- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
34
Wczoraj byłem na Toy Story 4. Poza samym faktem, że jest to po prostu bardzo dobry film i bardzo nostalgiczna, fabularna podróż do pozostałych części, to poziom artystyczny i technologiczny stoi na niebotycznym poziomie. Najlepiej zrobiony film animowany w historii. Nieprawdopodobna ilość detali, deszcz, który wygląda jak prawdziwy, zarysowania na postaciach jak gdzieś spadają, kurz w najdrobniejszych zakamarkach, nitki na ubraniach. Naprawdę, coś niesamowitego. Pixar to najwyższa klasa.
1
@macio_944 Dzięki. Też jutro idę :)
0
@macio_944 kurde szkoda że do 21 jutro pracuje bo tani wtoreczek
0
@masq
Polecam :)
W tym tygodniu jeszcze Tarantino muszę zaliczyć, mam nadzieje że czasowo dam radę się wybrać. A co do Toy Story 4, to ciekawostką jest fakt, że na sali oprócz nas było wczoraj z 10 osób z czego tylko 2 osoby były rzeczywiście dziećmi :D
1
@macio_944 U mnie na sali też było mało dzieci, większość to byli ludzie 20-30, którzy dorastali z filmami :D