0

@Tasde Zazwyczaj też tak robię, ale coraz częściej gdy coś zostaje w miarę świeżego, ale nie chce się już tego jeść to nie wywalam, tylko daję do lodówki dla bezdomnych dzięki czemu się to nie marnuje. Oczywiście nie oddaję tam "chlebowego kamienia", tylko rzeczy, które jeszcze nadają się do spożycia.

13

@Rastafarnianin Mam coś równie memicznego co to absurdalne pytanie:


3

@Ku84fcb Memiczność.

0

@PIWOSZ89 Nie wiem, choć się domyślam.

3

Ploteczka o GTA VI:

- Produkcja Rockstara ma zaoferować najbardziej realistyczną wodę w historii gier wideo
- tylko nad elementem fizyki wody pracuje 20 top developerów
- budżet tylko na ten element to 200-300 mln $
- gra zaoferuje surfing, huragany, powodzie, realistyczne przypływy i odpływy

Klasycznie wrzucam jako ciekawostkę do której należy podejść oczywiście z dystansem. Zobaczymy po premierze ile z tego było prawdą, ale patrząc po jakości wody na trailerach/screenach oraz po tym, że to Rockstar - nie zdziwiłbym się, gdyby sporo z tego okazało się prawdą, tym bardziej, że podobne informacje pojawiały się z innych źródeł w przeszłości.


1

@July_6_BcN Raczej stosunek ambiwalentny, jednak na szczęście jak już mam coś załatwić służbowo to zazwyczaj Google Meet, który jest bardzo wygodny.

1

@kuz Ale ja mówię tylko o sobie, nie mam potrzeby patrzeć z perspektywy rolników etc., bo rozumiem, że to jest zupełnie inna perspektywa. Piszę tylko o swoim podejściu.

3

Ogólnie mogę powiedzieć jako introwertyk, piwniczak, aspołeczniak etc. itp. itd., że tegoroczne lato było bardzo przyjemne :)

Mało dni z chorą temperaturą 30+, zazwyczaj przedział 20-25 stopni, trochę przyjemnego słońca, trochę odświeżającego deszczu, ogólnie pogoda przez te ostatnie miesiące mało męcząca i po prostu normalna.

Oby więcej takich sezonów letnich w następnych latach!

10

Inteligencja to chyba nie jest jego mocna strona.


4

@Safrani Byłem tu przed gorącymi i rykiem prawicy, pozdrawiam!

1

@clyde Mega się cieszę, że się podobało :)
Zaproponuję coś wieczorem!

2

@MirusAmisz dzisiaj kiedyś, kiedyś dzisiaj

3

@Sergio_Devils Do ludzi z Choroszczy trzeba jednak podejść z dystansem.

6

Tymczasem połowa La Bamby jutro o 8:30 przed rozpoczęciem roku:
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/30/9d/5cd1f20ec1632_o_large.jpg

1

@Magneta Jak chcesz to może być niewyprany, ale wtedy płacisz extra + gratisowo fotki z noszenia

10

Sprzedam koszulkę FC Barcelona z sezonu 25/26, stary plakat z Bravo Sport oraz ręcznik z logo. Szczegóły na priv.

20

Ogólnie jeszcze jedna strata punktów w tym sezonie i ja bym rozwiązał klub, nawet z nowym trenerem. Tutaj już nic się nie uda, nie łudźcie się.

4

ale jutro na rozpoczęciu będzie pszypau, no nic

2

@FcPortoFan1999 To ja już wolę taki mecz jak dzisiaj :v

2

Miało być zimno w Madrycie, jest zimno w Barcelonie, -2 po 3 kolejce. Przerwa na kadrę, wrócić do Barcelony, przemyśleć swoje zachowanie i zaczynamy grać po swojemu. Niech ta strata punktów podziała pozytywnie na może nieco rozleniwionych graczy.

7

Możliwe, że ta potencjalna strata punktów wyjdzie tej Barcelonie na dobre. Już było mówione, że drużyna nieco się przyzwyczaiła, że cokolwiek by się nie działo, to oni i tak wygrają, strzelą więcej etc.

Przyda się tutaj kubeł zimnej wody dla wielu zawodników.

0

To chyba powinien być gol :D
Uff, jednak nie, coś źle popaczyłem.

3

@Bartula Może tak jest, cholera wie Szwagrów :v

2

@Luciano99 A taki dobry był, 5 piw pokazywał przy linii

2

A więc to tak Real przepychał mecze z Courtois!

0

Przy tak skandalicznej murawie jakoś tak mniej krytycznie podchodzę do tego meczu...

1

Corner taken quickly, ależ tam było złe krycie. Budzimy się Panowie.

6

@Kessie było mówione, ze do 22 mogę obrażać, więc nie wchodzi w kompetencje elementa, nie graj szefa

22

Fajny ten hit Premiere League, taki nie za ciekawy. Dawać Barcelonę Flicka, a nie jakichś paziów.

1

@Herato Wciąż wk***a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?