macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cudowna ekipa i cudowne czasy.
Moja sympatia do Juve trochę się osłabiła poprzez przyjście pewnego Portugalczyka. Może to i prymitywne, ale tak to w moim przypadku wygląda...
1
"Portal pridenews.pl stworzył ranking 100 najbardziej wpływowych osób społeczności LGBT+ w Polsce w 2018 roku. Jak tłumaczą twórcy, na liście znalazły się te osoby, których "wpływowość" przejawia się na różnych płaszczyznach życia – kulturalnego, społecznego, politycznego.
Z pewnością część osób zaskoczy fakt, że na pierwszym miejscu rankingu 100 najbardziej wpływowych osób społeczności LGBT+ w Polsce w 2018 roku znalazł się... Jarosław Kaczyński. Twórcy rankingu określili Kaczyńskiego jako najważniejszego polityka w Polsce."
:D
17
A Ty nie miałeś czasem nie oglądać meczu, bo jesteś w RPA?
0
Żenująca pierwsza połowa. Jestem mega zawiedziony. Rozumiem, że nie każdy mecz musi wyjść, ale trochę to wygląda tak jakby im się nie chciało po prostu grać.
0
Dawno mnie Suarez tak nie wkurzał...
1
Tak, ale na pół etatu, bo drugie pół jest w Pumie.
0
W Adidasie.
0
Podejrzewam, że tak naprawdę pracuje w NIKE.
0
Przeglądając jeden ze stron dla grafików, jakiś ziomek przerobił logo naszego klubu. Co myślicie? Jak dla mnie mocno przesadzone, zdecydowanie za grube i zbyt odbiegające od oryginału. Font użyty jednak na +.
https://dribbble.com/shots/5969551-FCB-Logo
0
Co tak mało znaków zapytania i wykrzykników? :P
0
Oglądam codziennie :)
Podrzucam jeszcze to:
https://www.cssdesignawards.com/
https://thefwa.com/
0
Mam nadzieje, że Socjopata postawił na 5:0 dla Realu.
7
"Statystyka dnia: Real Madryt z Sergio Ramosem w składzie stracił łącznie 94 bramki w meczach z Barceloną. Żaden inny piłkarz w historii Klasyków nie tracił takiej ilości goli."
Wielki Ramos.
Ciekawe jak to dzisiaj będzie. Tutaj panuje spora pewność co do wygranej Barcelony, a ja osobiście mam trochę obaw. Będzie to ciężki mecz/dwumecz, zupełnie inny od tego 5:1.
1
"Nie rozumiem jak można tak sp.......artolić grę."
Ziomuś, zagraj sobie w Fallouta 76. Wtedy CS będzie dla Ciebie arcydziełem :)
15
Goebbels.
Chodzą słuchy, że taki cytat wisi przed wejściem na salę sejmową.
0
Ewentualnie Passat.
5
Żeby wyrywać jakieś ruchable laski.
0
Znam i lubię. Ogólnie Aphex Twina sporo ostatnio słucham.
0
Myślałem, że TVP nie jest w stanie przebić się przez dno, które już jakiś czas temu osiągnęli. Ale jednak widać, że starają się sięgnąć jeszcze niżej.
0
M.in.
Coldplay - Up & Up
Chemical Brothers - Star Guitar
Fatboy Slim - Weapon of Choice
79
Nie musi grać przez 90 minut. 5 bramek można strzelić w 9 minut. Easy.
5
"Iwona Łobejko nie jest już dyrektorką Szpitala św. Barbary w Sosnowcu. Zarząd
wojwództwa odwołał ją ze stanowiska. Posady stracili też dyrektorzy Szpitala Najświętszej Maryi Panny na Parkitce w Częstochowie oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju.
Zaledwie dwa tygodnie po objęciu stanowiska dr Alicja Cegłowska, p.o. dyrektor Szpitala św. Barbary w Sosnowcu, postanowiła pozbyć się ośmiu specjalistów z dopiero co otwartego oddziału diabetologii z pododdziałem stopy cukrzycowej, jedynego takiego w województwie. - Na tej decyzji bardzo ucierpią chorzy na cukrzycę - mówi prof. Krzysztof Strojek, konsultant krajowy w dziedzinie diabetologii."
Dobra zmiana. Tfu. Akurat miałem trochę do czynienia z tym szpitalem w Sosnowcu i dyrektorka, która była 10 lat (!) to całkiem w porządku osobą. Ale jak widać "komuś" to przestało pasować i Ją odwołali. Na Jej miejsce przyszła baba, która zwalnia wiele świetnych lekarzy i specjalistów. Dziki i chory kraj.
2
Tak, ale tylko w połowie. Druga połowa należy do Eleven...
#sprawiedliwe #mądre
71
Krystjano. On pójdzie na randkę sam ze sobą.
1
Jasne, masz rację. Ale bardziej mi chodzi o to, że wszystkie gazety, czy media są po jednej, albo po drugiej stronie. NIe znam mediów, które by były obiektywne, czyli wyciągnęły coś pozytywnego i negatywnego z jednej, jak i z drugiej strony.
A jeśli chodzi o merytorykę, to Gazeta Polska, Niezależna, czy TV Republika są na żenującym poziomie i z tym się chyba oboje zgodzimy. Zresztą zawsze media "proPiS" kojarzyły mi się trochę wsiowo... i chyba zawsze tak pozostanie :)
5
"Obiektywne źródła"/"Polityka"
Wybierz jedno.
Osobiście polecam Ci czytać/oglądać gazety/programy z różnych biegunów polskiej polityki, czy to TVN, czy to TVP, czy to Niezależna, czy to NaTemat itp.
Sam może wysuniesz jakieś wnioski. Bo obiektywnych źródeł to chyba nie ma, przynajmniej tak mi się wydaje. Każde źródło ciągnie w jedną, albo w drugą stronę. Kiedyś myślałem, że oko.press jest w miarę obiektywne, ale dziś już jest mocno anty-PiS.
7
Walka o polski paździerz roku godnie rozpoczęta :)
64
Totalnie nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Barcelona lekceważy Real. Nawet gdyby to był Puchar Domestosu. No po prostu nie.
15
@Socjopata
Postaw proszę, że Real wygra ten dwumecz. Z góry dzięki. Pzdr!
0
Z Realem. No to będzie się działo...