0

Oczywiście, ale w Nim również można pisać różnorakie teksty, od artykułów po książki.

2

Potwierdzam, niegdyś nawet tutaj pisałem moje żale na temat Worda, bo tyle przekleństw to nawet podczas meczu na Afield nie wychodziło z moich ust niż podczas "pracy" w Wordzie. Nieintuicyjny i chaotyczny. Zresztą szkoda strzępić...

Polecam Ci Google Documents do podstawowych działań, ale do bardziej zaawansowanych, to może ktoś inny Ci pomoże, bo od pracy w edytorach tekstowych to mi daleko.

Z płatnych i już baaaardzo zaawansowanych, to Adobe InDesign jest świetny, ale możliwe, że to już będzie dla Ciebie zbyt duży program i zbyt obszerny.

1

Ja również, ale kurde... totalnie brak czasu :/
Mam mnóstwo zaległości, a jeszcze serial "Czarnobyl" mnie bardzo mocno woła do siebie. Ech. Chyba urlop nadchodzi dla mnie... :D

4

Nasz kochany Pep, ostatni mecz sezonu City i świętowanie mistrzostwa. Polecam zobaczyć.

De Bruyne w pewnym momencie do Guardioli:
"You're shit coach. You only win."

83

W sumie dokładnie tak samo widzę przydatność dryblingu Krystiano jak tego ziomka.

0

A propos UPC, masz może pakiet internet + TV? Jak to wszystko działa? Niedługo będę się przeprowadzać i prawdopodobnie będę właśnie brać taki pakiet z UPC. Ludzie strasznie narzekają, głównie na dekoder, który często się zawiesza i jest z nim dużo problemów. Masz jakieś zdanie na ten temat?

21

Jeśli Griezmann koniec końców wybierze PSG, to na Camp Nou nie będzie mieć życia po takiej szopce.

11

Nadal mam mu za złe tą żenującą szopkę rok temu, ale... cóż, niech dowiedzie swoją grą i charakterem, że zasługuje na taki klub jak Barcelona.

Griezmann, De Jong, prawdopodobnie De Ligt... na papierze wygląda to fantastycznie. Jeszcze tylko to dobrze poukładać...

1

Właśnie to jest fajne, że nawet po kilku/kilkunastu latach te opowieści śmieszą i dobrze się to czyta :)

4

"Mikołajek" zostanie zekranizowany jako animacja 2D :)
Świetna informacja. Nie wiem jak Wy, ale ja się często zaczytywałem w opowieści Goscinnego i je bardzo miło wspominam.

https://www.cartoonbrew.com/feature-film/goscinny-and-sempes-le-petit-nicolas-to-be-adapted-as-2d-animated-film-by-on-entertainment-173566.html

36

No ba, przecież Tusk jest moim wodzem, moją opoką, moim przywódcą. Jest cudem chodzącym w garniturze. W pokoju mam 4 plakaty. Po meczu z LFC wyrzuciłem plakat Barcy, a powiesiłem kolejny z Donaldem Franciszkiem Tuskiem. Jutro mają mi dostarczyć napierśnik z wizerunkiem Donalda Franciszka Tuska, a w następnym tygodniu chcę zamówić rzeźbę Donalda Franciszka Tuska, ale czekam aż mi Soros zapłaci, bo jeszcze czekam na przelew.

35

Kaczyński w Pytaniu na Śniadanie o.O
Mówił o swoich zwierzętach, co lubi np. jeść i takie tam.
Chyba dostał info, że słupki wyborcze nie są satysfakcjonujące, więc trzeba ocieplić wizerunek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Jak dla mnie powody dla których Valverde powinien już sobie pójść są dwa:
- generalnie zła, nudna i pozbawiona pasji, a momentami wręcz koszmarna gra
- haniebne i kompromitujące odpadnięcia z Romą i Liverpoolem podczas parubramkowej przewagi z pierwszego meczu + dorzucić można jeszcze mecz z Levante przerżnięty koncertowo 5:4, podczas gdy bardzo blisko był historyczny sezon bez żadnej porażki w lidze...

Jeśli gra byłaby atrakcyjniejsza i bardziej dominująca przeciwnika, a odpadnięcia z Romą, czy LFC byłyby po walce i przesądziłyby jakieś detale - nie ma problemu, byłbym za zostaniem. Ale w tym wypadku, totalnie straciłem wiarę w ten projekt.

48

"Borek: Tydzień temu Valverde był bogiem, teraz wszyscy chcą go zwolnić."

Pieprzenie. Valverde nigdy tutaj nie był bogiem, był co najwyżej chwalony po dobrych pojedynczych decyzjach, czy meczach. Zawsze był osobą, która mocno dzieliła społeczność kibiców Barcelony. Ktoś jeszcze tam stwierdził, że Barcelona pod wodzą Ernesto bardzo poprawiła się w obronie. WTF? 3 gole stracone w Rzymie, 4 z LFC, 5 z Levante, 4 z Betisem i można tak sobie wyliczać. Poza tym drużyny przeciwne zazwyczaj mają sporo sytuacji pod bramką Ter Stegena, więc znów: wytworzył się pozór dobrej gry Barcelony w obronie, który kolejny raz runął.

