macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczywiście, że tak.
2
No z pewnością!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58711658_2388247067874146_7938243239784480768_n.png?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=44148dd50d578c9510c75c8e3ebe2321&oe=5D343EDD
1
"Ten tekst dostępny jest dla prenumeratorów" :(
1
Jak Socjo obstawi 3:0 dla Live, to stawiam dom na 3:0 dla Barcy.
3
Potem znów będzie o kibicach LFC, przed meczem będzie narzekanie na skład u niektórych, że dlaczego Roberto/Semedo, a nie Semedo/Roberto czy coś takiego, w trakcie meczu będzie "kurła co Oni robio, kcom drugom Romem?", a po meczu będzie euforia i 3:0.
Tak będzie, nie zmyślam.
46
Zdecydowanie.
1
Możliwe, choć ostatnio mało komentarzy czytam polskich kibiców The Reds. Tak czy inaczej szanuje ich drużynę, Kloppa etc. i uważam że to będzie cholernie ciężki mecz. Mam jednak nadzieje, że po prostu... damy radę. Jak nie teraz to kiedy? 3 tryplet w przeciągu dekady to idealna odpowiedź na te 3 LM Realu.
44
I teraz przypomnijcie sobie te wszystkie butne i aroganckie tweety Muniaka, El Jarka, przeróżne komentarze kibiców Realu na facebooku, czy (albo przede wszystkim) na notatniku. Przypomnijcie sobie to, że Real Zidane'a był porównywany z Barceloną Guardioli, ba, był nawet i stawiany wyżej przez niektórych ̶u̶p̶o̶ś̶l̶e̶d̶z̶o̶n̶y̶c̶h̶.
To co działo się w tym sezonie i to co teraz się dzieje, to małe lanie dla tej całej białej arogancji. Piszę małe lanie, bo mam nadzieje, że duże dopiero nadejdzie. W tym momencie mogą się zasłaniać tą "rewolucją" która ma nadejść latem i w przyszłym sezonie "mają wrócić na tron". Przez tą kilkuletnią butę i po raz kolejny powtórzę: arogancję, szczerze mam nadzieje, że się srogo zawiodą na tej "rewolucji" i że rzeczywistość po prostu kolejny raz zweryfikuje "szczęście" tej drużyny i stawianie Jej na tym samym poziomie co Barcelona Guardioli.
5
Ok, zapamiętam te słowa i ten komentarz i wrócimy do tego w środę. Jak będziesz mieć rację i rzeczywiście gładko z Nimi wygramy, powiedzmy różnicą 3 i więcej bramek, to postawie Ci dobre piwo. Serio.
14
Wiecie co jest również fantastyczne? Że w przyszłym roku prawdopodobnie dokonamy naprawdę wielkich wzmocnień. De Jong jest już zaklepany, De Ligt bardzo możliwe, że również dołączy do Barcelony. Dwóch najbardziej obiecujących młodych piłkarzy w tym momencie na świecie. Dodatkowo pewnie wzmocniona zostanie pozycja Suareza i może Alby. Perspektywa rysuje się w bardzo kolorowych barwach.
Za parę dni czeka nas chyba najważniejszy i najtrudniejszy mecz/dwumecz od... 4 lat. Bardzo liczę na to, że Barcelona wyjdzie agresywnie i będzie chciała zdominować rywala, a nie kalkulować. Wczoraj zresztą mogliśmy zobaczyć już malutką zajawkę, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie świetnie grali na wyprzedzenie i starali się agresywnie odbierać piłkę na połowie przeciwnika. Taka gra to wg. mnie obowiązek w środowym meczu. Oni muszą się wznieść na wyżyny swoich możliwości, bo tego będzie wymagać ten dwumecz. Z każdym dniem emocje będą rosły, kulminacja będzie w środę. Nie mogę się doczekać. Zapowiada się coś wielkiego.
Co prawda nie wszystko podoba mi się w tej Barcelonie, oczywiście. Wczoraj o mało zawału dostałem oglądając ostatnie minuty meczu i po prostu mi się coś takiego nie podoba, nic nie poradzę. Jednak można to wytłumaczyć faktem, że za parę dni jest arcyważny mecz z LFC i jakoś szczególnie nie mam o to do Nich pretensji. Zresztą głupotą byłoby mieć o to pretensje, zamiast po prostu świętować 8 mistrzostwo na przestrzeni 11 lat. Tak czy siak Valverde jest mega inteligentnym gościem i mimo że nie zawsze podoba mi się styl co już chyba będzie normą, to bardzo Go cenię i ufam mu, że zaprowadzi nas do finału w Madrycie, jak i po 3 tryplet, który będzie wydarzeniem absolutnie bezprecedensowym.
6
Laporta również był dzisiaj na CN :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58679257_10156476480342799_6105753579899846656_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=94048c82a943d27d18d135260a7f6c86&oe=5D2B9605
30
Dziewczyna De Jonga była dziś na trybunach Camp Nou. Oby za rok mogła świętowac razem z Frenkiem kolejny tytuł mistrzowski :)
https://www.instagram.com/p/BwxdOArgIhI/
0
Dobra, teraz z Liverpoolem trzeba zagrać najlepszy mecz/dwumecz od paru lat... oby się udało.
4
Strasznie mi się nie podoba to co robią... i to już nie pierwszy raz. Można bronić coś takiego, ale po prostu to nie przystoi Barcelonie...
