macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ctid
W sumie można by go wtedy wykorzystać w praktyczny sposób...
1
"Serial "Czarnobyl" to prawdziwy hit HBO (...) To zrozumiałe, że wzrosło zainteresowanie tematem katastrofy z 1986 roku i liczba wycieczek w regionie Prypeci i Czarnobyla. Niektórzy jednak nie potrafią się zachować. Twórca serialu apeluje o opanowanie."
Heh, to było do przewidzenia, że po tak głośnym serialu będzie najazd totalnych idiotów oraz ignorantów w zonie, którzy nie mają poczucia wstydu i żenady. Taki trochę znak naszych czasów, czyli powszechne zidiocenie. W Auschwitz ludzie też robili absurdalne zdjęcia.
http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,24891675,instagramerzy-odkryli-czarnobyl-tworca-serialu-hbo-widzialem.html#a=74&c=54&s=BoxKultImg3
15
@Wawrzyszewski
Przecież to jest ewidentne robienie na złość Owsiakowi, by miał jeszcze bardziej pod górkę. Gdyby w miejscu Owsiaka był ktoś "ze swoich" to by ten festiwal zostawili w spokoju, ba, nawet i jeszcze by mu pomagali. Brzydzę się czymś takim i gardzę. Tfu.
4
@TheNekro94
Najgorsze, że to wszystko ma podłoże polityczne... wiadomo jaka jest relacja Owsiaka z rządem. Ech.
17
"PKP Intercity planuje wprowadzenie objazdów - tak, by pociągi, które normalnie jeżdżą w wakacje przez Kostrzyn, omijały go przed, w trakcie i po festiwalu organizowanym przez Jerzego Owsiaka. Spółka tłumaczy, że musi dbać o bezpieczeństwo i komfort pasażerów."
Bez komentarza.
3
@l0Messini
Ciesze się w takim razie, że odcisnąłem swój ślad w tej modzie. Spocony ślad.
2
@Cendra
W sumie to zazdroszczę. Też chciałbym to zaakceptować. No ale kurła nie da się... bo się topie.
3
@Chwytliwy
Narzekowski. Byłoby bardziej Polsko Panie "Chwytliwy". No i myślę, że byłoby patriotycznie, bo solidaryzowałbym się w narzekaniu z narodem, który ma to we krwi :)
0
@tadzik447
Współczuję Tadzik. W kanałach miałeś lepiej, więcej cienia i ogólnie chyba chłodniej.
6
@TheNekro94
Ja wiem, z tym że taka pogoda jest totalnie nie dla mnie. Dla mnie jest pogoda skandynawksa, dość chłodno, trochę chmurek, raz na jakiś czas wyjdzie słońce i tyle. Dużo bardziej mi się chce wszystko, nie jest to tak męczące jak upały :)
A co do zimy, to u nas w kraju jej prawie w ogóle nie ma... +2/3 i deszcz lub mokry śnieg to nie zima :P
Okresy przejściowe też się już zatarły. Mamy 15 stopni, a następnego dnia nagle jep: 30...
28
Ech, nienawidzę takiej pogody. Ledwo człowiek wyjdzie spod prysznica i nie wie czy jest jeszcze mokry, czy już mokry od potu. Wyjdzie na zewnątrz: oślepiające słońce prosto na ryj, żar, oczywiście znów człowiek cały mokry jak zrobi choćby krok. Nic się nie chce w taką pogodę, produktywność niesamowicie spada, przynajmniej u mnie. A jeszcze niedawno trzeba było zakładać kurtki... A idź Pan w uj...
Musiałem się wyżalić. "Sorry, taki mamy klimat".
1
Sławna technologia ray tracing oficjalnie w Cyberze :)
7
Nowy, oficjalny plakat "Once upon a time... in Hollywood" Tarantino. Ładny, dużo lepszy niż poprzednie.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/62339613_2147333795560046_5390270092049121280_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=c6faaaff02e225c4e8f315150f92ea5a&oe=5D81B839
7
"Aż trzy studia z Polski zaprezentowały gry na konferencji Xbox E3 Briefing. Mocne wejście miał CD Projekt, niespodziankę zrobił Bloober Team, a Techland pokazał nowy zwiastun."
