7

Widzę, że ten zrypany profil, który przepraszał Wiecha i zniknął po tym na parę miesięcy ma godnego następcę jako najbardziej obrzydliwy profil na Twitterze.


3

@Luciano99 przystojnie wyszlem, thx

0

@tomek8756 Makaron, ale ryż też jest w porządku!

3

@tomek8756 Rosół, pomidorowa, ogórkowa, Pho :)

1

@misterio Dziękuję!

1

@spiderman1899 gdzie wady?

9

Co mi jutub przypomniał. Akcja na 2:0 to kwintesencja jednej z najlepszych reprezentacji w historii oraz absurdalna przepaść pomiędzy reprezentacjami w stosunku do m.in. akcji Polski wcześniej.


0

@Kgorecki2500 Właśnie o tym mówię, to się robi z tego co wiem tylko korekcją laserową. Ale to sporo kosztuje, a na razie mam mnóstwo innych wydatków. Przyjdzie czas, mam nadzieję... :)

2

@Colin94 Czemu nie napisałeś, że podszedłeś zobaczyć czy ten leżący typ żyje i w momencie wypowiedzenia słów "ej, gościu!" Cię obrzygał?

Btw w tym samym momencie zrobiłem dokładnie to samo. Więc kij Wam w oko, nadal jestem głodny.

2

@Kgorecki2500 No ja też okularnikiem w przeciągu paru miesięcy się stanę :/
Ni uja nie dam sobie nic włożyć ani z tyłu, ani z przodu w kontekście soczewek, więc idę w okulary, bo krótkowidztwo postępuje.

A jak zarobię miliony na pewniaczkach @Luciano99 i odda mi hajs za stronę to zrobię sobie na to operację i może wciąż nie będę za piękny, ale za to dostrzegę to w lustrze z większej odległości!

4

@Kgorecki2500 Dawaj Sociedad, cała La Bamba na to liczy!

4

@Kgorecki2500 To była noc, @Kessiego bym nie zauważył, a to była karnacja "lekko" przybrudzona, ale jednak blada.

Btw bekon-ser z sosem jalapeno w Żabce TOP, polecam!

5

@July_6_BcN Proszę Cię, Orleny to dość małe miejsca, a nie wielkie hale produkcyjne... nie zmieściła by się.

4

@Batys Też nie wiem co Luckowi odwaliło

18

Grubo, byłem na Orlenie po hot-doga, a tam jakiś narąbany kiep nawołuje żeby do niego podejść, to podeszła kasjerka, rypła mu w twarz brudną szmatą, ten się poskładał i leży złożony w pół :v

3

@misterio O, coś ciekawego, to daję taktyka by przeczytać na spokojnie i na trzeźwo.

8

@JohnKennedy Najbardziej antypolska już na zawsze będzie Konfederacja. To jak się zbłaźnili i ujawnili w ostatnich dniach to już nic nie przebije. To od nich wychodzą wszelkie obrzydliwości w stylu Brauna, Zajączkowskiej, czy Korwina. Wszyscy wciąż po jednych pieniądzach, tak samo jak duża część ich wyborców. Jedna z najbardziej antypolskich i odpychających grup społecznych.


1

@Kgorecki2500 Jedna z najbardziej emocjonujących, mądrych i pięknych gier. Końcówka mocno mnie wzruszyła.

3

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa niby taka fajna, ale gdyby jej zabrać piłkę to już nie.

10

Naukowcy ustalili, że pary są bardziej skłonne do rozstań niż single.

7

Komentarz usunięty

6

@clyde Wystarczy, że odbiegniesz na 10 metrów, to Cię będzie gonić 2 dni. Taktyka, a nie siła!

10

@Luciano99 "alkoholik, hazardzista, bajkopisarz, debil"
A to nie jedyne Twoje zalety!

1

@AxelF W sumie coś w tym jest, aczkolwiek badania mówią, że brak jakiegoś rodzica bardzo destrukcyjnie wpływa na dziecko, a gość mimo, że miał poglądy obrzydliwe, to myślę, że swoje dzieci po prostu kochał.

11

@Kessie no dla Ciebie na pewno wszystko co "dark" to lepsze

30

Męska solidarność, szanuje.


0

@Czajka90 Arszawin, w Arsenalu kozak

0

@Eric_Abidal_22 Czasem mam wrażenie, że rosyjskie boty są tutaj już od dawna...

5

@Comentateiro Ogólnie na pewno to przypadek, że ta machina propagandowa (nie tylko jeśli chodzi o drony) wychodziła głównie od ludzi o prawicowych poglądach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?