25

@clyde
"Synek, Ty nie graj w te gupie gry bo one Ci piniendzy nie dadzo"

1

@Bartek22
To dobrze. Ja akurat byłem świadkiem paru takich sytuacji, również z moim udziałem. Codziennie jeżdźiłem pociągiem i tramwajem, teraz jeżdżę autobusem. Byłem już świadkiem paru podobnych sytuacji, a szczególnie ostatnio dużo bardziej mnie to "uderzyło", stąd mój komentarz. Mam wrażenie po prostu, że z 10 lat temu tego aż tak widocznego nie było, było trochę inaczej.

9

"Co się z nami stało

Pytanie zadaję

Ilu z nas poszło w ciemność

Ilu z nas nie poznaję..."

Utwór Strachy na Lachy "Co się z nami stało?" świetnie oddaje realia dzisiejszego społeczeństwa, głównie w Polsce, otaczającego się często nietolerancją, chamstwem, czy rasizmem. Teledysk też przedstawia wiele osób z różnych środowisk.



Niedawno też byłem uczestnikiem dość absurdalnej sytuacji. Byłem w koszulce z herbem naszego kochanego klubu, jakiś dres podszedł i zaczął trochę wyzywać, że w sumie to powinienem kibicować tylko klubom z Polski, a nie "pedałom" z zagranicy. Trochę pogadał i se poszedł. Inna sytuacja była w autobusie w Trójmieście, gdzie weszło 2 Włochów, którzy gadali w swoim języku. Grupka ludzi zaczęła komentować, że "k** są w pl to majo gadać po pl, a jak nie to wyp***". Dotychczas myślałem, że takie sytuacje są wymyślane przez gazety i trochę na wyrost. Ale teraz sam widzę, że rzeczywiście... coś jest mocno nie tak. I trudno tutaj nie odnieść się do polityki, bo nasilenie się takich idiotycznych reakcji jest w sytuacji, gdzie partia Jareczka jest przy "władzy". Wstyd dla kraju, tych ludzi i ich wyborców.

2

@Grzesior667
Poza Tarantino i "Jokerem" to też Irishman jest dla mnie jednym z najbardziej oczekiwanych filmów. Oby wszystkie te filmy dały radę.

0

@karci0
Ja w Ciebie wierze! :)
Też bym zaśpiewał, ale nie mam głosu, więc śpiewać nie będę, bo jeszcze mnie rzuci jak otworzę morde do śpiewania... :/

5

Dzień dobry, kocham Cię, już posmarowaem Tobom chlep...

2

@Transu96
Kurła, Pjoter, idź na pole i lep, a nie przy tym komputrze siedzisz.

https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0208/9852-balwan-z-blota.jpg

1

@Adamski69
Na bank kokaina i herbata.

1

@damianex10
Ale farciarz...

0

@PatrychoO
Gdzie?

3

@IronSanHybrid
Do Barcy Go.

0

@Colon
Tak, chyba najlepszy serwis pogodowy, mają dość spore prawdopodobieństwo, choć ostatnio jak sprawdzałem pogodę podczas armagedonu w Katowicach, to na mapach było, że nie ma prawie w ogóle chmur :P

0

@TheNekro94
A ja bardzo chętnie przy drugim śniadanku... o 13 :)

Ulubiony piłkarz - Iniesta
Ulubiony wykonawca/zespół muzyczny - ciężko wybrać jednego... więc dam 3, choć tak naprawdę ulubionych mam chyba z 7: Dub Pistols, Sigur Ros, Nicolas Jaar
Ulubiony film - Pulp Fiction
Ulubiony serial - Przyjaciele (nieważne ile razy odcinków widziałem, zawsze mi się tak samo podoba i śmieszy...)
Ulubiony sport (poza piłką nożną) - snooker
Ulubiony sportowiec (poza piłką nożną) - Ronnie O'Sullivan
/Federer
Ulubiona książka - What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania
Ulubione danie - Stek z frytkami i zupa Pho
Ulubiony napój (bezalkoholowy) - Coca Cola
Ulubiona gra komputerowa - Wiedźmin 3/Heroes 3/seria GTA/Valiant Hearts/Dead Cells

4

@nieprzysiadalnosc
Trzeba zbojkotować cyfry arabskie!!!!
Zaczniemy używać rzymskich.

