macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ha, już widzę jak to Apple zrobi.
10 minut za cenę subskrypcji 100$ miesięcznie, później wyskoczy komunikat, że żeby grać dalej, to musisz dokupić kolejną jakąś tam zupełnie niepotrzebną rzecz za 50$. A, no i oczywiście musisz mieć Ajfona by się połączyć, a gry tylko na ich Maca :D
Ogromnie szanowałem Jobsa, mimo że podobno był trudną osobą. Ale zmienił wiele branży, był absolutnym wizjonerem i miewał przejawy intuicyjnego geniuszu. Ale od tamtych czasów, Apple staje się coraz bardziej memem.
5
Osobiście jestem bardzo ciekaw jak dużo detali i jak bardzo rozbudowana będzie ta gra. Rockstar tworzy gry absolutnie genialne w swych detalach, animacjach etc. Gameplay Cyberpunka był iście barokowy, mnóstwo skryptów, animacji, postacie które popychają stołki, potem na nich siadają, rzucają przedmioty na stół itd. Takie rzeczy najbardziej zjadają czas produkcji i koszt, a jeśli gra ma być 2/3x większa od Wiedźmina... to raczej nie będzie to tak wyglądać. Wątek główny pewnie tak, ale zadania poboczne będą już poprowadzone bardziej normalnie, bez takiego rozpasania pod względem animacji. Ale zobaczymy. Właśnie tego jestem ciekaw. Jeśli jednak udałoby im się zawrzeć w dużym % tej gry tak dużo detali, animacji, skryptów, immersji... to klękajcie narody i wieczne chapeu bas.
4
Drobna ciekawostka odnośnie branży game devowej i Cyberpunka, może kogoś zainteresuje :)
"W zeszłym tygodniu doszło do przetasowania w branży wirtualnej rozrywki, które odbiło się szerokim echem w Polsce. Sebastian Stępień, który przez ponad 12 lat pracował w CD Projekt RED, przeniósł się do Kalifornii, gdzie został dyrektorem kreatywnym w firmie Blizzard Entertainment. Stępień był jedną z kluczowych postaci w zespole pracującym nad Cyberpunkiem 2077, dlatego jego odejście wywołało sporo pytań na temat przyszłości produkcji. Na szczęście, jak donosi serwis StockWatch, prace nad tytułem idą pełną parą. Zespół pracujący nad grą liczy ponad 400 osób - taką informacje podała Karolina Gnaś z działu relacji inwestorskich CD Projektu.
Taka liczba osób zaangażowanych w produkcję może imponować (zwłaszcza że mówimy tylko o pracownikach etatowych). W sierpniu ubiegłego roku zespół liczył w granicach 300-350 ludzi. Od tego czasu spółka zdążyła powiększyć się o oddział we Wrocławiu. Warto dodać, że w szczytowym momencie prac nad trzecią częścią Wiedźmina, nad tytułem czuwało „zaledwie” 250 osób." - gry-online.pl
Prawie 2x więcej osób pracuje nad Cyberem, a jeszcze ten zespół staje się powiększa. Obyśmy byli świadkami czegoś przełomowego. Rośnie nam nasz polski Rockstar.
1
Myślę, że taka moda niedługo zostanie wprowadzona odgórnie przez państwo.
#MuremZaPelerynami
https://i.wpimg.pl/O/495x660/d.wpimg.pl/518150858--580587648/jaroslaw-kaczynski.jpg
37
Trzeźwo, zdrowo myślący człowiek będzie widział zakłamanie, fałszerstwo, obłudę i nienawiść w obu partiach, a nie w jednej.
30
Jak można po jednym słabszym meczu pisać "coś mi się wydaje, że Barcelona to będą za wysokie progi dla tego piłkarza."? Wybacz, ale trochę nie ogarniam.
Poza tym praktycznie każdy, kto się jakoś tam zna (!) mówi, że to fantastyczny transfer...
62
Fejk, Valverde bez Rakitica.
9
W końcu ktoś to powiedział... tak, nas po prostu nie stać na takie akcje, a zachowujemy się jak kraj mlekiem i miodem płynący.
Tak samo jak idiotyczne zarządzenie dnia wolnego 12-go listopada ledwie chyba 2 tygodnie, albo nawet tydzień przed tym dniem. Czy ktoś tam w ogóle myśli o gospodarce tego kraju? Bo mam wrażenie, że tylu niekompetentnych ludzi to jeszcze w rządzie nie było. Tak samo stajnia w Janowie... kiedyś znana na cały świat, szanowana, prestiżowa. Dziś, przez kolesiostwo i nieudolność, stajnia praktycznie umarła.
1
Cóż, niektórzy tego nie rozumieją. Łatwiej jest pójść na łatwiznę. A jeśli państwo Cię do tego zachęca, no to już w ogóle "dej mi tem piniondze".
3
Może być troll, oczywiście. Ale również nie byłoby to dziwne, gdyby to było zupełnie realne pytanie. Wystarczy wejść na fp "Spotted: Madka and Tateł", albo poczytać trochę komentarzy pod różnymi informacjami, postami...
Nosacze polskości nie wzięły się znikąd.
11
Myślę, że jednak jest to bardziej totalne zidiocenie niezależne od poglądów politycznych :)
Ale fakt faktem, że jest to bardzo znamienne, że takie zidiocenie wg. wielu jest przypisywane do poczynań partii rządzącej. W sumie to nie przypadek... niestety.
80
Ja to bym podał całom rodzinem. Zlodzieje kurla.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51068930_2188587021204569_8054907049898672128_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=a81c9178009de220b56943410ec8dcf0&oe=5CFC6C31
11
Wolę za coś takiego płacić, niż za kolejne żenujące pomniki L. Kaczyńskiego, czy innych...