A mamy jeszcze ludzi z People Can Fly, 11 bit Studios, Flying Wild Hog, The Farm 51, The Astronauts... Polskie gry to w tym momencie jedne z największych i najlepszych produktów eksportowych. I co najważniejsze: odznaczają się naprawdę świetną jakością, z Redami na czele. Totalna duma.
https://www.pb.pl/polskie-studia-podbily-los-angeles-963203
2
O kurde, ale akcje zagrali
16
Opakowanie słodyczy. Fajne :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/62373847_2203801416368577_1118247915798659072_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=ba5f1096fcec79744fbdab4d36909842&oe=5D9950C7
12
Heh, naprawdę nieźle im to wyszło. Hype na grę podskoczył na jeszcze wyższy level jak tak widzę po opiniach, komentarzach etc. Serwery przeciążone, każdy chce kupić teraz te preordery. Jeśli gra będzie równie dobra (a może i nawet lepsza) jak Wiedźmin 3, to będą totalnymi królami życia.
1
Szybko poszło z tym Cyberpunkiem. Ale wydaje mi się, że jeszcze coś pokażą na tej konferencji, a jak nie to będzie głośno na pewno za parę dni jak będą pierwsze recenzje tego co zobaczyli na gameplayu.
Wejście Keanu Reevesa epickie :)
0
@Katalończyk 99
Ale w tym sezonie został porobiony w Holandii?
6
@Katalończyk 99
W meczu z Portugalią ten jeden raz pójdzie, na bank :D
Tak żeby wk***wić, po prostu...
12
"Ani Messi, ani Hazard, ani Neymar nie przedryblowali Van Dijka w tym sezonie. Teraz czas na Ronaldo."
Znając szczęście Cristiano, to pewnie jakimś cudem przedrybluje :D
Wyobrażacie sobie jaka to będzie ironia? Gość, który drybling ma z roku na rok coraz słabszy, jest coraz bardziej... "normalnym" piłkarzem, a wręcz i czasami pokracznym gdy próbuje dryblingu, czy niekonwencjonalnych podań. I znów cały internet i wszyscy będą huczeć, że oto Wielki Ronaldo przedryblował piłkarza, którego nikt inny nie był w stanie "przejść" w tym sezonie. Będzie to bardzo ciekawe :D
https://www.givemesport.com/1481498-cristiano-ronaldo-is-the-last-top-player-who-will-attempt-to-dribble-past-virgil-van-dijk-this-season
0
@koziar
Hmm, wydaje mi się że tutaj bardziej chodzi o to, by okładka się wyróżniała na tle innych okładek na półkach. Mocny żółty w tle ją wyróżni, będzie przyciągać wzrok. Ale fakt, bardziej imponująca jest zawartość niż okładka. Oby sama gra była świetna. Bardzo na to liczę :)
9
@krzychu1526
Przynajmniej coś pcham, nie tak jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto jest promować to co się w Polsce tworzy. Poza tym jesteśmy narodem, który cudownie potrafi opluwać rzeczy tworzące w Polsce. Nawet W3 ma więcej przeciwników w Polsce, niż na świecie, co jest absurdem. Ale cytując klasyka: "sorry, takim mamy klimat". Warto o tym mówić jak dla mnie, poza tym branża gier, tworzenia gier jest coraz bardziej moją branżą i mówię nie tylko o Cyberze, ale też o innych grach.
3
Wyciekła podobno standardowa edycja Cyberpunka 2077. Na bogato, sporo dodatków :)
https://pbs.twimg.com/media/D8ggtO2WkAEYpBi.jpg:large
2
Ależ my jesteśmy koszmarnie wyszkoleni technicznie. Powinienem być już do tego przyzwyczajony, ale jak człowiek ogląda cały czas najlepsze ligi na świecie i przyjdzie oglądać reprezentację, to jest to jakaś chora przepaść.
4
@Unique
BRZENCZEK na trenejro po umi krzyczeć!
