.pl/piwa-browaru-kormoran/1-na-100-lite-apa/
Ale siebie nie będę nagrywać jak wyglądam po tym piwie, bo już solidnie klepło...
0
@Hshdhrhdh 1 na 100 ma 1%, a więc nie jest bezalkoholowe, hahahah szach mat hejterzy!
4
@Hshdhrhdh K***a...
1
@escarabajo Do Realu. I w Realu wygryzie Mekambe, bankowo
1
@escarabajo @Laporta gotuj tam, widać że się chłopak ogarnął, Martin i Szczęsny poczekają
1
@Kgorecki2500 Oj Call of Duty 2 było cudowne... aż sobie kiedyś odświeżę :)
2
@Popitek12 https://bi.im-g.pl/im/f2/67/12/z19299058IHR,Cristiano-Ronaldo-i-Badr-Hari.jpg
2
@Popitek12 masz jakiegoś kolegę z Maroko?
8
Jesteśmy chyba jedynym klubem w historii, który mecze sezonowe rozważa grać na 4 stadionach: Estadi Johan Cruyff, Estadi Olímpic Lluís Companys, Spotify Camp Nou, Estadi Montilivi :v
Wincyj trytytek, wincyj! Kibice wytrzymajo!
3
@Frimpong Jak to mówią: raz pod wozem, a raz pod wozem.
3
@Hshdhrhdh Może i @Kessie został dzisiaj pośmiewiskiem, za to jutro, za tydzień, czy za rok nic się nie zmieni.
1
@Popitek12 Jak nagrasz filmik, gdzie mówisz, że Messi jest znacznie lepszy od CRa i jest najlepszym graczem w historii, a MŚ 2022 były piękne.
2
Ale to cudownie wygląda - pixel art w połączeniu z 3D i kapitalnym światłocieniem. Czekam!
1
@thcmenel420 Kompletnie nie ogarniam tej ksenofobii względem Ukraińców, jest to tak idiotyczne i prymitywne, że brak słów.
"jak i każdy ukrainiec odstawiony pod granicę" - zawsze bardzo jest mi wstyd za takich Polaków, kompletnie nie chcę z czymś takim się utożsamiać. Powiedz to Polakom uciekającym przez II WŚ do USA, czy innych krajów, albo ogólnie Polakom w innych krajach.
Moja Polska jest zupełnie inna niż Wasza i to się nigdy nie zmieni - dlatego podział narodu na pół chyba może nie byłby wcale taki głupi :v
A co do Bandery to zgoda - Ukraina powinna wiedzieć jakie mamy podejście i powinni to respektować w naszym kraju.
2
@gumaz Właśnie @Kessie, jakie polecasz, kolega pyta