2

@JarekS
3. niekoniecznie, właśnie oszczędność na dodatkowej pensji Wijnaldum może byc spowodowana chęcią zakontraktowania innego zawodnika

w kazdym wypadku to będzie ciekawe lato

20

@mikiiki
Zdecydowanie Barcelona

0

@Yosemite
Latauro do bardzo dobry piłkarz, oczywiście wolałbym Haaland (szanse są, bo ponoć jest zainteresowanie nasze) albo Lukaku (tutaj wg mnie nie ma szans), ale chyba u mnie w kolejce przed Depay i Aguero - oczywiscie jeśli przy okazji pozbyc sie pijanic i firpo

wszystko zalezy od ceny

sezon temu było że to jednosezonowiec, teraz ma już drugi dobry sezon

nie jest moim ulubieńcem, ale jakby przyszedł to nie pozostałoby mi nic innego jak życzyć mu wszystkiego najlepszego

1

@FC1899Barca
z Laporta czesto robił interesy chociazby Ibrahimovic

Barceloan to duża instytucja wiec predzej czy później dobrze z nia nawiazac wspólprace aby trzepac kase

2

@Yosemite
jako zawodnika go lubiłem, śmieszny wysoki, ale dobry piłkarz

pamiętam bardzo dobrze jego EURO 2004 roku gdzie z Czechami grali bardzo dobrze ale odpadli z tą Grecją:) wg mnie grali wtedy na mistrza, ale cóż:)

1

@wroclawianin89
dokładnie jest to możliwe, pewnie dużo rozwiąże też sprzedaż praw Barca Corporate, bo to spory zastrzyk gotówki (CF) i przychodów (liczonych do limitu płac)

2

RONALDINHO

o ile mnie pamięć nie myli to pierwszy gol Ronaldinho w barwach Barcelony:)

tak jak cały on:) nie mogła być to normlana bramka:) jak zwykle ze szczyptą magii i uśmiechu na twarzy

takich piłkarzy już niestety prawie nie ma




0

@Chakalaka
chyba 1-krotnego indywidualnie:) żeby być precyzyjnym:) patrząc na indywidualne osiągnięcia
dobry zawodnik ale jeszcze mu brakuje do tych najlepszych:)

1

@Yosemite
28 lat, średnio od 5-14 nawet meczy w kadrze na sezon, licząc nawet 7-8 i że pogra z 6 lat to z 40-50 meczów, wiec jestem pwien ze 80 goli w kadrze dobije do 100 będzie ciężko
nie wiem czemu były głosy że w MU się nie sprawdził, jak dla mnie jeden z najlepszych w ostatnich latach i do tego ta predkosc przy tych gabaretach:)

0

@Pilka_jest_okragla
brakuje kogoś jeszcze z +10 bramkami, pewnie wtedy byłoby jeszcze wiecej punktów w lidze na ten moment, ale i tak fajnie że mamy zespół z liderem:)

0

@lucca87
Tande też byłby zdecydowanie wyżej, gdyby nie ten upadek pewnie
no cóż oby szybko wrócił do zdrowia i oby skakania

2

@Roafson24
oki , mam nadziej że też kilka meczów wykluczenia, bo to wygladało jak wynik frustracji i chamski atak z premedytacja
może kibic Realu:)

1

@Pilka_jest_okragla
DOSTAŁ ZA TO CZERWIEŃ?

0

@tadzik447
Lanzisek 271 punktów:) tuż za TOP 10

0

@Chakalaka
prosta statystyka 10 ostatnich turniejów, jak chcesz dyskutować z matematyką to spoko, jak będzie w przyszłym sezonie nikt nie wie, a ta statystyka tylko pokazuje kto miał najlepszą formę w 10 ostatnich konkursach sezonu (o tak równa liczba, ale też nie ma na nią wpływu jeden weekend, ulubiona skocznia, albo jej wielkość)

nie rozumiem też Twojego obruszenia? wielki Ryoyu, Granerund czy Pavlovic cię boli:)?

