macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oficjalne "Chippin' in" z Cyberpunka zostało udostępnione.
Jest moc, choć chyba wersja z poprzedniego roku mi się bardziej podobała. Ta jest bardziej chaotyczna i pewnie... po prostu tak miało być :)
https://open.spotify.com/track/0UHxkkgI5GfV0XBRA1rqfe
2
@sebasek99
"- Nie jesteś katoliczką (...)"
- Ty o tym decydujesz?
- Nie ja (...)"
Hahah :D
Cytując klasyka: "Jak nie było internetu, to tylko rodzina wiedziała żeś debil."
0
Wybiera się ktoś może na Cracow Game Days?
https://gamedays.pl/
0
@IronSanHybrid
Ja tam mu współczuje, to serio musiało mocno boleć w serduszko... :P
5
Aż 12 piłkarzy zostało sprzedanych w Barcelonie w tym roku.
A dojdą kolejni. Myślę, że to kolejny dowód na to, że zarząd już od paru lat (a może nawet od początku?) totalnie nie wie jak skonstruować dobrze funkcjonującą drużynę. "Kupmy tego, albo tamtego, a trener to se jakoś poustawia".
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65792500_2790249384337059_4783263223098900480_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQme_wKJJE_kW7XKmZiaPmqd6uMEe1t2FqevrUM_UxLx7G2x-HuCDp41LXFvRx4SxHg&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=90ae3f8e6bef5aac294919493569ec3a&oe=5DB52037
4
@IAmBackCules
Ależ żenujący jest ten cały "bojkot"... Ludzie naprawdę już totalnie ogłupieli.
1
@Dawid1996NL
Ani Wyborcza, ani ta druga strona typu Niezależna nie ma racji. Mam nadzieję, że pomogłem rozwiązać ten trwający od wielu lat konflikt Polaków :)
10
@Koors
Przepraszam, już więcej nie będę. Zaraz dla równowagi wrzucę coś z Niezależnej.
18
@Dawid1996NL
Co proszę? Jaka propaganda? :D
47
Genialny pomysł!
1
@TheMugShot
Wypełnione. Za uśmiech bombelka :)
1
@4drian0
WTF, jak można ocenić słaby system strzelania, skoro nikt nie grał? Właśnie ludzie w większości byli bardzo pozytywnie nastawieni jak pokazali zeszłoroczny gameplay. Jest to jedno z najlepiej ocenianych gameplayów i najczęściej oglądanych ze wszystkich gier. Poza tym wystarczy poczytać fora i inne tego typu serwisy by się dowiedzieć, że ludzie są mega pozytywnie nastawieni. Poza tym zamknięte pokazy nie były tylko dla dziennikarzy, ale również dla zwykłych ludzi będących na E3 i na twitterze również można poczytać w zdecydowanej większości pozytywne komentarze. A głosy krytyczne się również pojawiają o np. niewiadomy model jazdy, który wydaje się trochę plastikowy (z czym się zgadzam), ale znów: nie można w 100% ocenić jak się w to nie zagra, tak samo ze strzelaniem, czy walką... więc sorry, ale Twoje "Zaproszeni ludzie na zamkniętych pokazach nigdy nie wypowiedzą się krytycznie" jest totalnie nietrafione, łatwo jest wejść na jakikolwiek artykuł jakiegokolwiek serwisu który widział gameplay np. na E3 i przeczytać o pozytywach i również negatywach...
0
@4drian0
Dlaczego "tak bardzo obiektywnie"?
1
Dziś znów odbyły się zamknięte pokazy gry, głównie dla inwestorów, jutuberów i dziennikarzy w Polsce. W zdecydowanej większości wrażenia są bardzo pozytywne :)
Poniżej bardziej szczegółowe wrażenia:
https://naekranie.pl/artykuly/pokaz-cyberpunk-2077-co-zmienilo-sie-przez-rok
"Nie tylko wspomniany wcześniej dubbing robi ogromne wrażenie. Także efekty dźwiękowe są dopracowane w najmniejszym detalu, zaś muzyka... Och, ta muzyka! Były takie dwa momenty, jeden podczas wizyty w kościele przerobionym na miejsce spotkań kultu, drugi zaś podczas jazdy motocyklem, gdzie moja noga sama zaczęła bezwolnie stukać w rytm i wiem, że nie byłem jedyny na sali. Przez rok, który minął od ostatniego pokazu, mój hype na Cyberpunk 2077 nie tylko nie zmalał, ale jeszcze wzrósł, podsycany dzisiejszym pokazem. Oby do 16 kwietnia 2020!"
0
@Ogorinho1974
Zagłębie Dąbrowskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i te rejony...
10
Przez 5 minut lekko powiało, gdzieś tam w oddali zagrzmiało, a teraz na horyzoncie widać już słońce... pogoda robi wszystko by wkurzyć :)
8
@mesciak
Świetnie. To porównaj sobie stan finansowy zachodu i stan finansowy Polski, kogo stać, a kto udaje że go stać.
29
"Od 1 lipca rodzice mogą składać przez internet wnioski o przyznanie świadczenia 500 plus także na pierwsze dziecko. Jak podaje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ciągu niecałych ośmiu godzin złożono ponad 50 tysięcy wniosków."
Rzucili się jak La Rambla na Valverde po meczu na Anfield.
