La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1986 Culés

5

Bobek wchodzi po przerwie, nie ma innej opcji. Co więcej uważam, że Szwagry muszą poruszyć niebo i ziemię, by za rok sprowadzić jakąś "9", bo inaczej tego nie widzę, a w Ferrana w pierwszym składzie nie wierzę. Ale obym się mylił.

0

@macio_944 no, ale jest Rashford. Wystarczy dać mu szansę na tej pozycji

1

@macio_944 problem w tym, że rynek nic nie oferuje praktycznie na tej pozycji i strasznie zawyżone ceny są. Już łatwiej będzie tego skrzydłowego klasy światowej sprowadzić niż 9.

1

@macio_944 Julian ;-)

1

@michal26 Też za bardzo nie wierzę, Rashford to dla mnie uzupełnienie składu, a nie pierwszy skład. Ale również - obym się mylił :)

@Lionel_Messi10 Mokry sen...

0

@macio_944 no, ale pierwszy to masz Lewego. Rashord ma mieć rolę jak Ferran, czy Fermin - uzupełnienie składu a nie podstawowa "11".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?