3

SKOKI NARCIARSKIE
@Yosemite @TheNekro94 @Kgorecki2500 @Nano22

z ciekawości aby sprawdzić formę skoczków pod koniec sezonu zsumowałem punkty z ostatnich 10 turniejów Pucharu Świata (1 000 pkt. do zdobycia)
oto czołówka, to co przypuszczałem i mnie nie zaskoczyło to wysoka forma Ryoyu i Bora Pavlovicia - co może być prognozą na może dobry kolejny sezon

TOP 10 - 10 ostatnich konkursów:)

1. Ryoyo Kobayashi - 587 pkt/ 1 000
2. Granerund - 566
3. Pavlović - 412
4. Eisenbichler - 394
5. Geiger - 369
6. Johannson - 349 pkt.
7. Żyła - 332
8. Stoch - 294
9. Kubacki - 289
10. Tande - 283

1

@patry295
no rzeczywiście Kraft też bym tu doliczył:)
Granerund może fakt musi udowodnić jeszcze ze nie był to jeden sezon:)
Ryoyu już były głosy że się skończył, ale widać że nadal potrafi być jednym z najlepszych:)

3

@Yosemite
kosmos:) zdecydowanie mój ulubiony napastnik:) to jaki on ma wpływ na zespół to z obecnych napastników tylko Benzema tak ma, to trochę inny rodzaj 9, dla mnie napastnik kompletny, jego ilość asyst w całej karierze to jakiś kosmos
miewa gorsze okresy ale jak każdy
dużo siępisze o LM ale w europejskich pucharach ma 106 meczy 52 gole i 35 asyst,
LM 66 meczy 0 26 goli +24 asysty:) słabe 3 sezony zadecydowały troche o tym ze ta statystyka nie jest lepsza:)

0

@TheNekro94
ciekaw jestem czy ktoś z młodych gwiazd się wbije w te okolice
największe szanse chyba Ryoyu i Granerund

0

@draxidox
zapomogę? stary to może ty nie pracuj i dostaj zapomogę? zobaczymy czy będziesz uradowany
i zamykajmy aby strzygli w podziemiach:) bez podatków, gdzie państwo potrzebuje teraz każdej złotówki, brawo

4

@draxidox
fryzjer bez kasy tez wytrzyma tak? żałosne tłumaczenie

3

@matiz1514
ja bym z tym coś zrobił, tu nie ma przypadku

1

@Yosemite
piękna bramka:) ale mnie rozwaliła ta asysta:)

0

@Kamiloza91
To tylko 2 mecze. Na spokojnie:)

0

@wlodek54
Ale jestes świadomy ze z innych belek:) ludzie myślcie

6

@Yosemite @VamosRakieta @Kgorecki2500 @Nano22 @Barca1992 @pele1282

uwielbiam wracać do tego filmiku, świetna muzyka i świetne podsumowanie ok. 25-35s:)


1

@Bykunn
ja uważam że zawsze trzeba do takich rzeczy podchodzić uczciwie:) wtedy szybko coś sie sprzeda, a takto jak ktoś jest chytry i cwaniakuje to może i nigdy tego nie sprzedać, chyba że trafi się jeleń, ale wiadomo szanse na to są niskie

jak masz to zachowaj dla siebie fajne sentymentalne autko, czasami fajnie byłoby sie takim przejechać a ubezpieczenie to pewnie grosze:)
pozdro

1

@Bykunn
popatrz na necie ale weź bardziej średnią cenę
bo pewnie znajdziesz takich kokosów co i za 20-30 k PLN wystawią pytanie tylko po co, aby stało w nieskończoność?

ANEGDOTA
koło mnie ktoś wystawił kiedyś działkę za 170 tys. PLN (warta koło 120 teraz), sam ją oglądałem i tak stoi już kilka lat a ta pani ciągle obniza cene teraz już chyba 130 - do czego dąże można się wygłupiać tylko to że ktoś na otomoto wystawi malucha nawet za 50 koła nie znaczy ze jest tyle wart

SWOJA DROGA JESTEM CIEKAW ILE BEDZIE STAŁO TAKIE OGŁOSZENIE
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-126-nowy-maluch-elx-1-wlasciciel-z-polskiego-salonu-przebieg-3900-km-ID6yq57P.html#ce88dbaa1d

gdzie inni wystawili samochód za 6-15 koła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?