lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D44H
to chyba w pracy powie nieś spytać się przełożonego co masz robić - pewnie zrobić sobie test prywatnie i w zależności od wyniku albo pracować albo iść na chorobowe/prace zdalną
0
@Persyfl
jakiś no name persfyl - pewnie bezrobotny student z neta jest mądrzejszy niż profesor Kuna
weź człowieku już do mnie nie pisz bo zbiera mnie na wymioty jak czyta wypociny takich osób jak ty
0
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/3937773139674943
równo 7 lat temu:)
ach co to był za mecz - jakie emocje, ile bramek, 3 rzuty karne:) szkoda ze na koniec sedzia zabrał nam mistrzostwo w ostatnim meczu
0
@Persyfl
nie wnoszących wg Ciebie
ciężko się gada z takimi osobami jak ty - zafiksowanymi na jednym punkcie z teoriami z czapy, więc nie zamierzam cię do niczego przekonywać ani uświadamiać
czasami mam czas coś napisać ale brak mi czasu na dłuższe dyskusje + jeśli ktoś prezentuje tak ograniczony światopoglad jak ty to po prostu odpuszczam bo szkoda czasu
narka
1
@Yosemite
za Dimas szacunek ja go nie pamietam:)
0
@Persyfl
szkoda mojego czasu mi na Ciebie:) mój czas za dużo kosztuje aby dyskutować z takim osobami
nara
1
@chavez @Yosemite
https://www.google.com/search?q=birindelli&sxsrf=ALeKk00mVcqYQhUxeNQl3QIwu3gUVVueHA:1616500896873&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=kAysGSJdxRfaXM%252CHoSaeVPgJZDzjM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSWfJ6_6x-1eF3jF420SSieps-klA&sa=X&ved=2ahUKEwirkPKNr8bvAhXss4sKHeIPA0wQ_h16BAgdEAE#imgrc=CVsFrr4GvHkPiM
zgadza się
ale juve miało wtedy ekipę) -3 finały LM z rzędu:) i te słynne koszulki z Sony:)
3
kto wymieni wszystkich piłakrzy ze zdjęcia:)
0
@Persyfl
szersze chyba w twojej wyobraźni:) bredzisz tak że aż szkoda komentować
nara
7
@Zoker
dobry kozak jest:)
0
@Persyfl
spoko nie mam co z tobą rozmawiać bo jesteś zaślepiony
ja patrzę na wszystkich ludzi i chorych na covid i chorych na inne znacznie groźniejsze choroby co ucierpią i na boga ducha winnych restauratorów
brakuje ci szerszego spojrzenia:) tak ci co widzą w tym wszystkim szaleństwo i przesadę - czyli mądrzy i rozsądni ludzie:)
1
@Zoker
przecież można sobie normalnie robić testy, ja co tydzien robię w pracy:)
0
@tobiasson92
to chyba największy błąd w prawie że tak nie jest
0
@Persyfl
ale o czym ty człowieku pierd.. jak potłuczony
równie dobrze możemy założyć że nikt z wojska, policji itp. nie bedzie pracował
ludzie pracują i chcą pracować bo muszą z czegoś żyć, a jak ktoś się na prawdę boi to nie potrzebuje zamykania restauracji itp, aby się nie bać
co mądrzejszy profesor medycyny powie ci się lockdowny to głupota
7
dla tych co nie widzą że maseczki nam szkodzą/noszenie ma efekty uboczne
a już najśmieszniej to wygląda jak ktoś nosi jadać autem sam albo na świeżym powietrzu gdzie w promieniu kilkunastu metrów nikogo nie ma
Prof. Kuna
"Nie wiem, czy zdejmiemy, wątpię w to, chociaż bardzo bym tego życzył wszystkim. Proszę zwrócić uwagę, że mamy liczne uboczne efekty noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i trzymania dystansu np. obniżenie odporności w całej populacji. Trwały brak minimalnego narażenia na wirusy i bakterie rozleniwia i osłabia naszą odporność.
