macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Niech mówią co chcą, dla mnie po takim meczu, w takich okolicznościach, takie zdjęcie było cholernie nieodpowiednie. Rakitić to inteligentny facet, więc chyba liczył się z konsekwencjami, że nie zostane to odebrane dobrze po takiej kompromitacji.
0
Footroll świetnie podsumował półfinały :)
0
"Wielki finał LM tzw. drużyn pustych gablotek."
Pół żartem, pół serio. W ogóle dla postronnego kibica, to jedna z najlepszych edycji LM w historii.
0
Jak dla mnie duża część zarzutów w stronę Valverde jest prawidłowa, a nie tylko część. A co do zawodników, to faktycznie, również chętnie przeczytam tekst na ten temat.
0
Wielka robota, chapeu bas za ten artykuł. W 100% się zgadzam, ech...
1
Świetny artykuł i pomysł z wyciągnięciem tych rozmów. Myślę, że wielu osobom rzuci to inne spojrzenie na Valverde, już bardziej rygorystyczne.
1
Dziękuję i również pozdrawiam.
0
Dobra, idziemy do czegoś przyjemnego. Trzeba sobie zarezerwować czas 9-go czerwca o 22. Na E3, Microsoft będzie mieć wtedy konferencję na której zapewnie będzie show Cyberpunk 2077. Poza tym możliwe, że zapowiedzą nową konsolę.
https://www.gry-online.pl/newsroom/e3-2019-rozpiska-dat-i-godzin-konferencji/zb1c10f
19
Ech, akurat Messi w tym wszystkim jest najmniej winny. Ba, bez Niego to w ogóle nie wiem gdzie byłaby teraz Barcelona...
0
No nie wiem kurde, może Smude, Rasiaka i Wawrzyniaka.
12
Podobno było to coś podobnego:
3
Właśnie tego się najbardziej obawiam... dosyć już tych pustych zapewnień "wiemy jaki błąd popełniliśmy, uczymy się na błędach". Czas rzeczywiście coś zmienić.
0
Valverde nie jest w tym bez winy. Oczywiście, spora część, może nawet większość leży po stronie piłkarzy, ale to trener jest osobą, która powinna zainspirować piłkarzy do reakcji na takie wydarzenia, ogólnie do zostawienia serca na boisku etc.
1
Są jakieś informacji z szatni? Z zarządu? Może BarcaInfo ma jakieś... info?
Czy szykują się jakieś zmiany w klubie po tak haniebnej porażce, czy "przepraszamy kibiców, trzeba zaakceptować porażkę i walczymy w przyszłym sezonie"?
0
Nie robię z tego problemu, piszę tylko własne odczucia, to że ktoś ma inne to bardzo dobrze i to dość logiczne. Takie życie.
16
Kurde, ziomek. Potrafisz kibicować drużynie bez oglądania ich meczów?
Piłka nożna powinna sprawiać radość. To rodzaj rozrywki. Dlatego się ogląda mecze, kibicuje etc. Nie ma przymusu oglądania meczów, oczywiście, ale jeśli przestanę oglądać, to... co? NIe rozumiem Twojej logiki.
87
Nie wiem jak Wy, ale ja po wczorajszej kompromitacji nie mam ochoty oglądać tej drużyny w tym momencie. Nie wiem, może nie powinienem się nazywać kibicem. Ale coś totalnie we mnie pękło. Poczułem się wyśmiany przez piłkarzy i trenera. Poczułem się oszukany i opluty. Nie oznacza to oczywiście, że przestaję im kibicować, chodzi o sam fakt oglądania meczów... nie chce mi się. Nie ma w tej drużynie wiele rzeczy, w których się zakochałem ponad 10 lat temu. Jest tylko i aż Messi.
Nigdy jako kibic nie poczułem się tak zawiedziony przez drużynę której kibicuje, nawet po 7:0 z Bayernem, nawet rok temu. Pomyślałem sobie: kompromitacja, ale to Barcelona, wyciągną wnioski. Rzeczywistość brutalnie mnie zweryfikowała.
82
"Barcelona jest pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która dwukrotnie straciła 3- bramkową zaliczkę z pierwszego meczu, w fazie Play-Off."
Brawo!
7
Nawet kibice Barcelony na Anfield śpiewają YNWA. Piękny obrazek jak dla mnie :)
3
Polędwiczka.
0
Nie wywala, zetnie się raz na 90 minut, choć i tak to nie jest regułą i może to być kwestia po prostu mojego słabego internetu.
0
Nie ma. Potwierdzam i polecam, macio_944.
0
Masz link? :D :D :D
2
Włączyłem na kilkadziesiąt sekund. Kilkadziesiąt sekund później był już logout po czym zacząłem turlać się po ziemi i jednocześnie płakać po tym co usłyszałem, a w tym momencie staram się zatamować wylew krwi z uszu.
71
"Barcelona dostała od Celty lekcję futbolu."
Hahahah, co za absurd to studio. Aż oplułem monitor podczas niekontrolowanego wybuchu śmiechu.
C+, proszę, zróbcie wszystko by odzyskać LM... ała, moje uszy :(
2
Oni tam mówią "De Lajt", albo "Nu Camp", więc czego się spodziewać po pseudoekspertach.
1
Ja nie płacę Polsatowi. Co innego gdyby to było TVP, ale TVP tydzień temu w stosunku do tego g*wna serwowanego przez Polsat było na poziomie nieosiągalnym dla stacji Solorza.
Ze wszystkich stacji, które dają nam piłkę na przestrzeni dekad, czyli C+, Eleven, TVP, kiedyś Orange Sport, SportKlub i Polsat Sport Premium, to własnie ta ostatnia jest najgorszą chałą jaką kiedykolwiek widziałem i słyszałem. Tyle głupot i takiej parodii nie widziałem nigdy, szczególnie jak się dołączy to żenujące gotowanie... tfu.
1
Nie wiem, poza tym w Biblii jest m.in. fragment o tym, że żeby dbać o dom Boży, trzeba najpierw zatroszczyć się o swój dom, czy coś w tym stylu. Generalnie wydźwięk jest taki, że jeśli potrafisz być porządnym mężem etc, to wtedy i będziesz dobrze zarządzać domem Bożym.
Ale interpretacja Biblii jest już tak różna, że to jakaś masakra. Ludzie sobie selekcjonują różne frazy i przekształcają tak by im pasowało.
32
Cyk, De Ligt zaklepany.
22
Znafca.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59715204_387787478485422_2063476660375650304_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=c06877e6a5cc30911bcb649365758447&oe=5D596346