macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87
https://b.allegroimg.com/original/1246c3/a17c7ed042e9b6e2030d26689e0b
Sorry za kiepską jakość zdjęcia, ale wtedy jeszcze nie było ajfonów
1
@Adamski69
Nie pamiętam, grałem wtedy w golfa.
5
@feiticeira
No tak, dzień dobry, dzień dobry. Czekaj, bo muszę ogarnąć koszulkę "Konstytucja", bo przelew od Sorosa doszedł.
0
@Fabik87
"Nie wiesz we wszystko co przeczytasz w internecie." - powiedzieli kiedyś Adam z Ewą.
Jest jakieś fajne źródełko na potwierdzenie tych słów?
0
@BarcaInfo
No tak :( Kogo ja chcę oszukać...
33
@BarcaInfo
A czy Valverde przygotował już kilka "wariatów" do gry bez Rakitica?
3
@feiticeira
Sam artykuł ma głupi wydźwięk, bo niepotrzebnie broni Durczoka. On powinien dostać po prostu odsiadkę i nie powinno być tematu. A sam artykuł nie ma nic wspólnego z żółcią i jadem. No ale trzeba się dopieprzyć. Bo to "wyborcza".
2
Wg. mnie to już jest mocna przesada, by dawać dziecko na takie "plakaty".
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67358622_2456887771015224_6857681574654115840_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmlxmQWzdDwqRUvvrA66MOLkA-T9XoJUXCjjAOPnwUgjPDkmfRrNMaPyvrMZMYX96Y&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4d4d270ab5bd0eea8f7e6049e55916dd&oe=5DA8DFB1
1
@tadzik447
Czy jak często chodzę na kebaby, to znaczy że od razu jem dzieci?
22
Ja to w sumie nie lubię jeść dzieci.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67421991_2664242733599925_6775245303814553600_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnqn6dcj6OCqVgNjV6Jk_q6zFqMgoUCCZVqFthdDqjHxbt7V50HD4Y9tTE45WBh-1I&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=bcb720b544aa53e9b91fe1a54fa9ba05&oe=5DD98323
0
@NeroTFP
Ładna z daleka, ale czar pryska jak się ją weźmie w łapy i zobaczy/poczuje, że ta grafika jest po prostu płaska :P
Wybornie wyglądałaby jakby rzeczywiście po bokach były fizycznie te sznurki, a okładka w rzeczywistym materiale... ale wiadomo: niewyobrażalne koszty by to były.
1
@Veb1233
Czyli potem będzie przeterminowany?
1
@Jackazz
Chyba 16-go sierpnia, ale pokazy przedpremierowe w niektórych kinach są już 14-go i 15-go.
2
What does Marsellus Wallace look like?
3
@Nano22
Nie zmienia to jednak faktu, że widząc to jak się w większości odmienia w internecie i w różnych innych artkułach Cristiano Ronaldo, powinni również użyć takiego zwrotu w tym artkule, bo taka odmiana po prostu odpycha.
0
Finalny, polski zwiastun filmu "Pewnego razu w Hollywood" Tarantino. Z tego co czytam po światowych recenzjach, to szykuje się bardzo dużo zabawnych dialogów i bardzo mocny koniec, choć film ociera się o "slow cinema", czyli jest bardzo powolny, co nie wszystkim przypadnie do gustu.
9
@Janiama
Też do tego tak podchodzę. Dzisiaj może się to wydawać bezsensowne, ale z perspektywy człowieka podczas okupacji to wyglądało totalnie inaczej. Trzeba im oddać szacunek i cześć, bo byli w stanie postawić się nieporównywalnie silniejszym Niemcom.
0
@MesQueUnClub_87
Aha, to nie znam.
0
@kubix05
Jeszcze czasy bez telefonów. Co ludzie wtedy robli? o.O
0
@codemat
Jakie nastroje przed sezonem panują w redakcji?