1
Laboga dzisiaj irytujący. Choć nawet nie dzisiaj... często wspomina o jakichś porażkach, o negatywnych statystykach. O słowach Zidane'a też musiał wspomnieć... ech, po co?
0
Ja mam 25 i u mnie już tak to wygląda... smutne :/
0
:D
Jak dla mnie komentarz dnia :D
0
"Tylko Camillo Ciano z Frosinone jest w tym sezonie w Europie gorszym egzekutorem rzutów wolnych od Cristiano Ronaldo.
Portugalczyk podchodził do piłki 16 razy i nie strzelił żadnej bramki."
Kiedyś te Jego wolne były imponujące, a dziś... w sumie nikogo nie obchodzą.
3
A myślałem, że to:
1
Gratulacje! Jeszcze jutro prawdopodobnie mistrzostwo, to można świętować :P
4
Andrzej Twarowski i Konrad Szymański o najlepszych drużynach w historii futbolu.
Mocno polecam, bo ego kibica Barcelony w pewien sposób powinno zostać zaspokojone :D
8
A jako catering, to będzie kawa ze Starbaksa :D
16
Ciekawostka:
Wpiszcie w Google'u słowo "Thanos" i kliknijcie w rękawice po prawej.
10
I tak będą Ich bronić... zaraz ktoś wyskoczy z czymś pokroju: "Gdzie tu widzisz chamstwo, przecie to było po prostu twarde wypowiedzenie swojego zdania!", lub "A PeŁo to dopiero było chamskie, ten Niesiołoski to wgl!"
Zawsze będą Ich bronić, zamiast spojrzeć na to z dystansem... "Chociażby Wam plunąć w twarz, to powiecie że deszcz pada..."
2
Nigdzie nie napisałem, że to jest wielkie marzenie, bo... takie nie jest. Napisałem, że kiedyś jak będzie czas, to chętnie się tam udam. Poza tym napromieniowani.pl organizują wypady, więc najlepiej z Nimi jest się wybrać.
2
Gonciarz świetny filmik zrobił, chapeu bas. Żądnego Przygód również ostatnio zacząłem oglądać. Poza tym jest jeszcze np. Urbex History, którzy parę lat temu mieli serię z Czarnobyla, a ostatnio z Fukushimy. Również polecam, bo robią dobrą robote :)
15
Dziś mijają 33 lata od katastrofy w Czarnobylu.
"26 kwietnia 1986 roku. Godzina 1:23.
Dwie, szybko następujące po sobie eksplozje niszczą IV energoblok Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej im. Włodzimierza Lenina. Słychać wycie syren: strażacy gaszą liczne pożary nie wiedząc jeszcze, że staną się pierwszymi ofiarami. Dochodzi do emisji substancji promieniotwórczych do atmosfery, które kilka dni później znajdą się nad połową Europy, w tym nad Polską. Dokładnie 33 lata temu słowo Czarnobyl staje się synonimem największej awarii jądrowej w dziejach.
Jednakże mieszkańcy oddalonej o zaledwie 3 kilometry Prypeci - miasta energetyków - śpią spokojnie w nieświadomości tego, co się właśnie stało. Moment wybuchu widzą tylko nieliczni: głównie ci, którzy akurat nie mogli zasnąć oraz rybacy na pobliskim zalewie. Kiedy obudzą się rankiem - ich miasto nie będzie już takie, jak zawsze. Na niebie krążą śmigłowce, po ulicach jeżdżą transportery opancerzone, a milicja wyposażona w maski przeciwpyłowe nie udziela informacji o powodach takiego stanu rzeczy. Tymczasem w promieniu 30-kilometrów od elektrowni tworzona jest właśnie prowizoryczna strefa z której można wyjechać, ale nie można wjechać.
Bezpośredniemu skażeniu uległ obszar o powierzchni od 125 000 do 146 000 km² na pograniczu Ukrainy, Białorusi i Rosji. Ewakuowano z niego około 145 tysięcy ludzi, w tym 50 tysięcy z miasta Prypeć. Objawy choroby popromiennej pojawiły się u 134 osób, a 28 z nich zmarło. W wyniku samej eksplozji zginęła jedna osoba: Walery Chodemczuk, którego ciało prawdopodobnie wciąż spoczywa w silnie skażonych radioaktywnie ruinach IV energobloku, przykrytego dwoma sarkofagami.
Przez pierwsze lata prowadzono bardzo intensywne prace nad oczyszczeniem Prypeci i skażonego terenu, który nazwano Czarnobylską Strefą Zamkniętą. Zaangażowano do tego setki tysięcy ludzi, których nazwano likwidatorami. Niestety, miasta nie udało się oczyścić i do dziś stoi opuszczone, będąc symbolem tragedii sprzed trzech dekad. Nigdy już nie zostanie ponownie zasiedlone, choć udowodniliśmy, że mogłoby wciąż działać..."
Kiedyś bardzo chętnie się tam udam. Chętnie zobaczyłbym Prypeć, całą Strefę Wykluczenia, pochodziłbym bo opuszczonych budynkach etc.
18
Skoro ludzie kiedyś rzucali kamieniami w dinozaury, to wiesz... wszystko mogło się zdarzyć.
0
No ja nie jestem, więc w zasadzie mogę stwierdzić: nie dyskutuje z osobami, które widzą błędy tylko z jednej strony. Pzdr!
6
Ach, standardowa przyśpiewka. Serio uważasz, że nie rozkradają kraju jak PO? Wszelkie premie, podwyżki etc to nie jest rozkradanie kraju?