0

@Hshdhrhdh Ja mam bardzo różne klimaty, zazwyczaj elektroniczna, dnb, jungle, reggae, breakcore, dub, ale na mojej playliście znajdzie się też coś takiego jak powyżej :)

PS. Może to Ci się spodoba, chłopaki z mojego miasta!


2

Bardzo przyjemny kawałek :)


1

@LeszekFCB W sumie też by pasowało, fakt.

0

Reprezentacje z największym ego:
- Holandia
- Anglia
- Portugalia

Kolejność dowolna.

1

Dobra, śmieszki śmieszkami, uwielbiam to, ale tak na serio, to chyba nikt poważnie nie twierdził, że tutaj Holandia nie będzie drużyną po prostu lepszą w niemalże każdym aspekcie. A jak na to co widzę w tych 15 minutach to moim zdaniem nie jest źle - widać pomysł rozgrywania, nie ma paniki gdy posiadamy piłkę, widać pomysł gry na spalone, staramy się grać agresywnie i budować bezpośrednie, szybkie ataki. Na razie naprawdę jest nieźle moim zdaniem :)

1

@Hshdhrhdh My pewnie też nie

1

Po pierwszym "niestety" można będzie wyłączyć

2

Ale dziś w drugiej połowie ten Van Dijk będzie kręcony przez Grosika, Holender nie ma po co wychodzić po przerwie

2

@RoberDzik Ty antypolaku Ty

18

Dareczek zachęca do oglądania dzisiejszego widowiska.


0

@chroma93 Wyrazy współczucia i dużo siły! Mnie mama odeszła parę miesięcy temu, więc doskonale rozumiem co czujesz i jak jest to ciężkie...

1

@PatrychoO Niestety nie oglądałem, ale widzę, że zapowiada się grubo :v
Odświeżę sobie dziś/jutro

1

@JimMorrisonFCB CCleaner polecam :)

2

@Kgorecki2500 Zimą też macie tam przyjemnie!
https://zapodaj.net/plik-vvherB3QxR

2

@July_6_BcN Szanuję za nawiązanie do Miodowych Lat!

1

@Kgorecki2500 Zgłoszone.

5

@Eklerek Potwierdzam insynuacje @July_6_BcN - to była lalka, która złapała syfa od @Kessie. Widziałem, bo już próbował się do niej dobrać na śmietniku, ale na szczęście jakaś babka go przegoniła.

2

@pride1899 Bardzo polecam + polecam wybrać się na jeden/dwa dni na północ Szkocji, czyli Highlands (Loch Ness, Glencoe etc.).

0

@JordiAlbion @RomanGroza Po tym co krótko zobaczyłem - pełna zgoda :)

0

@rasta212 Lubię zróżnicowaną pogodę i od upałów i pełnego słońca wolę trochę chmur, raz na jakiś czas słońce i chłodniejszą pogodę, więc pod tym względem pasuje idealnie :)

Swoją drogą byliśmy tam w teoretycznie najgorszym możliwym pogodowo okresie (listopad-grudzień), a słońca było całkiem sporo.

7

Cudowne miasto. Nie dziwię się Rowling, że jej umysł tak obfitował w kreatywność, miała tam mnóstwo inspiracji.

Ogólnie Edynburg i Szkocja tak nas zauroczyły, że nawet zaczęliśmy się zastanawiać nad przeprowadzką. Ale czas pokaże...



6

@gumaz Podobno tak, ale ciekawostką jest to, że właśnie to lalka złapała jakiegoś syfa i przez to stała się toksyczna.

4

@Kessie Związek z lalką znalezioną na śmietniku się nie liczy.

5

Trzeba by to masełko ogarnąć


0

@michal26 "heavy breathing" :)

1

@J4no No widzisz, ja przynajmniej potrafię swoją wiedzę zweryfikować/uzupełnić/poprzeć w oparciu o sprawdzone źródła, a spora część z Was nawet tego nie potrafi co stawia Was na absolutnie samym końcu jakiejkolwiek powagi, inteligencji i szczątek mądrości. Spora część z Was jest obrzydliwą, antypatyczną, niezbyt mądrą grupą społeczną, która ma niezwykle ograniczone postrzeganie rzeczywistości co doskonale tutaj pokazałeś Ty i parę innych osób za co paradoksalnie dziękuję, bo jak ktoś kiedykolwiek mnie się zapyta dlaczego jestem tak cięty i uprzedzony do osób o poglądach prawicowych, to pokażę mu właśnie tą całą dyskusję :)

Autentycznie współczuję.

3

Komentarz usunięty

2

@nwchades Dobra, poddaję się. To uniwersum mnie już totalnie przerasta, ale koniec końców jestem przeszczęśliwy, że do niego nie należę.

0

Co znowu ten Balcerowicz zrobił?

9

@Criss18Barca "Ale na większości map świata w książkach Afryka jest reprezentowana w niewielkim wymiarze, po to, aby stworzyć efekt wizualny małej Afryki.
Manipulacja, pranie mózgu."

No nie, to nie chodzi o zamiar stworzenia efektu małej Afryki, tylko po prostu niemożliwie jest stworzenie odpowiednich rozmiarów na dwuwymiarowej mapie, dlatego powoduje to zniekształcenia w wielkościach.

Cytuję:
"Różne odwzorowania kartograficzne, takie jak popularna mapa Mercatora, wybierały konkretne właściwości (np. zachowanie kątów), kosztem innych, takich jak wierność powierzchni."

Ogólnie polecam poczytać z czego to się realnie bierze, a nie tworzyć jakieś kolejne żenujące teorie spiskowe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?