1

@sidzej
Hmm, a ja uważam, że pod okiem lepszego trenera mógłby tutaj grać naprawdę fajną piłkę. Potencjał ma bardzo duży. Ktoś z wizją i pierwiastkiem geniuszu mógłby Go dobrze ustawić w tej Barcelonie. No ale tego to już raczej się nie dowiemy...

16

@Ratamahatta
Ech... wstyd mi trochę za ten klub...

3

@Dzemix111
Ten po lewej to ja, za**ista czapka.

25

A gdyby tak Neymara kupić po prostu za uśmiech bombelka?

1

3

@norbi77
Już tak jest tutaj, że myślałem że w tym filmiku będzie Neymar.

5

[jeśli przyjdzie milioner-gimnazjalista] Ile wg. Was Neymar wytrzyma w Barcelonie?
Jak dla mnie 2/3 lata, trochę syfu podczas pobytu w Barcelonie na czym ucierpi i tak już mocno nadszarpnięte imię klubu + standardowo kwas z odejściem za parę lat.

0

@bart_azz
Nie, tylko jest to po prostu smutne, że klub z dawnej wyjątkowości nie ma już tak naprawdę nic... a powrót Neymara jest na to koronnym dowodem.

6

2

@tbas
Nie kurde, nie jest ok i w zasadzie nie wiem po co o tym wspominasz. Ani jedno, ani drugie wg. mnie nie jest ok.

@plutonio
Nie mam zamiaru nigdzie Ci grzebać (fuj) i krótko mówiąc: wolę żeby został Coutinho, niż przyszedł Neymar, bo innej alternatywy już nie widać na miejsce Coutinho. Pisałem wiele razy, że chciałbym by Coutinho pozostał w klubie pod warunkiem zmiany trenera. Zmiany nie było, więc mój entuzjazm względem Filipa trochę osłabł, niemniej jednak jak się dowiedziałem, że Neymar ma wrócić w miejsce Coutinho, to zdecydowanie wolę, by Filip został. Tyle.

0

@Odesseiron
Jesteś pewnie starszy ode mnie, ja te bajki to kojarzę całkiem dobrze i mam pewien sentyment. A ze starych bajek to jeszcze "Bajki z mchu i paproci", szczególnie jeśli chodzi o muzykę.

58

@plutonio
No taa, nie ważne w sumie czy jest wyrzucany z klubu, kogo to obchodzi, ważne że Neymarek przyjdzie. Tak się nie powinno robić.

2

@Odesseiron
A ja to lubiłem :)


Wpada w ucho.

No i nie można zapominać o Tabaludze!

0

@plutonio
Że niby Cruyff nic mądrego?

1

@Ratamahatta
50% pomyłka, bo sportowo było za*iście, ale 50% miał racji, bo faktycznie miał trochę konfliktów, czy to z Semedo, czy to z Albą, czy to później z Bartomeu i ogólnie klubem. Wszędzie Neymarek zostawia syf. Dlatego Cruyff miał rację, że trzeba się bardzo poważnie zastanowić nad ściągnięciem Go. Szczególnie teraz. Ale jak dla kogoś liczy się hajs i medialność jak u Bartomeu, to o czym my tu mówimy... tożsamość, wyjątkowość i tradycja? A na co to komu, a komu to potrzebne?

8

Swoją drogą bardzo ciekawe co Cruyff powiedziałby na temat polityki zarządzania tym klubem i samego przyjścia Neymara. Myślę, że nie trudno przewidzieć, że miałby mnóstwo uwag i dużo krytyki by się posypało z Jego ust. Jest to o tyle ciekawe, że osoby, które chcą przyjścia Neymara za wszelką cenę, również uważają się za wielkich zwolenników Cruyffa i krytykują np. Valverde za odejście od Jego filozofii, podczas gdy ten klub jako całość odchodzi totalnie od tego z czego był jeszcze 10 lat temu wyjątkowy. A takie akcje jak z Neymarem to pogłębiają i potęgują.

