macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzychu1526
Fajnie, że przed obejrzeniem filmu jesteś w stanie stwierdzić, że będzie gniotem. Chciałbym tak :)
Ale tak czy siak oczywiście duże prawdopodobieństwo jest, że film będzie bardzo słaby. A czy ściemnia to nie wiem, żyjemy w kraju gdzie takie rzeczy są bardzo możliwe.
0
"Patryk Vega kilka tygodni temu uruchomił machinę promocyjną swojego nowego filmu. "Polityka" ma opowiadać - jak twierdzi reżyser - o najważniejszych polskich politykach, ale nie będzie laurką dla żadnego ugrupowania.
'Dwukrotnie miałem propozycję, aby stworzyć film, który miałby promować wartości i sukcesy danego ugrupowania politycznego, za to szkalować i piętnować drugą stronę. Nie przyjąłem ich, choć proponowano mi wielkie pieniądze na hiperprodukcję' - mówi Patryk Vega. Twierdzi, że kwota, o której była mowa, to 70 mln złotych."
Ciekawe czy z tą propozycją to rzeczywiście prawda, ale w sumie totalnie nie byłoby to dziwne. Oraz też nie trudno wskazać która opcja polityczna w tym momencie bardziej byłaby skłonna zaproponować stworzenie takiego filmu.
19
@BarcaInfo
Kurde, tak bardzo w punkt...
2
@kerouac
No tak, z tym masz rację, że nie możemy tłumaczyć Messiego w każdy możliwy sposób i tutaj nie powinno być wyjątku. Messiego nie postrzegam jako kogoś z bardzo mocną psychiką, co myślę że jest trochę Jego przekleństwem, szczególnie uwidacznia się to ostatnio.
1
@masq
Leo to trochę inna sytuacja, podyktowana ciągłymi porażkami i urazie w psychice.
4
@sidzej
Heh, nie wiem co by musiało się stać żebym był za powrotem Neymara. Wielka jakość sportowa, ale kuuurde... ten klub to nie tylko jakość sportowa, to też coś zdecydowanie więcej. A to "zdecydowanie więcej" jest oczywiście sprytnie zatracane przez Bartomeu i Jego świtę, a powrót Neymara jeszcze to pogłębi... dlatego chociaż to niech się nie wydarzy.
56
Buffon podobno na testach w... Juventusie.
Co o tym sądzicie? Jak dla mnie trochę ta cała szopka z PSG i teraz powrót psuje całą Jego karierę. Szanuję i lubię, ale po co w takim razie było mu to PSG? Bo co to wielkie pożegnanie w Juventusie, szpalery, łzy etc, skoro teraz znów miałby wrócić? Trochę tak to wygląda jakby wracał z podkulonym ogonem, bo w PSG się nie udało (temu klubowi w sumie nic nigdy się nie udaje...). Średnio to wygląda z perspektywy kibica, ale nie wiem, może się mylę.
0
@Vhaeraun
Myślę, że do większości tak, one będą żyć własnym życiem. Nie wiem czy do wszystkich, ale do większości na pewno tak :)
0
@tombard
Z którego trailera filmowego?
2
@JimMorrisonFCB
Szukałem kolegi z Maroka do potwierdzenia, ale nie znalazłem, więc mogę tylko odpowiedzieć: może :)
1
@DonElPatron
Horyzontalnie mniejsza niż w całym W3, ale wertykalnie będzie nieporównywalnie większa przez te mega budynki, które same w sobie będą takimi małymi miastami.
7
Nowy screen z Cyberpunka, którego chyba wcześniej nie było, ukazujący odrobinę miasta. Fajnie to wygląda, dużo szczegółów, detali. Podejrzewam, że z ray tracingiem w nocy będzie to wyglądało naprawdę imponująco.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65758342_10157714271081424_3169307417699680256_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmqksd7qRrPARVb0CE8p6AdwyHSj7z2Mq53Lc7e1A0YQZQtMa8roWSz69PYzrm7RUg&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=91dd70b210828b5f3c5f7cb62a9e9cf3&oe=5DC2E49D
0
@Gaucho
Sędziowie w Hiszpanii daliby pewnie tylko upomnienie :)
4
@Suzu
Sam nie wiem czy fejk, najgorsze że tacy ludzie w rzeczywistości mogą się tak zachować i dlatego ciężko stwierdzić, że fejk. Sam byłem obserwatorem różnych podobnych sytuacji, więc nie dziwne byłoby dla mnie jakby to nie było fejkowe :)
1
@kerouac
Inny, też mały ale wariat
3
@SeeleyBooth
a w pokoju sam...
