macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hshdhrhdh Ja mam bardzo różne klimaty, zazwyczaj elektroniczna, dnb, jungle, reggae, breakcore, dub, ale na mojej playliście znajdzie się też coś takiego jak powyżej :)
PS. Może to Ci się spodoba, chłopaki z mojego miasta!
2
Bardzo przyjemny kawałek :)
1
@LeszekFCB W sumie też by pasowało, fakt.
0
Reprezentacje z największym ego:
- Holandia
- Anglia
- Portugalia
Kolejność dowolna.
1
Dobra, śmieszki śmieszkami, uwielbiam to, ale tak na serio, to chyba nikt poważnie nie twierdził, że tutaj Holandia nie będzie drużyną po prostu lepszą w niemalże każdym aspekcie. A jak na to co widzę w tych 15 minutach to moim zdaniem nie jest źle - widać pomysł rozgrywania, nie ma paniki gdy posiadamy piłkę, widać pomysł gry na spalone, staramy się grać agresywnie i budować bezpośrednie, szybkie ataki. Na razie naprawdę jest nieźle moim zdaniem :)
1
@Hshdhrhdh My pewnie też nie
1
Po pierwszym "niestety" można będzie wyłączyć
2
Ale dziś w drugiej połowie ten Van Dijk będzie kręcony przez Grosika, Holender nie ma po co wychodzić po przerwie
2
@RoberDzik Ty antypolaku Ty
18
Dareczek zachęca do oglądania dzisiejszego widowiska.
0
@chroma93 Wyrazy współczucia i dużo siły! Mnie mama odeszła parę miesięcy temu, więc doskonale rozumiem co czujesz i jak jest to ciężkie...
1
@PatrychoO Niestety nie oglądałem, ale widzę, że zapowiada się grubo :v
Odświeżę sobie dziś/jutro
1
@JimMorrisonFCB CCleaner polecam :)
2
@Kgorecki2500 Zimą też macie tam przyjemnie!
https://zapodaj.net/plik-vvherB3QxR
2
@July_6_BcN Szanuję za nawiązanie do Miodowych Lat!
1
@Kgorecki2500 Zgłoszone.
5
@Eklerek Potwierdzam insynuacje @July_6_BcN - to była lalka, która złapała syfa od @Kessie. Widziałem, bo już próbował się do niej dobrać na śmietniku, ale na szczęście jakaś babka go przegoniła.
2
@pride1899 Bardzo polecam + polecam wybrać się na jeden/dwa dni na północ Szkocji, czyli Highlands (Loch Ness, Glencoe etc.).
0
@JordiAlbion @RomanGroza Po tym co krótko zobaczyłem - pełna zgoda :)
0
@rasta212 Lubię zróżnicowaną pogodę i od upałów i pełnego słońca wolę trochę chmur, raz na jakiś czas słońce i chłodniejszą pogodę, więc pod tym względem pasuje idealnie :)
Swoją drogą byliśmy tam w teoretycznie najgorszym możliwym pogodowo okresie (listopad-grudzień), a słońca było całkiem sporo.
7
Cudowne miasto. Nie dziwię się Rowling, że jej umysł tak obfitował w kreatywność, miała tam mnóstwo inspiracji.
Ogólnie Edynburg i Szkocja tak nas zauroczyły, że nawet zaczęliśmy się zastanawiać nad przeprowadzką. Ale czas pokaże...
6
@gumaz Podobno tak, ale ciekawostką jest to, że właśnie to lalka złapała jakiegoś syfa i przez to stała się toksyczna.
4
@Kessie Związek z lalką znalezioną na śmietniku się nie liczy.
5
Trzeba by to masełko ogarnąć
0
@michal26 "heavy breathing" :)
1
@J4no No widzisz, ja przynajmniej potrafię swoją wiedzę zweryfikować/uzupełnić/poprzeć w oparciu o sprawdzone źródła, a spora część z Was nawet tego nie potrafi co stawia Was na absolutnie samym końcu jakiejkolwiek powagi, inteligencji i szczątek mądrości. Spora część z Was jest obrzydliwą, antypatyczną, niezbyt mądrą grupą społeczną, która ma niezwykle ograniczone postrzeganie rzeczywistości co doskonale tutaj pokazałeś Ty i parę innych osób za co paradoksalnie dziękuję, bo jak ktoś kiedykolwiek mnie się zapyta dlaczego jestem tak cięty i uprzedzony do osób o poglądach prawicowych, to pokażę mu właśnie tą całą dyskusję :)
Autentycznie współczuję.
3
Komentarz usunięty
2
@nwchades Dobra, poddaję się. To uniwersum mnie już totalnie przerasta, ale koniec końców jestem przeszczęśliwy, że do niego nie należę.
0
Co znowu ten Balcerowicz zrobił?
9
@Criss18Barca "Ale na większości map świata w książkach Afryka jest reprezentowana w niewielkim wymiarze, po to, aby stworzyć efekt wizualny małej Afryki.
Manipulacja, pranie mózgu."
No nie, to nie chodzi o zamiar stworzenia efektu małej Afryki, tylko po prostu niemożliwie jest stworzenie odpowiednich rozmiarów na dwuwymiarowej mapie, dlatego powoduje to zniekształcenia w wielkościach.
Cytuję:
"Różne odwzorowania kartograficzne, takie jak popularna mapa Mercatora, wybierały konkretne właściwości (np. zachowanie kątów), kosztem innych, takich jak wierność powierzchni."
Ogólnie polecam poczytać z czego to się realnie bierze, a nie tworzyć jakieś kolejne żenujące teorie spiskowe...