macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Właśnie dlatego Messi nie mówi ;)
1
Tak, dostał oficjalną nagrodę.
Ja się nie wypowiem, bo ligi włoskiej za bardzo nie oglądam :)
2
"Cristiano Ronaldo na swoim profilu na Instagramie zamieścił wyjątkowy wpis. Pochodzący z Portugalii piłkarz przypomina wszystkim swoim fanom, że jest świetnym graczem, niezależnie od tego, gdzie i w jakim klubie gra. Na swoim Instagramie napisał:
- Mistrz Anglii, Hiszpanii i Włoch. Najlepszy piłkarz Anglii, Hiszpanii i Włoch. Nie ma limitów, by osiągać. Kiedy są marzenia i pasja, są i osiągnięcia."
https://www.instagram.com/p/BxsTtb4JbNQ/
3
Ano tak, cały świat nam zazdrości, a pedofili jest najwięcej wśród murarzy.
0
Nie oglądałem i w sumie wolę nie oglądać... :)
7
"Największym sukcesem polskiej kinematografii jest to, że "Smoleńsk" oceniło na IMDb zbyt niewielu widzów, by oficjalnie uznano go za najgorszy film w historii."
Faktycznie, jakby miał trochę więcej to byłby najgorzej ocenianym filmem w historii największego serwisu filmowego na świecie :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60752742_2316195965303583_3899582918946717696_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cfdd46587a04c1beb0edb2a526d862b2&oe=5D65CC06
1
The Last of Us :)
Oj byłoby co oglądać... dużo fajnego do ekranizacji. Oby im to wyszło.
0
Jak dla mnie też, ale też czekam na kino animowane :)
Toy Story 4, nowa wersja Króla Lwa... to też warto jak dla mnie zobaczyć :)
9
Pojawił się pełny zwiastun "Once upon a time in Hollywood" Quentina Tarantino. Jest Rafał Zawierucha w pewnych fragmentach :)
A całość wygląda fantastycznie jak dla mnie.
51
Oj to długo jeszcze będą te negocjacje trwać...
2
A komu to potrzebne? A dlaczego?
0
Miodowe lata.
EDIT: Chociaż nie wiem czy to miało w ogóle sezony :D
I nie mam na myśli tutaj kontynuacji "Całkiem nowe lata miodowe"
0
Myślę, że już powinniśmy przestać patrzeć na Busquetsa. Z pewnością jeden z najlepszych DP w historii piłki. Jego czas dobiega końca, dlatego jedną z najlepszych informacji jest fakt, że w przyszłym sezonie będzie De Jong. Jednak jeśli jakimś cudem w większości meczów będzie grać Busquets zamiast De Jonga, to będę cholernie zawiedziony i po prostu wkurzony.
1
Ok, tylko dzieci notatnika, to nie boty wykupione przez milionera El Jarka.
3
"Finałowy werdykt rosyjskiej edycji The Voice Kids został anulowany. Boty sfałszowały wyniki. W rosyjskiej wersji programu wzięła udział Mikella Abramova, córka bogatego biznesmena. 10-latka wygrała konkurs z przewagą 56,5% głosów. Jednak według firmy zajmującej się bezpieczeństwem cybernetycznym, wyniki zostały sfałszowane."
W Rosji dzień jak co dzień.
0
Undiano Mallenco sędzią meczu z Valencią!
Będą jaja :)
25
Ekstraklasa i polska piłka to mem. Tak było, jest i prawdopodobnie będzie. Szkoda czasu.
1
Szczerze pisząc nie wiem czy to rozwiąże wszystkie problemy. Myślę, że problem jest trochę głębszy. Ale obyście mieli rację.
8
"Nigdy nie musiał dużo biegać za piłką, bo Barcelona kontrolowała przebieg spotkania."