Idę o zakład, że to całe rozdawnictwo pierdzielnie z tak ogromnym hukiem, że będzie boleć przez wiele następnych lat...
0
Potencjalnie De Ligt, Griezmann, Neymar, już De Jong... czysto hipotetyczne, ale jeśli z takim składem Barcelona znów przerżnie w LM, to ja nie wiem co musi się stać by ogarnęli te rozgrywki...
Mimo wszystko nie wierzę, że wszyscy teraz przyjdą. Myślę, że z Nich tylko Griezmann + parę zawodników o mniejszej randze. To i tak powinno być na tyle dużym wzmocnieniem, by dojść bardzo wysoko w przyszłym sezonie.
2
"Javi Poves, 32-letni były piłkarz i buntownik, przejął czwartoligowy hiszpański klub i zmienił jego nazwę na Flat Earth FC (FC Płaska Ziemia). W ten sposób chce promować teorię o płaskiej ziemi."
Javi Poves, miejsce urodzenia: Madryt, Hiszpania.
Cóż, wszystko jasne, zawsze wiedziałem że w Madrycie są dziwni ludzie.
0
@FcBforever221
Ja jeszcze dorzuciłbym do tego wczesną wiosnę, bo i jest ładnie i jest ciepło w umiarkowany sposób, a owadów też jeszcze nie ma za dużo. Ale teraz już nawet wczesna wiosna wita nas temperaturą nie do zniesienia... i lepiej chyba nie będzie.
1
@BigShaq
A idź Pan... nie dość, że gorąco, chociaż nie, nie gorąco, po prostu wali ogniem z nieba i niczego się nie chce, to jeszcze milion insektów w okół, much, komarów i innych latających pierdół. Najchętniej bym zasnął i obudził się gdzieś w październiku. Wrrr.
59
To cudowne uczucie, kiedy wyjdziesz spod prysznica, zaczniesz się wycierać i nie wiesz czy wciąż jesteś mokry czy już zdążyłeś się spocić.
Pogodo, p**** się.
21
„Jaka jest cena kłamstw? Nie chodzi o to, że mylimy je z prawdą, ale o to, że usłyszawszy dość kłamstw, przestajemy rozpoznawać prawdę w ogóle."
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/64581668_2434878943308415_3207842474164748288_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQlKXv_DHISZzAgavZDwB2uQYMYN2dQwO6aPjn6kfXVUJEn11xZksy1IyEvWBBdMw04&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=7b644fb83192a81992323d0eefb17aee&oe=5DC5A2BC
7
Panie Morawiecki, to Pan?
3
Ciekawy ranking najcenniejszych polskich twórców gier. Pierwsze miejsce wiadome, ale następne miejsca są trochę zaskoczeniem.
https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-20-najcenniejszych-polskich-producentow-gier/pkpcp1c
"Łączna wartość naszych producentów gier to 28 mld złotych. Nieźle, jak na branżę, w której dekadę temu z trudem udało się zdobyć 14 mln zł na dokończenie prac nad sztandarową grą (...) Polscy producenci wykorzystali daną im przez rynek szansę. Okazało się, że są bardzo innowacyjni i kreatywni. Pytany przez „Forbesa” o źródła sukcesu Paweł Marchewka, szef Techlandu, mówi, że duże znaczenie miał wzrost zainteresowania graczy bardziej oryginalnymi i poważnymi tytułami. A właśnie przede wszystkim takie w ciągu ostatnich dziesięciu lat wypuszczali na rynek Polacy."
0
@aspider
Mogą być filmy propagandowe, ale niech będą chociaż porządnie zrobione a nie takie realizacyjne absurdy jak Historia Roja, czy żenujący Smoleńsk.
0
@Sherem
Zwiastun jest bardzo przeciętny, taka trochę prymitywna bajka ze słabymi aktorami i słabym scenariuszem, traktującym widza jak debila... film może też taki być, jest to wręcz bardzo prawdopodobne. Ale jednak trzymam kciuki by tak nie było.
0
"W kwietniu skończyły się zdjęcia do nowego filmu Legiony Dariusza Gajewskiego. Produkcją filmu zajął się producent Smoleńska, Maciej Pawlicki, oraz Adam Borowski. W filmie wystąpią m.in. Sebastian Fabijański, Jan Frycz i Borys Szyc.
Jak zapowiedział dystrybutor, Legiony to porywająca opowieść chłopakach i dziewczynach z legionowego pokolenia lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. To kino przygodowe w najlepszym wydaniu, zrealizowane przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych. Opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia.
Budżet produkcji to 27 milionów złotych. Premiera zaplanowana jest na 20 września."
Ciekawe, czy szykuje się kolejny, pseudopatriotyczny gniot, czy w końcu będzie to porządne kino (jak na polskie warunki). Budżet niemały, więc oby się udało, ale za każdym razem jak widzę, że wątek filmu dotyka patriotyzmu, to mam przeczucie, że to będzie po prostu filmowa porażka i kompromitacja pod względem artystycznym, aktorskim, reżyserskim i scenariuszowym. Ale obym się mylił. No i jeszcze ten producent Smoleńska... ech.
8
Sprawiedliwie :D
Choć mam nadzieje, że to fejk...
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/06/4fAbD1MB97tFGLDP.jpg