74
Dzienna porcja forumowych madek poniżej:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65618185_604470589960427_3961055192421498880_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQkr6D7suajElHmZiBDbCNwzLsXmCPOv-xp6GM6z9coD7nNJWHRhwVnI9KLcMZ9enxM&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=2295eacbcd68362e0922942254098a6f&oe=5D78445D
1
@sidzej
Cóż, z jednej strony szkoda, że wyjeżdżasz, bo wartościowych ludzi coraz mniej w tym kraju, ale z drugiej strony oczywiście jest to zrozumiałe i w sumie na Twoim miejscu bym tam został. Też fajnie, że podjęłaś tak odważny krok na który wielu się nie decyduje, bo się boją. Szanuje. Też pewnie uczynię taki krok, ale może za parę lat ze względu na parę prywatnych sytuacji. Ale z pewnością będę do tego dążyć. Tutaj mam wrażenie, że tracę niepotrzebnie czas na wydostawanie się z g*wna, które powinno zostać posprzątane przez rząd, a tak naprawdę to g*wno jest z d*py rządu i jest go coraz więcej... smutne.
1
@Bobo25
Już to oklepane, ale miło że sprawiłem komuś uśmiech ;)
6
@Lamora
Jak widać nie można mieć dobra narodu. Bo duma nie pozwala, "Co jakiś kurła Islandczyk czy Norwego będzie mi mówić jak mam żyć?! Myśmy kurła walczyli, myśmy som poszkodowani, a nie... Buk, homar, włoszczyzna!"
Szczerze to ja za bardzo nie mam nadziei, że się coś w tym kraju zmieni. Mnie to już jest obojętne. Chce dobrze tylko dla swoich bliskich i dla siebie, by przeżyć życie pasjonująco, komfortowo i jak najlepiej, bo ma się je tylko jedno... a skoro państwo, w którym się urodziłem tego nie chce i nie potrafi zapewnić, to trudno, trzeba szukać czegoś innego.
11
@sebasek99
Cóż, trzeba zacząć myśleć nad jakąś emigracją, bo jak ktoś chce założyć biznes w Polsce to jest to coraz cięższe... no ale trudno i tak inteligenci będą pisać: "nie podoba Ci sie, to wyp*** z Polski", więc rzeczywiście trzeba to wziąć pod uwagę :)
Dzięki Jarek, Ty wariacie!
1
@daro22
To jest warte 679 zł według ceneo.pl
PS. Poczytaj sobie opinie na internecie, telefon całkiem niezły.
0
@Colon
Bale, Hiszpania, golf.
9
@Transu96
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65812706_2308001779451310_2025438510151892992_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQkTHEZ9uR6EQiZ1BR29MM_lgkmZ07PxIpuZsJZ1Cg-2hIPZALlj8NpcpGWCddnmoSw&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=96fe1b5b72d66dbfba94dcbf588d201c&oe=5DB5784C
"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy bramy.
Szedł pieszo, a objuczonego Passata zostawił na parkingu..."
0
@ClassicRock
Dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję i dziękuję.
No to się szykuje kolejny wp*** dla Leo, bo wątpię że się coś zmieni w Argentynie :/
0
Czy za rok znów jest Copa America?
0
@KaJoFCB
Aż żal to komentować... ech, kraj absurdów.
3
@kerouac
Można, oczywiście. Ale miasta nad Bałtykiem to nie tylko noclegi, to też wyżywienie, czy inne atrakcje które są absurdalnie drogie :)
5
W zeszłym roku Włochy, a w tym roku jadę na najbardziej eksluzywne wakacje w moim życiu. Nad Bałtyk.
"Ceny wynajmu apartamentów nad Bałtykiem dorównały (a nawet przegoniły) cenom z południa Europy. To samo dotyczy zakupów apartamentów i domów. W Kołobrzegu jest dziś drożej niż na hiszpańskiej Costa Blanca."
https://www.forbes.pl/nieruchomosci/ceny-nieruchomosci-nad-baltykiem-i-w-hiszpanii-portugalii-grecji-bulgarii-porownanie/5le5vwk
3
@sidzej
Ja pierdziele... niepotrzebnie tego słuchałem przed wyjściem do roboty, już cały dzień zepsuty :/