Cóż, może to Barcelona powinna właśnie wrócić do większego kontrolowania spotkania? Myślę, że to jest jeden z większych i głębszych problemow wszelakich problemów drużyny i Enrique z ostatnich sezonów i Valverde z dwóch sezonów. Jak dla mnie, zatraciliśmy trochę swoją filozofię i tożsamości na rzecz czegoś, w czym wiele zawodników się nie odnajduje.
4
"Szefowie studia CD Projekt RED zadeklarowali, że pod względem crunchu końcowy etap produkcji Cyberpunka 2077 ma być łagodniejszy dla deweloperów, niż miało to miejsce w przypadku Wiedźmina 3. Nadgodziny mają być dobrowolne.
W ostatnich miesiącach znowu zrobiło się głośno o zjawisku crunchu, czyli okresach, w których członkowie zespołów deweloperskich zmuszani są do pracy po kilkanaście godzin dziennie, często przez siedem dni w tygodniu. Taki los spotkał twórców Wiedźmina 3, więc można się było spodziewać, że podobnie będzie w przypadku Cyberpunka 2077. Marcin Iwiński ze studia CD Projekt RED zapewnia jednak, że tym razem będzie lepiej."
Redzi jeśli chodzi o traktowanie pracowników faktycznie nie mają jakiejś bardzo dobrej opinii, ale to samo tyczy się firm takich jak Rockstar, czy Naughty Dog.
Niestety zjawisko tzw. crunchu w projektowaniu gier to coś powszechnego. Największe jazdy po bandzie z tego co wiem ma Naughty Dog, tam ludzie przy Uncharted i The Last of Us pracowali często w nocy, nie wracając do domów.
Crunch to jeden z największych minusów game devu, robienia gier. Oczywiście, wiele jest branż gdzie siedzi się nadgodziny, ale w branży gier jest to często przesada. Wynika to z różnych rzeczy, czasami ze złego zarządzania, a czasami po prostu z tego, że gry są bardzo nieprzewidywalne w produkcji.
5
Hmm. Pół żartem, pół serio.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60804039_2826061674076947_5356450621912252416_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=13aed2e18c31367a814511dc0b017371&oe=5D627C61
1
https://verdykt.pl/laptopy/Jaki.laptop.do.5000.zl.Najlepsze.male.i.lekkie.ultrabooki,80
https://pclab.pl/art78052-6.html
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/ultrabooki-polecane.html
0
Lacazette Panie Skaramuczi.
Btw tak bardzo szanuje za profilowe...
4
Nie, różnica jest w 3465346 różnych punktach, począwszy od zarządu, przez trenera, na zawodnikach skończywszy. Nie ma co porównywać :)
2
Ja myślę, że tam gdzieś ukryta jest flaga Hiszpanii i to Ich kiedyś obejmie. A później wróci do Barcelony szkolić młodych ;)
44
Sezon w Anglii na jednym obrazku.
"Guardiola to se może wygrywać w tej LaLidze, czy Bundeslidze, ale Premier League go zweryfikuje!!!"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60666398_2240679605985832_381985071227207680_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=4c4960431f255f7833fe70055e51b4c2&oe=5D5A69F5
1
Według TrailerTrack w przeciągu paru dni powinien się pojawić pełny trailer filmu "Once upon a time in Hollywood" Tarantino. We wtorek film będzie mieć premierę w Cannes, gdzie będzie walczyć o Złotą Palmę.
A 40 minut temu na oficjalnej facebookowej stronie filmu został przedstawiony plakat z Di Caprio, który w filmie wcieli się w westernową gwiazdę, Ricka Daltona:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60666099_2130383097255116_8019906949086707712_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e6241c94cbff132e80ad7ad002c9943c&oe=5D6F97B2
0
Jak dla mnie Ter-Stegen. Ile On nas ratował w tym sezonie to głowa mała...
0
Chodzi Ci o kibiców, czy o piłkarzy? Bo po piłkarzach też nie widać, by się cieszyli z gry.
0
Jak przeciwnik podejdzie wysoko i agresywnie, to niesamowicie się gubimy... aż ciężko w to uwierzyć.