1

@Adamski69
Jak zostać Karyną: Tutorial.

4

@masq
Heh, to jest ta sama ranga głupoty i nieinteligencji wypowiedzi co "nie podoba Ci sie, to wyp***j z Polski!"

4

Ależ lubię do tego wracać... 10 lat ale za każdym razem mi to poprawia humor i wzbudza we mnie pasję i chęci, wręcz motywuje. Przez 10 pieprzonych lat nikt się nawet nie zbliżył do tego stylu gry i artyzmu.


5

@Colon
I tak ludziom będą wmawiać, że to dla dobra kraju i to wielki sukces Polski, a reszta nam zazdrości. Absurd goni absurd. Naprawdę, cholernie się dziwie ludziom, którzy bronią tą partię... dziwie się i współczuje.

0

@Lamora
Hmm, zastanawiałbym się gdyby to był czysty screen, a to wygląda jak zdjęcie zrobione z TV. Ale oczywiście też nietrudno jest zrobić taki fejkowy pasek, a później zrobić zdj monitora... Ale właśnie najgorsze (i najśmieszniejsze) jest to, że ciężko odróżnić fejk od prawdy, bo TVP już przyzwyczaiło nas do żenujących nagłówków :)

6

@viscajasiek
Nie NAJLEPSZĄ, a NAJBARDZIEJ ULUBIONĄ. Złożył ją z zawodników, których darzy sympatią, a nie którzy są najlepsi... ech, oglądajcie całość, albo oglądajcie uważnie.

4

@Veb1233
Yhy, dostanie klapsa w pupke od Khelifiego czy jak On tam ma, tak jak Veratti i się skończy.

0

@Wilczeq
Wiesz co, w sumie to tak. Szczególnie jak w taką pogodę jadę tramwajem, lub autobusem, bo nie wszystkie dysponują czymś tak utopijnie nowoczesnym jak klimatyzacja.

12

@shoZu
Ciepło cacy, zimno cacy, nap***anie ognia z nieba nie cacy...

1

Fantastyczny materiał na temat muzyki i dźwięków w serialu Czarnobyl :)
Polecam.


3

@Rewolucja123
"Neymar do Pedro, Pedro do Neymara, sam na saaaaam! Neymar kończy!"

Ech [*]

2

@NeroTFP
Jesienią można to zmienić, choć tak naprawdę prawdpodobnie wpadnie się z deszczu pod rynnę... ale i tak Jarek ma tak cholernie silny elektorat, że raczej nic z tego nie będzie. W większości prymitywni ludzie na Nich głosują, których jest łatwo przekupić. Karyn, Madek i Januszy jest coraz więcej, właśnie poprzez takie rozdawanie, na które nas nie stać. Ale co tam, nikt nie sięga głębiej, ważne że dajo!
Coraz trudniejsze jest życie w tym kraju, nie tylko pod względem finansów, ale też charakteru wielu Polaków... coraz częściej przychodzi na myśl wyprowadzka do innego kraju, choć chciałoby się tu zostać... ale z drugiej strony ma się świadomość, że gdzie indziej będzie po prostu lepiej pod względem życia, spokoju, mniejszej ilości stresu etc.
No ale przecież cały świat nam zazdrości!

1

@Wilczeq
W Katowicach też powyżej 30, ale nie wiem dokładnie ile. Tak czy siak ja będę czuć się jakby było z 60... Kurła, jakby człek był bogaty, to by se wyjechał teraz na jakąś Islandię i wrócił jak przestanie walić słońcem prosto na ryj.

5

@shinthps

Ciepło? Napierdziela ogniem z nieba, a nie ciepło. Strasznie nie lubię takiej pogody, ech. Na szczęście jutro już trochę chłodniej.

1

@SeeleyBooth
Trochę zabawne jest to, że jak zawodnik nie pójdzie do Barcelony, a do innego klubu, to większość zaczyna narzekać że poszedł dla kasy. Są inne naprawdę świetne kierunki. A z jeszcze innej strony... niestety Barcelona już nie jest aż tak wyjątkowym klubem jak 9/10 lat temu. Nie idzie się tutaj by grać najpiękniejszą piłkę na świecie, by być trenowanym przez trenera wizjonera etc. Idzie się tutaj by zdobywać trofea (czyli to samo co w innych klubach), zagrać z najlepszym piłkarzem prawdpodobnie w historii i też idzie się dla pieniędzy. Prawie żadnej wyjątkowości już nie ma...

16

Argentyna trochę jak Portugalia. Oby z takim samym zakończeniem. Choć znając moje szczęście do drużyn którym kibicuje, to skończy się na ćwierćfinale i jakąś kompromitacją...

3

Aguero Złota Piłka.

2

@sevs
Simeone. Marzeniem byłby Guardiola... ale jeszcze parę lat musi minąć, a sam Pep raczej obejmie Hiszpanię. Nie ma co, Argentyna jest w tak dużej d*pie, że szok.

2

"Sobowtór Messiego właśnie został pozwany przez 23 kobiety. Podawał się on za Leo, aby zaciągnąć je do łóżka."

Ciekawe na ile to prawda, info z grupy "Po prostu o futbolu". Szkoda, że ja mam tak za***iście niewyjściową twarz, że tak nie mogę :(

5

@kulek22

Osobiście mam mBank i nie narzekam, bardzo spoko.

0

@DonAndresFCB
Czy ja wiem, myślę że na Smudę byłoby trochę narzekań :D

0

@Danny Gaucho
Na bank, ja to samo! Jeszcze z pewnością bym napisał: "Kurła, zobaczycie, będziemy grać najlepszą piłkę na świecie, a może i nawet w historii i będziemy jechać Real aż miło. W pierwszym sezonie 6:2 na Bernabeu, 2 lata później 5:0. Zapamiętajcie moje słowa kurła!"

1

Widzę, że ludziom się na wspominki zebrało z różnych ram czasowych La Ramblii. Ciekaw jestem jakie komentarze były pod informacją, że Guardiola został trenerem FCB. Mniej pewnie było głosów niezadowolenia, bo było mniej kibiców młodych, a więcej już z jakimś stażem, którzy myślę że podchodzili bardziej merytorycznie, nawet jak kandydatura Guardioli komuś się nie podobała. Ale dzisiaj gdyby taka sytuacja miała miejsce... to już sobie wyobrażam te komentarze :D

0

Jak dobrze, że jutro wolne, przynajmniej dziś z czystym sumieniem będzie można zobaczyć mecz Copa America. Tylko pytanie, czy warto... dla Messiego jak najbardziej, ale nie wydaje mi się by Argentyna zawojowała na tym turnieju. Niemniej jednak mam nadzieje, że @Janiama będzie mieć rację i że Argentyna jakimś cudem ogarnie jak się gra w piłkę...

4

Widzieliście śpiewane życzenia dla naszego "wodza" Jarosława? Polecam zobaczyć.

https://www.facebook.com/watch/?v=418525748734644

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?