Cała wypowiedź Borka i rozmowa tutaj:

3

"We włoskim Palermo doszło do kolejnego spotkania fanów teorii o płaskiej Ziemi. Wybitni badacze wspólnie starają się udowodnić, że wszyscy jesteśmy okłamywani przez agencje kosmiczne, organizacje astronomiczne i rządy krajów.

Biegun Północny jest w środku Ziemi, a astronauci to tak naprawdę aktorzy. Żyjemy na płaskiej Ziemi i jesteśmy ofiarami wielkiej iluzji, wielkiej kpiny. Udowodnimy wielkie oszustwo, przeprowadzimy eksperymenty - powiedział Albino Galuppini, jeden z organizatorów konferencji w Palermo."

Szkoda, że mnie nie było. Poprawiłbym sobie tam humor.
Generalnie tą konfe można zawrzeć w dwóch słowach: Wszyscy kłamiom!

https://www.geekweek.pl/news/2019-05-13/wielka-konferencja-plaskoziemcow-na-sycylii-biegun-polnocny-jest-w-srodku-ziemi/

0

Swoją drogą ciekaw jestem jakby się zachowali piłkarze jakby taka osoba zrobiła taką jazde w szatni np. w przerwie meczu.
Nie oceniam czy to dobrze, czy źle. Po prostu ciekawe jakby zareagowali.

5

Czyli uważasz, że chodzenie na mecze jest równoznaczne z podobaniem się stylu gry?
Na United Mourinho też wiele kibiców przychodziło...

1

A no tak. Biedny Adolf, tak Go oszukiwali :(

1

W takim razie Hitler tez nie jest mordercą, bo w sumie te wszystkie czyny już się przedawniły. 74 lata, Paaaanie, kto by to tam pamiętał...

0

Raczej nie, bo Kurski bardzo do siebie wziął tytuł tego filmu.

3

Bardzo merytoryczny komentarz.
To samo można podpiąć pod TVP.

11

Nie sfrajerzy aż tak bardzo, LFC cieszy się bardzo dużym szacunkiem po tej walce z City, poza tym mecz z Barcą też będzie im pamiętany.
Poza tym nie stawiałbym Ajaxu w ramach słowa "frajerzy".

0

A właśnie za rzadko oglądam, postaram się częściej bo za bardzo zdania na temat Polsatu nie mam.

2

Ja czasami oglądam wraz z TVN24 i czasami Polsat.
TVN ma swoje grzechy, również manipulują na swój sposób, ale już wiele razy pisałem: merytorycznie i jakościowo są na poziomie nieosiągalnym dla TVP.

43

"Wiadomości TVP w jednym z materiałów w niedzielnym wydaniu programu odniosły się do filmu "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w Kościele. W reportażu przytoczono statystyki, które miały udowodnić, że większość pedofilów to osoby bez wyuczonego zawodu, a także murarze. Nie wspomniano jednak, że statystyki te pochodzą z 2013 roku i dotyczą jedynie osób odsiadujących wówczas wyroki w zakładach karnych."

TVP wbija się coraz bardziej w dno żenady, propagandy i ślepoty.

13

"Pragne czasow gdy walczylismy z Valencia o LM przynajmniej ludzie umieli sie cieszyc z malych rzeczy."

No nie powiem, ambitnie. Zakładająć, że mamy najlepszego piłkarza w historii, ogromny budżet i wiele wielkich piłkarzy na swoich pozycjach, to raczej nie powinno być to dziwne, że ludzie oczekują trofeów jak i stylu godnego właśnie tego klubu i tych piłkarzy.

0

A taki Lorą Blą? Może to byłoby jakieś wyjście.
Jednak za pozostawieniem Valverde przemawia póki co tylko to, że rynek trenerski dla takiej drużyny jak Barcelona jest w tym momencie zbyt ubogi.

11

Tak, masz rację że Barcelona była po prostu gorsza. I myślę, że nikt nie miałby z tym problemu. Natomiast większość (jak nie wszyscy) mają problem po prostu z tym, że po zwycięstwie 3:0 znów rozpieprzyliśmy tą przewagę i to jest niestety główny czynnik szukania winnych, rozmów i szukania jakiegoś antidotum na tą sytuację. Do tego dochodzi jeszcze styl gry, który dzieli kibiców Blaugrany, czy czasami niezrozumiałe decyzje trenera.

Ale tak czy siak, nawet jakbyśmy przeszli w takim stylu, to tak jak już pisałem: byłby to tylko kolejny pozór, że wszystko jest ok. Potrzeba zmian. W zarządzie, na ławce trenerskiej jak i w składzie.

0

Ok, dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?