macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezłe to.
2
@jakubkuba07
Nie będziesz mi mówić jak mam żyć.
1
Android ma nową indentyfikacje wizualną :)
Całkiem nieźle.
https://brandingmonitor.pl/nowy-android-10-odswiezone-logo-identyfikacja-wizualna/
0
@Nyskaaa
Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie... nigdy nic nie wiadomo.
1
@Kamil92
Anioł Pański.
1
Trzeba będzie ogarnąć jakiś popcorn na 12 :)
6
@goldenboy
200 mln + Puig, Alena, De Jong + 50 mln dla ojca Neymara jako drobny bonusik + po 20 dla każdego z rodzeństwa Neymara, a w szczególności dla siostry.
#takbylo
0
@Aaron10
Bardzo na plus. Mimo, że mam wiele do zarzucenia Konami w kwestii PES-a (dużo niezrozumiałych i irytujących mechanik), to ciesze się że się starają podźwignąć tą serię i nawiązywać walkę z FIFĄ.
0
Dziś tytuł legendarnego artykułu "Rozdarte serca" ma chyba największy wydźwięk jak do tej pory :)
7
@Ghotti
i ekstraklasy
2
@robsesh
Jeśli o mnie chodzi, to matury nie mam, a przykład podany powyżej to... ja.
4-5k to raz na jakiś czas wpadnie, głównie poprzez zlecenia. Miesięcznie średnio wychodzę 3/3,5k, co jest przeciętnym wynikiem, ale mam 25 lat i myślę, że ciągle się rozwijam. Na szczęście w mojej branży (IT, grafika etc.) wykształcenie aż tak ważne nie jest. A ze szkołą to wiecznie miałem problemy, z różnych względów...
9
Powinno jeszcze zostać dodane: "...rządu, życia w dostatku i szacunku wśród narodu."
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69280264_2591781014188606_3490017088163020800_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQla2J1RGNkg_57NevAiTsoGmvoTZNKB4Gehw2MJ-xtiDLFagUdVGhpfwkIXivFojsk&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=15271a67ad0b520cff6cd0e7183aabda&oe=5DCBB934
0
@Avada Kedavra
Albo w ogóle nie podejść i zakończyć swoją edukacje na II klasie liceum...
2
@Ratamahatta
Dlatego też zarząd Barcelony udowadnia, że ma totalnie gdzieś dobre imię klubu.
2
@Rewolucja123
Kupili Jovica i Go mają po miesiącu/dwóch sprzedać?
Coraz głupsze te plotki.
0
@DonAndrzejos
Łelkom tu Pyrrry!
0
30-go sierpnia o 20 zostanie udostępniony nowy fragment gameplayu Cyberpunka. Szkoda, że tylko 15 minut, ale zawsze to coś. Myślę, że Redzi i tak szykują jeszcze jakieś niespodzianki do premiery.
https://www.cyberpunk.net/en/news/29533/gameplay-stream-announcement
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziu_FCB
What? Z jakich gestów to wyczytałeś? :D
3
Nowe :)
Te neony w Ray Tracingu będą wyglądać ślicznie.
26
@Ibra9PSP
Pewnie wielu będzie porównywać do sytuacji Valverde. Różnica jednak polega na tym, że to były pierwszy sezon Guardioli i pierwsze mecze, a Valverde już jest tutaj trzeci rok...
0
#Tiki-taka
Ne Messiego, bo gdzieś tam ludzie mówią że jest najlepszy i jest w La Liga, na Hazarda bo ma prowadzić walkę z Messim i jest w La Liga, na De Jonga po prostu jest w La Liga i pewnie Robert Moreno po prostu Go lubi. Ech, bez sensu jest takie głosowanie. Brytyjczycy będą głosować na swoim, w PL ktoś da Lewandowskiego na pierwszym, czy drugim miejscu... lata płyną, a wybory piłkarza roku wciąż absurdalne.
8
@SeeleyBooth
Na pewno raz na jakiś czas przebywa, ale czy mieszka? To jest jeden z tych ludzi, którym nigdy nie zaufam w życiu, cwaniak jakich mało, więc raczej jakieś eksluzywne klitki dla siebie i kota może mieć w różnych miejscach w Polsce. A ten budynek to dla rozgłosu: "zobaczcie jaki jestem dobry, moje mieszkanie takie bidne, bo poświęcam się Polsce!"
2
@SHIBA
Jest to projekt gościa, który się nazywa Erik Johansson. Kiedyś nawet miałem okazję z Nim przez chwilę porozmawiać na jednej konferencji dla grafików. Świetny gość z mega talentem. Jakby ktoś miał ochotę na więcej Jego prac, to zachęcam spojrzeć tutaj:
https://www.behance.net/erikjohansson
4
W sumie ja bym dał:
"Jak tam Twoja ulubiona drużyna w najbardziej prestiżowych rozgrywkach?"
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68636307_2279817172071908_2027623205396545536_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQlflZwZpfPDCamVf7tSOxv_CUBqTnPjAoBMH1MC7mjdwxltPeVQs1h34WLjV91yd6o&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2108a55c609fc413a680846063440c68&oe=5E14043D
0
@Janiama
Zadziwia mnie Twoja pewność. Żeby nie było: nie mówię, że to źle, może nawet dobrze że ktoś stara się patrzęc optymistycznie. Ja niestety totalnie straciłem zapał do oglądania meczów Barcelony, oglądam bo "muszę", bo uznaje to za taki kibicowski obowiązek, ale często jest to dla mnie bardzo męczące. Przez to też patrzę w szarych barwach na resztę sezonu. Ale obyś Ty miał rację...
7
@lioney10
Zobaczysz za to Valverde wciąż na ławce trenerskiej :)
Nie cieszysz się?
3
@4drian0
Niedługo Valverde będzie grającym trenerem.
62
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69266248_2888547217840608_7437881272082366464_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQmfkHCv-peM6txNRvpXoNhAqAGbMmjnKOuMI4n1WEipnkZcRED3s3Cfo9hEVjL_Prc&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=114284f04edaefcefb73b6e61bb03552&oe=5DD980F9
|
V
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/2q97YCXcLOlkoR2jKKEMQ-wkG9k=/0x0:900x500/1200x800/filters:focal(378x178:522x322)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/49493993/this-is-fine.0.jpg
0
@SeeleyBooth
Góry.
Pies.
Motor. (choć prawka jeszcze nie mam, więc ciężko jest mi tutaj się określić)