0

@Rogalson
Niedługo to zamiast koguta narysujo TENCZE!

8

"3 sierpnia. Ks. Lucjan Pezda, proboszcz parafii w Pcimiu, podczas kazania omawia powstały w kwietniu mural ze słowem "gościnność" i symbolami wsi: kłosami zbóż, chabrami, żukami i kogutem. Wykonały go dzieci z pobliskiej szkoły podczas zorganizowanych dla nich warsztatów.

Księdzu nie spodobał się mural, który przedstawiał symbole wsi. "Dla mnie kogut jest symbolem zdrady i to zdrady największej, bo Piotrowej. Niech rodzice uważają, na co zapisują dzieci" - miał z ambony powiedzieć proboszcz Pcimia."

https://bi.im-g.pl/im/90/eb/17/z25081488V,Mural-w-Pcimiu.jpg

Kiedy pseudochrześcijańska "miłość" do innych wejdzie za bardzo.

5

@szkutnik91
Ostatnio rzadko się udzielam w kwestii Neymara, ale cały czas, nieprzerwanie od paru tygodnii mam wrażenie, że czytam to samo. Nudy.

1

@Barcelismo
O kurde, jaki fanatyzm...

11

@IronSanHybrid
Zawsze tacy ludzie będą mi się kojarzyć z totalnym brakiem inteligencji.

0

@masq
Polecam :)
W tym tygodniu jeszcze Tarantino muszę zaliczyć, mam nadzieje że czasowo dam radę się wybrać. A co do Toy Story 4, to ciekawostką jest fakt, że na sali oprócz nas było wczoraj z 10 osób z czego tylko 2 osoby były rzeczywiście dziećmi :D

34

Wczoraj byłem na Toy Story 4. Poza samym faktem, że jest to po prostu bardzo dobry film i bardzo nostalgiczna, fabularna podróż do pozostałych części, to poziom artystyczny i technologiczny stoi na niebotycznym poziomie. Najlepiej zrobiony film animowany w historii. Nieprawdopodobna ilość detali, deszcz, który wygląda jak prawdziwy, zarysowania na postaciach jak gdzieś spadają, kurz w najdrobniejszych zakamarkach, nitki na ubraniach. Naprawdę, coś niesamowitego. Pixar to najwyższa klasa.

18

@Koqsu21

Andrea Pirlo.

0

@kkbarca
No i trza zaś wykupić jakieś Ilewen.

3

@krzychu1526
No nie wiem, jak czasami ruszam poślady sprzed komputera i idę gdzieś sobie pochodzić, to sporo jednak takiej patoli jest na ulicach i parokrotnie byłem świadkiem rozmowy, jak stereotypowa Karyna coś tam gada o 500+. W poprzednim moim miejscu zamieszkania, rodzinnym mieście patoli było dużo. W mojej klatce matka z 3 dzieci, ojciec alkoholik, nikt nie pracuje, mieszkają u mamusi i pobierają różne zasiłki. Takich ludzi jest dużo. Zresztą prześmiewcze profile o Madkach i innych takich ludziach nie wzięły się znikąd. A akcje jak 500+ tylko to karmią.

4

@Hosh
To jest już k*** największy absurd. Chory kraj.

4

@deyna2018
Oczywiście, że nie wszyscy, ale raczej nikt tak nie mówi. Większość ma raczej świadomość, że są i tacy i tacy. Jednak pocisk po 500+ jest ze względu na to, że większość ludzi pobierających to jednak trochę taka... patola. Poza tym jest to kupienie sobie wyborców, którzy są w większości po prostu prymitywni z nastawieniem: "dajo, to głosuje".

5

@MesQueUnClub96
Zapytaj się tych z Polsatu, na pewno będą wiedzieć. Pamiętam, że w studiu po meczu z LFC, gdzie był ten wolny zamiast trochę o tym pogadać, to woleli wspomnieć o tym, że CR kupił nowe auto. Gardzę Polsatem. Zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?