macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurła, faktycznie. Zapomniałem o Nim.
3
W sumie ciekawe. Tutaj jest trochę osób, które popierają tą partię. Zapytaj się Kamila, który niegdyś zażarcie bronił partii Jarka i raz na jakiś czas się uaktywnia. Również felicośtam (nie pamiętam nazwy użytkownika) wydaje się być bardziej proPiS. Kiedyś był Gomola czy jakoś tak i mógłby też się wypowiedzieć, ale Jego już chyba tutaj nie ma.
4
Mój znajomy z PiS-u, który w moim regionie bardzo prężnie się udziela w społeczeństwie, z 4x udostępnił tego typu wpisy. Najgorsze, że Jego poplecznicy to łykają jak kluski...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
W ogóle w środę Camp Nou będzie pięknie wyglądać. Na pewno szykuje się jakaś mozaika. Podobno bilety już prawie wyprzedane. Kibice na pewno nie zawiodą, oby piłkarze również nie zawiedli. A pojutrze prawdopodobnie będziemy świętować mistrza Hiszpanii. Szykuje się fantastyczny okres, okraszony mnóstwem kibicowskiego stresu, ale oby był to okres z happy endem. Zdobycie 3-go trypletu będzie czymś niezwykłym i liczę, że piłkarze wzniosą się na wyżyny swoich możliwości.
Cytując Guardiolę: "Zapnijcie pasy, spodoba Wam się ta przejażdżka!"
2
Heh. Łezka się w oku kręci, bardzo silne wspomnienia :)
10
Absolutnie idealny duet, niczym Iniesta i Xavi na boisku.
Niesamowite jak wtedy wszystko się idealnie złożyło w spójną całość, nie tylko cudowna generacja piłkarzy, których w większości Barcelona sama sobie wychowała, ale również i wielcy ludzie na ławce trenerskiej, również powiązani z klubem od czasów dziecięcych/nastoletnich. To było coś pięknego, coś co będę wspominać za 10/20, a nawet i 50 lat jeśli będę wciąż żył. Wątpię, by kiedykolwiek jakaś drużyna zrobiła na mnie takie wrażenie, była tak zabójcza, silna i przy tym romantyczna, skromna.
0
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w Gwincie, więc wypowiedzieć się nie mogę. Wiem tylko, że zdania są mocno podzielone. Tak czy siak sięgnę już niedługo po Gwinta i zobaczymy :)
1
Jak wygląda praca ilustratora w CD Project RED? Bardzo polecam, świetny wywiad z ilustratorką CDP RED, jak i samego Gwinta ;)
37
Tak było. Nie zmyślam.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59301113_10157270547868055_632365824744620032_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b4376b74b16a6a76d0d4d01338c6f302&oe=5D3467CF
10
"Kolizja auta z kolumny prezydenckiej w województwie zachodniopomorskim. Podczas przejazdu auto SOP z bezpośredniej ochrony Andrzeja Dudy zahaczyło lusterkami o cywilny pojazd."
Może zamiast na 500+ i hajs dla Rydzyka niech zatrudnią trochę lepszych kierowców? Sam się dołoże, choć w sumie nawet nie muszę, sami se wezmą. Który to już raz jest jakaś "kolizja"?
0
Żałuje...
12
Myślę mimo wszystko, że Real nie zmieni się w drugi Milan, czy United. Ale gdyby wróciły czasy "1/8 aż po grób" to bym się nie pogniewał :)
37
"Mamy 33 mistrzostwa, Barca ostatnio dobrze się spisuje i im pogratulujemy, ale historycznie to my mamy więcej mistrzostw." - podobno takie słowa wypowiedział Zidane.
"Chyba" trochę ich boli ta dominacja w Hiszpanii, skoro w zwykłym wywiadzie muszą podkreślać, że w sumie to mają ich historycznie wincyj.
2
Ok
2
"Dżiżasz czo ja czytam", za czasów Rosella Barcelona miała ogrom afer co sprawiało, że źle ją postrzegano i do dzisiaj dobre imie klubu jest mocno nadszarpnięte... ale jasne, niech wraca, dżiżasz czo ja czytam.
0
Oczywiście. Pod głównym artykułem znalazłem parę rodzynków, które zostały prawdopodobnie usunięte.
5
Co sądzicie o sytuacji z Rosellem?
Oczywiście, szkoda Go po prostu jako człowieka. Absurdem jest trzymanie tak długo w areszcie, to się nigdy nie powinno stać. Niemniej jednak myślę, że On nie jest tak naprawdę niewinny. Będąc prezydentem Barcelony robił po prostu wałki, m.in. sławny transfer Neymara czy inne "drobniejsze" sprawy, które bardzo źle rzutowały na klub i na dobre imię klubu. Nawet jeśli nic mu nie udowodniono, to te oskarżenia nie wzięły się znikąd, coś musiało być na rzeczy. Raczej nigdy się nie dowiemy prawdy, ale dziwią mnie komentarze zażarcie broniące Rosella i w 100% wierzące, że On jest cały "czysty". Pomijam już idiotyczne komentarze, żeby wrócił do prowadzenia Barcelony, czy żenująco wyśmiewające "hahaha i co znafcy jusz go skazywaliscie a tu niewinny!"...
Mam nadzieje, że nigdy nie wróci do tego klubu, ale również mu po prostu współczuje.
1
To jest masakra. Real Zidane'a grając tak samo jak Barcelona (hahahah) w tamtym dwumeczu wygrałby oba spotkania paroma bramkami...
13
:(
Zgłoszone, jak możesz tak ludziom psuć zabawe... ech.
9
Najgorsze jest to, że Barcelona zagrała naprawdę dobrze... właśnie wtedy wytworzył się idiotyczny mit o tej mega szczelnej defensywie Chelsea. Piszę idiotyczny mit, bo Barcelona miała mnóstwo sytuacji, a Chelsea czasem nie wiedziała co się dzieje... jak dla mnie to jeden z najbardziej pechowych meczów, oraz dwumeczów w historii Barcelony.
0
To pozdrów tego kuriera :P
29
Pozdrawiam.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58375968_2483469641677236_3493917287834976256_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=1c127726ac3d4fe8e6506efecf779d02&oe=5D32E24A
0
Może być ciężko, ale postaram się jakoś ogarnąć :)
W kontakcie :P
1
Miłego dnia i powrotu do zdrowia! :)
1
Średniowiecze... aż czasami wstyd się przyznawać gdzie mieszkam przez takich kretynów.
0
Gdzie Celtic, a gdzie Alaves, c'mon...
0
Posiadanie piłki 88% do 12%.
Z całym szacunkiem do Alaves, ale tutaj powinno być "easy win".
1
Jeśli chodzi o RPG z otwartym światem to faktycznie W3 nadal wiedzie prym, głównie pod względem otwartego świata, zawartości i przede wszystkim fabuły, narracji, dialogów i zadań.
0
Tak, ale ja osobiście będę jutro mocno kibicować Valencii. Fajnie byłoby mieć już oficjalnie mistrza przed starciem z Liverpoolem i do spotkania z Levante przystąpić na dużym spokoju.