0

Dobry mecz, by Bernal wszedł na trochę

0

"A może by tak sprzedać Fermina lub Casado?" :)
Jak dobrze, że do tego nie doszło...

0

Rashford asysta :)

3

Dobra, ale tutaj trzeba przyznać, że ładnie sobie wypracował pozycję do strzału

6

@TR3YWAY Coś pisałeś o Ferranie?

17

Po powtórce mam wrażenie, że faktycznie Ferran piłkę chciał przyjmować, a podanie do Fermina wyszło przypadkiem... po dotknięciu piłki była sekunda, gdzie zrobił ruch w kierunku odwrotnym do bramki co może spokojnie świadczyć o tym, że chciał tę piłkę po prostu przyjąć.

52

@PuszkinFan Widzę, że obok ruskiej propagandy i dezinformacji jest też coraz bardziej widoczna madrycka propaganda i dezinformacja

33

@PuszkinFan Co? :D

1

@TR3YWAY Trzeba być ślepym by nie widzieć ile Ferran popełnia błędów i marnuje różnych potencjalnie groźnych sytuacji oraz głupim by zrównywać to z fanbojstwem Lewego.

1

Ale to zajebiście zagrali :)
Ferrana trzeba pochwalić za szybką decyzje i jakość podania

1

@sokot Jedno i drugie, dzisiaj sporo zawodników gra u nas dobrze, więc to też jest kwestia po prostu naszej dobrej gry.

11

Za Ferrana ktoś lepszy i na spokojnie tutaj byłoby z 3:0. Bardzo irytujący jest to trampkarz.

4

Lewy szybko wróci do pierwszego składu :)

0

Kounde świetny dzisiaj co bardzo cieszy, bo to chyba pierwszy tak pewny jego mecz od dawna (jak na razie ofc)

0

Pierwsza setka Fermina zmarnowana. Jeszcze sporo przed nami, ale pewnie coś mu wejdzie i będzie git.

Ja to się chyba nigdy do tego zawodnika nie przekonam.

1

Pierwsze 6 minutek to takie przyjemne całkiem :)

8

Btw nie mogę się doczekać tych reklam na C+ przed i w trakcie odgrywania hymn LM.

0

@TR3YWAY Ależ ja Wam współczuję, koszmarnie musicie się czuć podczas gdy prawica jest najbardziej antypolskim ugrupowaniem i w ostatnich dniach to wszystko po raz kolejny wychodzi, całe obrzydlistwo związane z Wami. Albo po prostu koszmarnie musicie się oszukiwać. Powodzenia, bo podejrzewam, że nie jest łatwo :)

5

Trump po raz pierwszy w punkt :v


5

@Luciano99 Zgłoszone.

9

@Aragorn33 Jedna z najbardziej obrzydliwych i odpychających postaci od pewnego czasu. Pytanie, czy jej odwaliło, czy taka była od zawsze i w końcu pokazała swoją prawdziwą twarz. Ogólnie aktualnie Zajączkowska to kwintesencja Konfederacji, czyli najbardziej antypolskiej partii w sejmie.

11

@MeAndSwan Oni są naprawdę chorzy...

3

Istnieje całkiem spora szansa, że Manchester United już tego meczu nie wygra.

2

@Czajka90 Chyba Cie porypało, nie dam się już na to nabrać

3

@adamek20151 geniusze myślą podobnie, pzdr

3

@Luciano99 Ale Lucek, nam chodzi o piłke, a nie typ w to, że @jowita jeszcze przytyje

0

@partymaker To już było widoczne w poprzednich meczach, ale może masz rację - zobaczymy jak to się będzie rozwijać.

1

Ciekawe jest to jak City stało się dużo bardziej bezpośrednie i wertykalne. Tam jeszcze jest sporo do poprawy, ale im dalej w czasie tym może to naprawdę się udać. Trzymam kciuki za Pepa, bo widać jak City ewoluuje na przestrzeni jego kariery.

5

@Laporta dobra, robimy tak, sprzedajesz połowę żołądka, każdy kibic da jedną nerkę i załatwiasz Haalanda ok?

5

Prawo @Luciano99 tzw. "prawo sosnowieckiego bukmachera":
Jeśli Lucek stawia na drużynę X, albo jakąkolwiek inną drużynę, to wygrany zespół zawsze jest odwrotnie proporcjonalny do stawianej przez Lucka pierwotnej tezy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?