14
Cristiano Ronaldo: "I am the best."
No i wyjaśnił wszystkich.
0
Chyba tak, ale do końca nie pamiętam. Wielicki się wypowiadał, że w tym momencie trochę inaczej poprowadziłby tą akcję na K2 (m.in. podzielić zepsół na 2 grupy, jedna idzie parę dni wcześniej, przygotowuje obozy, druga atakuje szczyt), więc myślę, że mógł wyciągnąć wnioski z poprzedniej próby wejścia i następnym razem może być lepiej.
Liczę, że zbiorą odpowiednie środki i dadzą radę :)
Sam się chętnie dołożę jak będę miał taką możliwość. Tylko wpienia mnie myśl, że zaś mnóstwo osób będzie gadać "łeee, po co to finansować, pewna śmierć, to z moich podadkuff idzie!!!111"...
1
Mnie się wydaje, że góra "poczeka" na Bieleckiego, Urubko etc. Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś przeczucie, że to Oni zdobędą za rok/2 lata tą górę. Niemniej jednak życzę powodzenia dwóm ekipom, które będą walczyć z najtrudniejszą górą świata.
30
Muniak wczoraj pisał, że Benzema był jak Messi w formie :)
Jeśli po śmierci Einsteina specjalnie wyjeli mu mózg, by zbadać Jego nadprzeciętną inteligencję, to Muniakowi powinni zrobić kiedyś to samo, by zbadać Jego nadprzeciętną głupotę.
8
Rakitić to chyba ma jakieś wszczepy typu cyberpłuca. Chłop pobije wszystkie rekordy w ilości występów w roku/sezonie.
0
Właśnie. Taki misiaczek. Myślę, że z Panią Pawłowicz mogliby mieć wszystko.
#MuremZaMisiewiczem
4
Cóż za zaskoczenie! Ale jak to? Ktoś powiązany z partią rządzącą coś przeskrobał? Przecież tam wszyscy idealni, a Tuska to powiesić!
0
Widzę, że zażarta walka o miano Debila i Kretyna Piłkarskiego Twittera pomiędzy El Jarkiem, a Rafałem ̶k̶r̶e̶t̶y̶n̶e̶m̶ Muniakiem się coraz bardziej rozkręca. Na razie Muniaczek prowadzi. El Jarek, czekamy na równie inteligentną odpowiedź!
11
Dość interesująca anegdota od Guillem Balague na temat Ronaldo i Realu:
"Lopetegui nie miał pojęcia, że Ronaldo odchodzi. Real Madryt tak naprawdę nie naciskał na jego odejście. Cristiano przekazywał Realowi: "jeśli chcecie bym został, dajcie mi nowy kontrakt." Florentino Perez odpowiedział: "OK, ale zmniejszymy twoją klauzulę wykupu na bardziej wykonalną." Jak myślicie, jak zareagował Cristiano? Pobiegł do Jorge Mendesa i powiedział: oni mnie nie chcą, szukaj mi nowego klubu."
0
Bardzo dobra zmiana Valverde. Widział, że nie mamy kontroli nad meczem, to wprowadził zawodnika, który potrafi przytrzymać piłkę, kontrolować grę.
0
Odstaw ten koncern.
#MuremZaKraftami
36
Pierwsze oficjalne zdjęcia z nowego filmu Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51116744_2252339161483046_4096074644786774016_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=0abf31792030ca7b6ed2716582c7b199&oe=5CBA2C57
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50549176_2252339154816380_8966975159437099008_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=c7ecb54a8044a5786ac9b578520aba7d&oe=5CC3C8BA
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50505568_2252339254816370_1847373143199449088_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=96cfdcd0696a21845f6a46824de903fb&oe=5CC25C56
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50969958_2252339264816369_7457660541373251584_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=947bdcc5051d0d31644cfa2eb9b155bd&oe=5CFC6C9A
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50748238_2252339374816358_143237455674343424_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=353bb8f6be36f33a35fa857489e98bc9&oe=5CC6A1DA
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50988163_2252339384816357_2480528172479676416_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=d68185b277cb5727e0e863fd63a92b08&oe=5CBB7C28 (!!)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50840563_2252339454816350_8162384942873968640_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b7b249700e1117cedc96e2ba41d07993&oe=5CBA652E
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50782963_2252339481483014_8257583086263336960_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2fade9160a0eec83bf5e932af2e434fc&oe=5CB98A8A
6
Co ja czytam...
Dobrze, że matki Rabiota tak niekomplementował.
1
Na wiki tylko przeczytałem, że z większości klubów został zwolniony, lub zrezygnował :D
Ale za to Holandia pod Jego wodzą w tym momencie chyba nieźle gra. Pytam, bo nie bardzo się orientuje.
0
Roger Torello. Źródło całkiem spoko? Dość wiarygodne?
Ktoś się orientuje jak wyglądała kariera trenerska Koemana? Ma szansę odnieść sukces w Barcelonie, trzymając się atrakcyjnego stylu etc.?
1
Pozdro, w tym momencie z Katowic (praca)! :)
Najprawdopodobniej jest czynne. Bardzo dawno tam nie byłem, ale z tego co pamiętam to warto. Mimo, iż nie ma tego jakoś bardzo dużo, to są jakieś bronie z dawnych czasów etc. Niedaleko jest sławnej "nerki" w Będzinie, przez którą podobno można wpaść parę razy pod ten sam tramwaj :D
0
Cóż, nie dziwie się :)
Choć ja chyba zawsze będę z dość sporym sentymentem paczeć na zimę.
Np. od Hawajów, wysp Bora Bora, bardziej wolałbym kraje Skandynawskie. Ale generalnie jestem dziwnym człowiekiem... :D
Ciekawe, czy mi się to kiedyś zmieni.