0
Minuta ciszy i to nasi się tak wydzierali i gwizdali w tle?
13
@Robertinho
Czy planujecie w jakiejś niedalekiej przyszłości wprowadzić funkcję dodawania dyskusji do ulubionych? Bardzo by się to przydało. Jeśli nie ma się czasu na przeczytanie czegoś w danej chwili, to fajnie byłoby to gdzieś dodać na swoim profilu i wygodnie odczytać później, bo póki co to mam z 10 różnych dyskusji w zakładkach i ta liczba ciągle rośnie... Pomyślcie nad tym :)
33
Szkoda, że nie ma dalszej części...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/62453364_848257598878662_243036264951971840_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=02badeb5525334bd68cea5a55d535a54&oe=5D53FDFD
3
Strasznie duża niechęć jest do Rakitica, nie tylko na tej stronie, ale też na innych poświęconych Barcelonie, choć tutaj jest mocno emocjonalna i agresywna.
Zastanawiam się, skąd to wynika. Wydaje mi się, że po części z tego jakich zawodników w środku pola miała Barcelona w XXI wieku. Rakitić jest pewną odmianą, bardziej defensywną, mniej artystyczną i kreatywną. Ludzie, którzy aktualnie najgłośniej kibicują Barcelonie to ludzie wychowani w świecie Pepa, Xaviego, Iniesty i generalnie tych wszystkich artystów. Dziś artystów w tej drużynie jest strasznie mało, zdeycdowanie za mało, ale o tym później. Rakitić, niezależnie od tego jakby się starał, to zawsze będzie dla części (a może nawet i większości?) kibiców kimś trochę marginalnym, takim kozłem ofiarnym jak Valverde. Ludzie kibicujący Blaugranie są przyzwyczajeni do czegoś innego, do innego stylu w środku pola.
Czy jednak Rakitić rzeczywiście obrywa zasłużenie? Oczywiście, że nie. Forma jest różna, jak u każdego, ale przez te wszystkie lata kiedy wychodzi reprezentować Dumę Katalonii, to w większości jest naprawdę świetny jeśli chodzi o Jego zadania na boisku. Wywiązuje się z Nich w większości bardzo dobrze. To nie jest do końca Jego wina, że nie potrafi posyłać takich podań jak Xavi, czy być po prostu bardziej ofensywny/artystyczny. To nie ten typ zawodnika po prostu, chyba to logiczne.
I teraz pytanie, może trochę kontrowersyjne:
Czy aby na pewno Barcelona dobrze zrobiła kupując parę lat temu Ivana Rakitica? Niezależnie od tego ile nam daje od siebie (a daje dużo), to czy właściwe było sprowadzenie zawodnika, który jest tym bardziej defensywnym? Nie można było oczekiwać od Niego, że nagle zacznie rządzić i dzielić w środku pola jak Xavi lub Iniesta. Nie można było oczekiwać od Niego, że nagle zacznie posyłać super precyzyjne i ryzykowne prostopadłe piłki. Powtarzam: to nie ten typ zawodnika. Jeśli pośle raz na jakiś czas taką piłkę, to nie znaczy że nagle zacznie tak grać.
Nie pamiętam jacy zawodnicy byli wtedy na rynku, ale pamiętam że sam byłem dość zaskoczony wyborem Rakitica, bo oczekiwałem kogoś na miejsce Xaviego, a dostaliśmy... kogoś po prostu innego, o innej charakterystyce, co może było błędem zarządu. Dopiero tak naprawdę teraz jak przyszedł Arthur, to się Nim zachwycamy (choć niczego nadzwyczajnego nie pokazuje, jest póki co "tylko" dobry), bo pokazuje większy spokój w środku, pokazuje świetną kontrolę nad piłką, utrzymanie piłki i myślę, że coraz częściej będzie pokazywać ryzykowne zagrania. Więc może rzeczywiście kupno Rakitica było błędem? Trochę mogło to zmienić specyfikę gry Barcelony na bardziej rzemieślniczą. Środek pola przestał być aż tak mocny i ważny dla Barcelony, a większą siłę wpakowano w atak, co może też było błędem.