0

To jest w tym wszystkim najdziwniejsze i z perspektywy kibica Barcelony najlepsze. Barcelona wydaje się być zespołem, który czasami (a może nawet często...) można spokojnie zepchnąć do obrony i strzelić jej parę bramek. Barcelna często się gubi, często gra niechlujnie, czasami bez pomysłu, tak jakby jej się totalnie nie chciało, albo byli strasznie przemęczeni. A tutaj wywożą z Bernabeu kompomitujące dla Realu wyniki, oraz na Camp Nou również pokonują Real 5:1...

To je futbol, tego nie ogarniesz.
Mam nadzieje jednak, że gra ulegnie poprawie, bo wg mnie taka gra Barcelonie po prostu nie przystoi. Wyniki są świetne, ale od Barcelony powinniśmy oczekiwać czegoś więcej pod względem wizualnym. Tylko nie wiem, czy jest to możliwe, patrząc na drużynę Valverde od Jego przyjścia... Żeby nie było, bardzo Go szanuję, ale nie będę ukrywać że Jego sposób gry totalnie mi nie odpowiada, mimo że w większości przynosi świetne wyniki. Ale zaraz będzie że się czepiam i że jestem rozpieszczony... -.-

6

W sobotę myśle, że Arhur zagra, a Roberto na prawej stronie będzie "hasać".

13

Oficjalnie: g*wno wiem o futbolu. Po tak dziwnej grze strzelić 3 bramki na Bernabeu i nie stracić żadnej do 73 minuty...

0

Hahah! Niesamowite to jest...

7

Mamy farta jak Real w LM. Sam nie wiem jak to się stało że jest 0:2 po tak dramatycznej grze.

2

Jak Roma?

0

Jestem zażenowany...

0

Zastanawiam się jak będzie wyglądać II połowa. Może Valverde chce w II połowie agresywniej podejść pod rywala, co w sumie miałoby sens. Ale jeśli w drugiej będzie to samo, to ja nie wiem co chcemy osiągnąć w tym meczu...

2

Real gra dużo agresywniej od nas... jakby im się po prostu bardziej chciało. Nie lubię sposobu grania dzisiejszej Barcelony... coś innego cechowało tą drużynę w przeszłości.

0

Ależ zostawili tego Viniciusa... takich rzeczy nie można robić.

14

Skoro Polsat, to pewnie będzie ze 40 zł za jedną kolejkę...

0

Taktyk!

2

Oni żyją w swoim własnym świecie, gdzie Polska to w sumie jest największym państwem na świecie i każdym nam k*** zazdrości.

Smutne jest to, że i tak nawet po takich wypowiedziach Oni będą mieli za***iście duże poparcie.

4

Mądrzy ludzie nami rządzą.

0:20...
https://x.com/PatrykWachowiec/status/1100695281346191360

2

"Radze się przyzwyczajać, że w przyszłym sezonie będziemy widywać takie zestawienie często."

Błąd, bo będzie De Jong w przyszłym sezonie, więc nie wydaje mi się, żeby to było aż tak częste :)

Fakt faktem, że taka pomoc jest mniej kreatywna, co mnie osobiście czasem irytuje... ale myślę, że gdy będzie Arthur w pełni zdrowy + dojdzie De Jong, to kreatywność skoczy na wyższy poziom. Keep calm!

1

Jasne, jak powiedzmy następny sezon cały będzie taki jak teraźniejszy okres, to trzeba będzie się niestety pożegnać... ale dałbym mu jeszcze ten sezon i następny. Powinien się ogarnąć.

11

Myślę, że głupotą byłaby Jego sprzedaż. On ma przeciez mega potencjał i osobiście wierze, że ten potencjał się uwidoczni jeszcze w tym sezonie. A jeśli nie... to mam nadzieje, że w przyszłym. Bardzo mu kibicuję i myślę że jeszcze odniesie sukces w Barcelonie.

5

0

Oho, foty Borka kogoś mocno zainspirowały...

9

"Sytuacja 26 lutego godz. 11.00 czasu polskiego:
ODWRÓT !

K2 - wyprawy Piwcowa i Txikona - zespoły wycofują się z obozu 2 z powodu silnego wiatru.
Bazę opuszczają i schodzą na dół Roman Abildajew, Konstantin Szepielin i Ildar Abbasow."

K2 ewidentnie czeka na Polaków :)

1

Krewny Joachima Löwa?

25

Footroll świetnie podsumował ostatni mecz Realu i część ich kibiców ̶z̶a̶ ̶k̶t̶ó̶r̶y̶c̶h̶ ̶R̶e̶a̶l̶ ̶p̶o̶w̶i̶n̶i̶e̶n̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶w̶s̶t̶y̶d̶z̶i̶ć̶.



Tak samo fantastycznie wypowiedział się na ten temat fan Ajaxu i Realu, JZW. Polecam też Jego kanał, bo gość ma naprawdę fajne przemyślenia.



Cytuję:
"Uważam, że kibice Realu do końca tego sezonu, przynajmniej w Hiszpanii, nie powinni się odzywać w temacie sędziów. Po prostu już nie wypada."

9

Kepa tak, Casemiro nie :(

0

Ok, obyś miał po prostu racje i dobre przeczucie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?