6

Chomiczówka, Chomiczówka, pierwsze wino, pierwsza wódka...

2

@BarcaInfo
Firpo cacy, Neymar nie cacy.

5

Iniesta jest niesamowity. Nasza pomoc wygląda trochę jakby grali ze sobą pierwszy raz :P

0

@dzikiWtrasie
Myślę, że w Kuchniach Świata może być, albo w jakimś Carrefourze. Ale szczerze, to jest po prostu słabe w smaku :P

2

Iniesta mimo wieku wciąż ma ten element magii. Widać u Niego wciąż dużo inteligencji, sprytu i kreatywności. Ech, tak bardzo tęskno...

0

@Colon taktyk

1

Nieźle wygląda ten Wiesiek od Netflixa, przynajmniej na zdjęciach i na zwiastunie. Mam nadzieje, że serial zrobi furorę i będzie po prostu dobry. Nie do końca jestem przekonany odnośnie wyglądu Wieśka, ale to jest interpretacja, więc trzeba będzie się po prostu przyzwyczaić. Tak czy inaczej widać, że mocno stawiają na książkowość co bardzo mi się podoba :)

8

"Oficjalne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej odbędą się jednak w Warszawie. Informację potwierdził szef biura prasowego Kancelarii Prezydenta. Zwyczajowo rocznice 1 września 1939 roku były obchodzone w Gdańsku, na Westerplatte.

Z ustaleń RMF FM wynika, że głównym miejscem uroczystości w Warszawie ma być Plac Piłsudskiego. Świętujący mają się zebrać w okolicy Grobu Nieznanego Żołnierza i pomników: smoleńskiego i Lecha Kaczyńskiego. "

Brawo Jarek! Proponuję, by już wszystko obchodzić w okolicach tych pomników. W sumie do tego to zmierza.

0

@BykFCB
Nie to samo, ale zawsze coś.

0

@Bamek94
Tak, obie gry mają plusy i minusy i wg. mnie mają mnóstwo błędów i są często absurdalne. Ale w FIFE próbowałem grać wielokrotnie i za każdym razem się odbijałem. W PES-ie dużo jest nerwów, ale jakoś po prostu lepiej mi się gra :)

7

W sumie cieszy mnie wieść o tym, że w FIFIE nie będzie Juve. Nie ze względu, że morda najpiękniejszego zawodnika we wszechświecie nie będzie już zdobiła różnych stoisk jak wejdę do takiego Media Markt, a ze względu na to, że PES po prostu walczy. Po tym jak FIFA zwinęła im Champions League myślałem, że będzie coraz gorzej i że szykuje się za jakiś czas wręcz monopol gry od EA. A tu proszę. Konami z PES-em walczy, nie poddaje się. Oczywiście w tym wypadku ma to swoje minusy, ale ciesze się że PES podejmuje walkę, bo dużo bardziej podoba mi się gameplay w tej grze, aniżeli w topornej (jak dla mnie) i momentami absurdalnej FIFIE.

2

@Copernicus
Nie we wszystkim warto jest być pierwszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@NeroTFP
Smutne, że mimo upływających lat, wciąż słowo "nowotwór" brzmi jak wyrok... Oby Romoeren dał radę to przezwyciężyć!

1

@barcelonaLM
I znów mnóstwo ludzi będzie wrzeszczeć, że tak naprawdę nikt tam nie wylądował, a NASA kłamie...

1

@brzucho
No kuuurde, jeżyki są za**iste :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?