Oddychając, jesteśmy narażeni na kontakt z 200 mld bakterii i wirusów, ale nasz układ immunologiczny świetnie sobie z nimi do tej pory radził. Jeżeli się pojawi nowy wirus, musimy wytworzyć odporność i teraz trwa etap wytwarzania odporności na wirusa SARS-CoV-2. Gdy ona się wytworzy, koronawirus stanie się taki sam jak wirus grypy. Natomiast na to potrzeba czasu, zatem przede wszystkim należy się jak najszybciej zaszczepić."
0
@Persyfl
to niech siedzą zobaczymy jak długo im kasy starczy:)
0
@Odcinkowy
dokładnie, trzeba szczepić ludzi i tyle, ale ludzie beda umierali, jak dla kogoś to nowość to współczuję i nie może być tak że ktoś płaci społeczny rachunek za kogoś
każdy jest odpowiedzialny za siebie, boję się zostaję w domu i nie wychodzę
chce ktoś normalnie żyć to niech żyje i tyle, duże tempo zachorowań też ma korzyści bo rośnei szybko odporność zbiorowa
1
@lukaszbarca15
bramek i asyst na wielkich turniejach też mu zabronili strzelać? czy potrafi tylko strzelać San Marin, Andora, Łotwa itp. zespołom:)?
1
@lukaszbarca15
i 0 w LE, a w LM za chwilę zostanie tylko ewentualnie Bayern vo BVB odpadnie, no rzeczywiście sukces, a jak tam to wyglada w ostatnich 5-10 latach jakie kluby z bundesligi osiągały sukcesy? tylko Bayern się liczył w Europie
a w Hiszpanii Real, Barcelona, Atletico, Sevilla
widzisz różnicę?
0
@Ronaldinho10VB
a lewandowski 11 meczy na wielkich imprezach -2 gole 0 asyst -ot cały lewandowski
a z suarezem już sie nie ośmieszaj bo strzelił bramkę z Bayernem jakby nie było nie był to mecz domowy
0
Komentarz usunięty
0
@socha
dokladnie w punkt:)
1
@kamiVeB
szkoda wszystkich gdzie były bramki mem - czyli wylewy obrońców na poziomie ekstraklasy a trochę tego było, nawet w bezpośrednim meczu z Atletico był wylew a 0-0 zuepłniej inaczej teraz by nas ustawiało oni mieliby 64 pkt (mają 66), a my 63 (mamy 62)
2
@xBoMBoWiECx
obecnie chyba mamy 18 meczy bez porazki
2
ROSJA - ten kraj nigdy nie przestanie mnie zadziwiać:)
1
na miły początek tygodnia dla fanów pięknych kobiet:)
5
@damianex10
i tak można się bawić:)
można też popatrzyć komu strzela Lewy w reprezentacji to zobaczymy tam tylko 2x Niemcy i 1x Portugalia
a reszta to andore, san marino, litwa, bulagria, łotwa itp:)
ale nie nazwałbym przez to go słabym napastnikiem
6
@Ronaldinho10VB
ale ty jesteś tendencyjny
Lewy 11 meczów na wielkich turniejach (EURO. MŚ) - 2 gole 0 asyst
mega gracz
serio tak chcesz się bawić, każdy piłkarz ma jakieś wady, słabsze rozgrywki, mecze
6
@Yosemite
w 100% się podpisuję pod tym:)
dodam tylko że to trochę inne typy napastników Suarez bardziej jak Benzema 9 ale ze świetnym przeglądem pola
Lewy to typowy egzekutor i lis pola karnego, a karne wykonuje najlepiej na świecie chyba
wole i lubię Suareza:)
Lewego jak i cało ligę niemiecką i Bayern lubię średnio ale ciężko nie docenić że jest jednym z najlepszych piłkarzy ostatnich lat, a ostatnie 2 lata to chyba najlepszy napastnik
ale najlepszy piłkarz na świecie jest tylko jeden Messi i nawet z tym nie można dyskutować
oby poprowadził nas za rok z lepszym i jeszcze lepszym zgranym składem do tryumfu w LM
0
HAALAND
jakiego napastnika wam najbardziej przypomina charakterystyka gry?