macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Laboga: "Hiszpański sędzia stracił panowanie nad sobą i wyrzucił Hiszpana Coste."
Wtf, a Costa nie stracił panowania? To chyba On "zaczoł"?
1
W przypadku cięcia linków, to polecam tą stronę, można założyć darmowe konto i można obserwować ile też kliknięć było w dany link:
https://bitly.com/
2
W zasadzie ten mecz był tak naprawdę najbardziej przełomowy w pierwszym sezonie Enrique, a nie przegrany mecz z Sociedad. To ten mecz wyznaczył drogę pod względem stylu gry, formy i charakteru, którą kroczyła Barcelona aż do końca historycznego sezonu. Pamiętam, jak oczekiwania miałem dość małe do tego meczu, a skończyło się naprawdę świetnie, bo w końcu widziałem drużynę z charakterem, pomysłem i pasją. Oby dziś było podobnie.
0
"Red Dead Redemption 2 w wersji na PC nadal nie doczekało się oficjalnego potwierdzenia. Mimo wszystko cały czas pojawiają się kolejne plotki, które rozpalają wyobraźnię graczy. Tym razem w serwisie 4chan opublikowano doniesienia, że produkcja ma zostać oficjalnie zapowiedziana 22 kwietnia i wydana na platformie Epic Games Store."
Ale będzie hejt jak taką grę wydadzą tylko na Epic Games Store :D
1
Pewnie chorągiewki będą porozstawiane na CN i parę jakichś banerów jak np. z Espanyolem.
0
Taktyczny Marcelo.
8
- 12 najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii, z czego 7 zawodników to piłkarze dawniej grający, lub/i aktualnie grający w Barcelonie. Kosmos.
- Cristiano Ronaldo -> De Penal: 9. Hehe.
1
Ja wyniosłości nie odczułem. Odczułem za to radość, widać że bardzo to na Jego wpłynęło i trudno się dziwić. Nie zachowywał się arogancko wg. mnie.
1
Wiedźmin 3 HYPE - off.
Cyberpunk 2077 HYPE - on.
Geralt, wybacz, ale i tak jesteś na zawsze w moim serduszku.
1
"Rafał Zawierucha został obsadzony przez Tarantino w roli Romana Polańskiego, który w filmie miał się pojawić gościnnie jako mąż Sharon Tate (Margot Robbie) - aktorka będzie bowiem jedną z głównych bohaterek filmu. Może się jednak okazać, że jego występ zostanie wycięty z Once Upon a Time in Hollywood.
Quentin Tarantino, producenci i montażyści na pewną będą chcieli wyciąć z filmu niepotrzebne sceny, aby zapewnić lepszy odbiór produkcji. To spowodowało, że pojawiły się obawy, iż wśród nich mogą się znaleźć fragmenty z Zawieruchą.
Na ten temat wypowiedział się sam aktor, który udzielił wywiadu Faktowi:
"
Byłaby szkoda jakby został wycięty. Liczę jednak, że parę minut jednak dostanie w filmie. Oczywiście na necie szydera Polaków, że został wycięty, zamiast mu kibicować... ech, norma w tym kraju.
0
Co myślicie o okładce Borderland 3 w kwestii nawiązań do religii i słynnego obrazu Jezusa?
Pytałem się paru chrześcijan/katolików i odpowiedzieli, że to trochę przesada. Co o tym myślicie? Jak dla mnie przesadą jest mówienie, że to przesada :D Niedługo każde najdrobniejsze nawiązanie będzie sprawiało, że ludzie poczują się urażeni... ech.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/56603103_2355173617866266_4890742838356082688_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_eui2=AeFQ0NEPfUuLfrGIN7Tb3MIfU9eeQ1qXRjyqdplLMg6hRR7YBFFFjXuBkDd8DzzDvjw1i10UILSv1zWvb5oFpPO7tTL1-spCHwjBB5IJ4X0rXA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=3e2c6a1025d87f3b390277c1f9fd4777&oe=5D066135
1
Po pierwsze, brawa za wrzucanie wszystkich do jednego wora.
Po drugie, agent dwóch holendrów raczej aż tak dużych problemów nie robił i nie robi. Ale to gadanie "co by było gdyby". Matka Rabiota wydaje się być bardzo specyficzną osobą i trudniejszą. Ale nikt tego z nas nie wie co by było gdyby. Dobrze jest jak jest.
0
Bez przesady. Fakt, że były mocne głosy sprzeciwu (w tym ja, siema), ale raczej bardzo mało osób mówiło że Rabiot jest słabym piłkarzem. W większości, że jest ok, ale niepasujący do futbolu propagowanego w Katalonii.
