macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Ale co zarobiłem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Na kanałach Urbexowych drama - absurdalne oskarżenie Żądnego Przygód o włamanie przez kompletnego hipokrytę DeeJayPalaside. Żadny wczoraj odpowiedział i powiem Wam, że dawno nie widziałem tak świetnej, merytorycznej i mocnej odpowiedzi na oskarżenia.
A co do DeeJayPalaside - jak jeszcze eksplorowałem urbexowego jutuba i nie wiedziałem kim on dokładnie jest, to odpaliłem jakiś jego materiał i wytrzymałem może z 5 minut. Poleganie na jakichś szurskich domysłach, niepotrzebne i śmieszne napięcie oraz sam gość bardzo odpychający. Żądnemu Przygód do pięt nie dorasta. A teraz jeszcze się okazało, że to totalny hipokryta, kłamca i osoba dwulicowa. Cieszy natomiast, że Żądny ma bardzo duże poparcie wśród ludzi :)
1
@michalgajdek Ale bym zobaczył takie spotkanko, niekoniecznie za garażami redaktorzy fcbarca.com vs redaktorzy rm.pl. Merytorycznie to rozjechalibyście ich nie gorzej niż Barcelona Flicka Real. Szkoda, że do tego nie doszło mimo propozycji z Waszej strony.
2
@Safrani Po co w ogóle jakieś samochody, przecież mamy nogi, którymi chodzimy. Niestety nogami też można się cofać i ja bym wprowadził ogólnie zakaz cofania się nogami, że jak to zrobisz to je od razu tracisz, bo musisz liczyć się z konsekwencjami swoich czynów. Kolejna głupota.
2
@Lanosss Dobra, chyba nie kumam :D
1
@Derean Właśnie też sprawdziłem i leci edit.
@Encore Ale zobacz jak szybko się zreflektowałem! Lepsze fejki piłkarskie niż polityczno-światopoglądowe...
0
@Derean @Danny Gaucho ?
4
EDIT: Stop antymadryckiej propagandzie!
Mbappe ma 10 bramek z karnych w Realu, a nie 25 :)
8
Podobno wtedy @Kessie i inni dostaną wszystkie zaległe wypłaty i premie od @Luciano99
6
@Jakchcesz Właśnie też mnie to rozwala, że Rosji nikt tam za bardzo nie potępił, zawsze pełne skupienie na krytyce Polski, czy Ukrainy. Powtarzam: Konfederacja to najbardziej antypolska i odrażająca partia w sejmie (nie licząc tych małych wys**ów pochodzących z Konfederacji typu partia Brauna etc.).
9
@OBSERWATOR2021 Trudno się zgodzić z tym co napisała Zajączkowska. Wiech ją znów rozjechał w odpowiedziach co znów poskutkowało wyrzuceniem sporej słomy z butów Zajączkowskiej. Odrażająca postać.
0
@Comentateiro co tam było, bo byłem oznaczony?
1
@KonopaaEagle Oznaczam naszego czołowego La Bambowego biznesmena - @Luciano99 może coś doradzisz chłopakowi
5
@Popitek12 Wstaję i mówię na głos, że Lionel Messi to GOAT piłki nożnej i dostaję całe menu za darmo, wszystko podane na złotych tacach
3
@Luciano99 Może i teraz Ci nie wyszło Lucek, ale następnym razem również Ci nie wyjdzie. Trzymaj się tam!
34
Niech kolejna kontrowersja na korzyść Realu i kolejne ślizganie się tego klubu nie odwiodą Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej pozorny, obrzydliwy i bezczelny klub w historii.
9
Liga Mistrzów Negreiry.
1
Ale strzelają w tym Turynie!
2
@July_6_BcN Deal! Proponuję ze wszystkim zrobić wspólną fotę i wysłać @Kessie by go jeszcze bardziej wk***ć
2
@Kessie To tak jak cała Twoja osoba na świecie, a nawet nie musisz być krytykiem
1
Fajny ten Arsenal, taki nie za mocny.
6
@Popitek12 Zdecydowanie Popi, dlatego prawidłowo potrafię wytypować kto jest prawdziwym GOATem piłki nożnej
3
Jak na razie słaby ten mecz jak sik pająka
3
@RozowaPantera Jestem prymitywnym człowiekiem, oczywiście, że tak.
0
@adamek20151 A ja tam Pana Orłowskiego lubię mimo wady wymowy. Miał gorszy moment parę lat temu, ale teraz czuć vibe okresu, gdzie komentował La Ligę z Laskowskim.
31
Chciałem się wdrożyć w atmosferę LM, więc włączyłem sobie studio na C+. Usłyszałem tam Kręcidło spuszczającego się nad Realem Madryt, który "wygrywał w presezonie i wygrał 4 mecze sezonu jako jedyni". Wytrzymałem 30 sekund i wyłączyłem, co i tak jest dłużej niż trwa stosunek między @Luciano99, a @jowita.
Nie polecam. Wrócę punkt 18:45.
2
@July_6_BcN Nie tylko, pamiętam jak zostawiałem pompona u Ciebie to @Kessie coś tam napisał i od razu zebrało Ci się na wymioty. Zero zaskoczenia.
0
@July_6_BcN Uff...
10
@spiderman1899 @July_6_BcN opinia
7
@Kessie jak mówiłem byś uzewnętrznił się artystycznie, to bardziej chodziło mi o cyrk, a nie o coś takiego