macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
"Po masowych strzelaninach, za które wielu obwinia gry, sieć sklepów Walmart (jedna z tragedii miała miejsce na terenie placówki w El Paso) postanowiła przestać reklamować brutalne gry wewnątrz sklepów - mowa o plakatach, wyświetlaniu zwiastunów, udostępnianiu stanowisk z konsolami itp. - ale NIE ZAMIERZA PRZESTAĆ SPRZEDAWAĆ BRONI PALNEJ..."
Hehe.
33
@BarcaInfo
Nie boi się rywalizować, bo wie że i tak będzie grać. Pół żartem pół serio. Boje się trochę tego, że potencjał drużyny będzie "duszony".
9
@Barca_Big_Moment
Ja też. Wspominam w modlitwie również, że Neymara to nie chce.
2
@Commando
Tak, ale ciężko jest mieć inne zdanie, patrząc na tą "wspaniałą" karierę Vegi. Oprócz Pitbulla (który też nie był jakiś wybitny), to On chyba nie zrobił dobrego filmu. Bazuje na prymitywności, wulgaryzmach i niepotrzebnej kontrowersji. Ale i tak wszystkie Sebixy i Karyny się rzucą jak Valverde na Rakitica.
19
@DonAndrzejos
Że przyjechał jakiś Michał na rowerze do Paryża i domaga się Neymara.
8
@Wisla1906
Kaczyński to człowiek mściwy i nienawistny, chory na władzę. Aż dziw, że aż tak dużo ludzi Go popiera i nie widzi w Nim nic złego, albo Go po prostu nieudolnie bronią.
13
"Współczuję Kuchcińskiemu, wyobraźcie sobie teraz moment gdy wsiada do jakiegokolwiek samolotu.
To będzie jedyna chwila kiedy Polacy będą klaskać podczas startu!" - Szymon Majewski
5
Nie wiem czy kiedykolwiek była taka sytuacja, że zawodnik i trener aż tak "dzieliły" kibiców Barcelony :)
Neymar i Valverde.
0
@zTx
Bardzo ciekawie byłoby w El Clasico na Camp Nou :)
Te gwizdy... symfonia.
22
"To się nazywa real-time marketing."
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67705920_2387545234864710_1585551876705746944_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQk2Vpjlgv9k2fiAH_6esei77OiMgUeNV4WpFEQNynoKhG7jTPCvKcagBcK3Nk6ypCA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=9de81b8ae55c86541d376a0efe8a2960&oe=5DCD90D8
10
Ciekawostka:
Dokładnie dziś w nocy minie 50 lat od zabójstwa Sharon Tate, żony Romana Polańskiego i Jej 3 znajomych. Nocą z 8 na 9 sierpnia 1969 roku, cała czwórka padła ofiarą zbiorowego morderstwa dokonanego przez członków sekty Charlesa Mansona.
2
@8Iniestazo8
Ić stont.
:(
15
Jeże są za***iste.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68554153_10216259477573873_5035944008912732160_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQk5RhdpFT7TgPytSCspzUeP4cHJhzYjGD-r0dEZT01fhwJEbNCqTzgh46JZm3aDfiE&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=f93a01e9ad78d3e7ae57741169b0d633&oe=5DE3318E
4
W końcu jakaś ochrona przed tym szatańskim 5G!
https://polakpotrafi.pl/projekt/a-czapka-atronic
4
@NeroTFP
Miodowe Lata to sztos sztosów. Coś jak Barca Guardioli :D
Poza tym lubię jeszcze 13 posterunek i Ranczo. Resztę słabo kojarze.
0
@LuisSalvano
Dla większości raczej nie, jeśli żart jest w jakiś sposób sprytny i "pomysłowy". Ale rozumiem, że dla Ciebie takie żarty są już męczące, więc ze swej strony obiecuję, że żartować już na Twój temat powiązany z Neymarem nie będę :)
Pzdr!
0
@LuisSalvano
Oczywiście, że masz prawo i w sumie tego totalnie nie neguję. Tylko sobie zażartowałem i to wszystko. Ty też w odpowiedzi se zażartowałeś i jak dla mnie jest w porządku :)
0
@LuisSalvano
Nie codziennie, tylko parę razy dziennie. No co, trzeba mieć jakieś pasje w życiu.
30
@Witekk10
LuisSalvano w tym momencie:
https://i.imgflip.com/5lur0.jpg
0
@BarcaInfo poniżej dał info o wk***nym Xavim. Jako, że jest to ogólnie ciekawy temat, to pytanie moje brzmi: czy ktoś śledzi i ogląda jak sobie radzi Al Sadd pod dowództwem Generała? Czy widać coś charakterystycznego? Czy po prostu na razie jest za wcześnie by wysnuć jakieś wnioski?
2
"Judd Trump nowym liderem klasyfikacji rankingowej w Snookerze! Anglik pokonując Joe Perry'ego zrzucił z pierwszej pozycji Ronnie'ego O'Sullivana. "The Ace" ma więc aktualnie w garści wszystko, co najważniejsze w światowym snookerze - jest mistrzem globu i zajmuje pierwsze miejsce na liście rankingowej. Niespełna 30-letni chłopak. WOW!"
2
@TheNekro94
Tak jest :P
Nie do końca mój styl muzyki, ale utwór "Na szczycie" mi się podoba ;)
1
Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem,
Że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się...
2
@Kapitan hawk
Jak mogłeś o tym zapomnieć? Czy Ty w ogóle myślisz? Co Ty sobie wyobrażasz gościu? Wstyd! Nigdy Ci już więcej nie zaufam, zgłoszone, nara
2
Kartka z kalendarza:
Dokładnie 4 lata temu Andrzej Duda został zaprzysiężony na Prezydenta RP!
:D
9
@DonAndrzejos
I bardzo kurła dobrze.
0
@Bagsik88
Tak, bo:
a) oczekiwania były totalnie wyrąbane w kosmos poprzez to co widzieliśmy w sezonie 10/11
b) byłem totalnie innym człowiekiem 7 (!) lat temu niż jestem teraz, dużo mniej dojrzałym (co nie oznacza, że dziś jestem dojrzały, bo za takiego się nie uważam), więc myślę że wyszukałbyś różne rodzynki, nawet i gorsze. Kiedyś pisałem nawet, że Guardiola nic nie osiągnie i że to bezsensowny ruch ze strony Laporty.
0
@krzychu1526
https://giphy.com/gifs/ha-13OYNXi0uTM6vS
1
@l0Messini
jeszcze d) z Rakiticem
13
@Homeopata8989
Nie powiedziałbym, że na tej stronie panule "kult umniejszania". Wielokrotnie pod postami Barcelony czy o Barcelonie na social mediach były posty obrażające Valverde (oczywiście to źle), czy po prostu hasztagi #ValverdeOut. Podczas prezentacji jak Valverde wychodził można było usłyszeć gwizdy. Więc to totalnie nie jest kwestia tej strony, a kibiców Barcelony jako ogółu.