Ja osobiście jakoś z mniejszym optymizmem podchodzę do sezonu niż rok temu. Dużo bardziej jestem stonowany. Wydaje mi się, że na LM wciąż będziemy czekać, za to wpadnie Puchar Króla, i/lub liga. Ciągle mam wrażenie, że "czegoś" brakuje tej drużynie. Takiego pierwiastka magii drużynowej. Jednak będę uważnie śledzić mecze i obserwować formę drużyny z nadzieją, że się wiosną w końcu miło zaskoczę.
0
@dawo17
Vidal to taki nasz współczesny Keita :)
Dobrze, że zostanie.
0
@Messi1510
Oj ja widzę mnóstwo. Mam 25 lat i moje równieśniczki mają już po 3 dzieci i w sumie zajmują się tylko dziećmi. W głowie prawie nic, ale ważne że hajs jest. Niedawno się przeprowadziłem, ale w moim rodzinnym mieście (które bogate nie jest) w mojej klatce jest jedna rodzina, która jest mocno patologiczna. Też: troje dzieci, matka nie pracuje, bo ma zasiłki i inne tego typu g*wna, a facet alkoholik, odsiadka w więzieniu i generalnie gościu dość niebezpieczny. Ja rozumiem, że niektórym 500+ pomaga i dobrze. Ale nie zmienia to faktu, że 500+ i inne tego typu akcje karmią patologię i tego nie powinno się kwestionować.
0
@Messi1510
Jeśli masz na myśli rządy Platformy, to Oni trochę rządzili w bardziej kryzysowych warunkach światowych (co nie usprawiedliwia części ich błędów). Tak czy siak gdyby nie to rozdawnictwo, to pewnie byłoby choć trochę lepiej. Ceny by rosły, ale nie wszystkich produktów i nie w takim tempie.
0
@YouShouldListenToMe
Jak to co? Pierdzielnie to wszystko z hukiem większym niż marzenia Realu o tryplecie.
5
"Inflacja przyspieszyła w lipcu do 2,9 proc. w ujęciu rocznym - podał Główny Urząd Statystyczny (GUS) w szybkim szacunku tych danych. Tym samym wskaźnik CPI jest na najwyższym poziomie od niemal siedmiu lat. (...) Największym "winowajcą" jest wzrost cen żywności i napojów bezalkoholowych."
Podobno w TVP mają dziś powiedzieć, że świat nam tego zazdrości.*
*Żeby nie było, nie wszystko jest winą rządu, to chyba logiczne. Warunki pogodowe też mają na to wpływ. Jednak rząd nie jest bez winy przy wzroście cen i dawaniu hajsu na prawo i lewo.
6
Pojawiły się dwa nowe screeny z Cyberpunka 2077. Światło i neony będą robić wielką robotę w tej grze. Podejrzewam, że to właśnie to będzie robić opad szczęki pod względem wizualnym, a nie tekstury, czy inne rzeczy związane z grafiką.
https://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/596541437.jpg
https://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/596542453.jpg
7
Wczoraj oglądałem znowu "Chłopców z ferajny". Kurde, jaki to jest dobry film. Jak fantastycznie jest nakręcony i jak świetnie opowiada historię. Gra aktorska jest na najwyższym poziomie, z Joe Pescim, który zagrał jedną ze swoich najlepszych ról. Widziałem ten film wiele razy, ale wczoraj jakoś dużo bardziej zastanawiałem się nad tym co zobaczyłem, co ten film przedstawia, jak jest zrobiony, zagrany etc.
Liczę, że nadchodzący "Irlandczyk" będzie również jednym z najlepszych filmów Scorsese.
3
@Encore
Aleś Ty za***isty. Zazdroszczę.
@FafitFCB
Zdecydowanie wolę mróz, łatwiej po prostu zaradzić na takie temperatury. Poza tym lepiej się czuje. Upał mnie dobija, nic totalnie się nie chce. Zrobi się krok i już jajca i wszystko spocone, ech.
0
@nvcxbarca
Xavi oraz Iniesta też. Alves może też na prawą. Puyol przecież jeszcze żyje, więc można Go ogarnąć. Villa i Pedro grają jeszcze... nie rozumiem Bartomeu.
0
@MarioVeB!
Suarez jaka chudzina