- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1622 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1622 Culés
11
Czesi widzę też zadowoleni z naszego prezydenta xD
Tłumacz: "To jest prezydent, a nie marionetka taka jak nasza"
https://x.com/molnarova_jana/status/1960031211037827417
@Comentateiro @michal26 @July_6_BcN @misterio @tomek8756
5
@Kgorecki2500 Polska górą!
7
@Kgorecki2500 ale mnie bawi ten język xD
7
@Kgorecki2500 fajnie tylko jak spojrzysz na profil tej Pani to ona popiera obecne władze Węgier, Słowacji, ruską ropę i krytykuje broniącą się Ukrainę ;p
Faktycznie można się cieszyć z poparcia takich osób ;p
0
@Aragorn33 Tam w sumie prawie same pozytywne komentarze są.
I tak to wkleiłem dla beki trochę bo mnie mało obchodzi co o naszym prezydencie sądzą inni bo on jest nasz a nie ich.
Nie mniej trochę zabawne jest to, że nasze silniczki zachwycają się prezydentem Czech a Czesi (przynajmniej na X) naszym xD
A też mam lepsze rzeczy do roboty niż analizowanie czeskich profili na Twitterze :P Chociaż zdjęcia ładne robi:
https://x.com/molnarova_jana/status/1960352523836936334
4
@Aragorn33 Nawet wyciekło zdjęcie tej pani.
https://insightnews.media/storage/2023/01/5-3-1024x683.jpg
1
@Kgorecki2500 V kolumna w Czechach też się trzyma mocno. Oni z 2 lata temu mieli chyba protesty antyukraińskie z tego co kojarzę przez jakiś czas.
1
@Aragorn33 Nie chciałaby się przenieść do PL i dołączyć do Konfederacji?
1
@Aragorn33 A było coś takiego, było. Też kojarzę temat.
@macio_944 Proszę nie... nasza polityka jest już wystarczająco śmieszna. Nie musimy dodawać do niej czeskiego języka :P
1
@Kgorecki2500 Ale by siadło takie "ku*evsko nedobre novinky" na sali sejmowej :v
1
@macio_944 Mój ulubiony czeski wpływ na kulturę xD Czeskie soft power!