Poza tym... Jego matka robi mu taki PR, gdzie mam wrażenie, że w większości mimo wszystko nie bano się o jakość sportową Rabiota, a o Jego matkę, że zrobi mnóstwo problemów.
3
Hmm, a ktoś z Niego w ogóle robi tutaj Mączyńskiego? Nie zauważyłem by ktoś pisał, że jest ogólnie słaby, tylko że jest może za słaby na Barcelonę, lub po prostu tutaj nie pasuje. Chwała za to, że będziemy mieć De Jonga. W ostatnich latach mieliśmy sporo typowych rzemieślników, a za mało artystów (co miało swoje + i -). Wygląda na to, że w końcu u nas będzie więcej artyzmu co jak dla mnie będzie dużo lepsze. De Jong, Arthur, Alena, Puig... oby tylko Valverde to fajnie poukładał, bo z takimi zawodnikami gra powinna być atrakcyjniejsza.
2
Niech wyląduje gdziekolwiek, byle nie w Barcelonie. To nie jest jak dla mnie zawodnik na taki klub jak Barcelona.
5
Ktoś w komentarzach dodał zdjęcie sprzed jakichś 10 lat, gdzie Messi dość teatralnie upada i napisał "Learning from the best". Książkowy przykład debilizmu.
4
Zdecydowanie samemu dojść. Nic tak nie buduje, nie tworzy Ci charakteru jak taka historia. Poza tym, taki hajs zupełnie inaczej "smakuje" niż dostanie z góry.
0
Zabrzmiało groźnie :/
3
Niedużo brakło :D
1
Strażak, rajdowiec i również archeolog. Po Parku Jurajskim mnie tak wzięło :D
A potem to już tylko "te komputry", czyli najpierw coś ze sprzętem, technologiami, później projektowanie brandingów, stron etc, a potem stricte 3D i robienie gier... i tak już zostało do dzisiaj, co mam nadzieje uda mi się osiągnąć w przeciągu paru lat.
0
A jakie miał argumenty na to, że tak by wybrał?
0
No po tym to z pewnością będzie spokojny.
0
Mnie to jakoś szczególnie nie dziwi. Co innego gdyby coś takiego powiedziała w wywiadzie. Chyba nikt nie wierzy w to, że politycy PiS-u, czy też innych partii którzy chodzą grzecznie do kościółka, kamerka ich łapie jak sie wielce modlą, to później tak samo zachowują się gdy kamerka ich nie łapie, czyli grzecznie, pokornie i obywatele są dla Nich najważniejsi. O wielu rzeczach i słowach nie wiemy i może to i lepiej? Bo dopiero byłaby burza. To są jedni z najbardziej bezczelnych, chamskich i egoistycznych ludzi, szczególnie w tym kraju. Polityka to jedno wielkie bagno.
4
Dlaczego coraz gorsza? Wróćił po kontuzji, więc to jest coś normalnego, że forma nie jest dobra. Tak samo jest zresztą z Umtitim. Jednak nie powiedziałbym, że jest coraz gorsza. Zobaczymy jak będzie wyglądać w następnych meczach, szczególnie w ćwierćfinałowych i (oby) półfinałowych. Myślę, że Arthur to jeden z niewielu brazylijczyków, którzy są bardziej odpowiedzialni za swoją formę i grę.
130
Teraz patrzę i rzeczywiście, Real wczoraj grał. Oni już tak bardzo nie liczą się w tym sezonie, że nie ma sensu zwracać na Nich uwagi. Ale zawsze lepiej jak somsiad upadnie i sobie głupi ryj rozwali :)
74
Passat walczący!
https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54041335_1885663901533764_5223837652607827968_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=61a5f114255723a96324d1c4acd58fde&oe=5D4DA2FE
2
Rzadko korzystam z PP, ale jak już się tam zjawię, to rzeczywiście jest mega irytująco.
2
Poczta Polska zaprezentowała spot reklamowy na wiosnę.
Dawno nie widziałem tak źle zrobionej reklamy. Lata 90-te.
24
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/56629273_1552992781500480_6676267846902743040_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_eui2=AeEIdYMkPlnRaHjuG3M25kf7Fvx5yry5_U7yhAgtQjvyeFTWTtHPihSCU5DZy7amZDlyiywzlkp5RalPdiBYn8zOUDSRYuHJxwBZUAjBFW9w0w&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=1647e37228c2eea62fb19a8f2f431fe0&oe=5D4D6F91
3
Bo dzielą naród. Platforma miała cholernie dużo wad, ale takiego podziału nie było i tyle. Długo by o tym pisać, ale PiS ma dużo agresywniejszą politykę. Dla Nich agresja i fanatyzm to narzędzia władzy, m.in. stąd taki podział.