lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ronaldinho10VB
przypomnij mi ile Lewy ma goli na MŚ?
0 - czyli tyle co ja:)
a na EURO całe 2 bramki:)
o pucharach LM też nie masz nic do powiedzenia? jak porównujemy z Benzema np:)
Lewy to świetny napastnik, ale to egzekutor i tyle, nie ma zmysłu do rozgrywania, nie ma poloty i finezji
dla mnie to za mało
tak jak jego przyjaciel Thomas Muller nabije tych liczb w lidze niemieckiej gdzie przewaga Bayernu nad resztą jest ogromna, zresztą ciągle mają mocną ekipę ale już widać po obronie że w tym roku zaczyna coś szwankować
a ty wybierasz statystyki i to tylko te które ci pasuja:)
0
@JimMorrisonFCB
dodaj do tego asysty to wyjdzie jeszcze lepszy obraz urusa:)
13
@Ronaldinho10VB
popatrz na statystki LM ostatnie lata i popatrz na sukcesy drużyn hiszpańskich a potem porównaj to z niemieckimi to pogadamy:)
a benzema ma 4 x LM wiec jest wg ciebie lepszy niż ten twój Robercik:)
no i co z tego że wygrał 6 pucharów?
w tym roku LM wygra Chelsea i będziesz miał najlepszego napastnika jako Giroud:)
aż śmieszne że wyżej ceni Lewandowskiego ktoś kot ma w nicku Ronaldiho
6
@AlexDark00
dokładnie w punkt:) lewandowski to lepsza wersja inzagiego
ale do Suarez, Ronaldo, Van Basten itp. to on nie stał, najbliżej mu własnie do Gerda Mullera
14
@Ronaldinho10VB
a ile razy BVB było blisko LM bez Kloppa?
no właśnie
ile Suarez ma asyst w karierze? no właśnie sprawdź bo to deklasacja nie tylkogo Lewego ale i wszystkich napastników
w swoim najlepszym sezonie strzelił 40 bramek i 16 asyst w 35 meczach w lidze hiszpańskiej a nie niemieckiej gdzie masz Bayern i długo długo nic
a poziom reszty zespołów widać po europejskich pucharach w tym roku
w lidze angielskiej sezon z 31 golami i 12 asystami w 33 meczach
2 złote but:)
czu Suarez wyglaa gorzej pod względem trofeów? watpię:)
a Robert gra w Bayernie w lidze jednego zespołu
i do tego Luiz ma tego czego nie ma Robert - drybling i bajeczna technikę (o dziwo może mu piłka odskoczyć by akcję dalej zagrać coś co potrafią tylko najlepsi) , to jakie on nieziemskie gole potrafi strzelić to czapki z głów
Robert jest taki typowy niemiecki, skuteczny, lepsza wersja inzagiego, ale poloty i joga bonita tyle w nim co w nowym fiacie/dacii, Suarez natomiast ma tą magię
+ do tego sukces w reprezentacji ma Suarez
obaj świetni ale wg mnie lepszy Suarez, bo dla mnie napastnik to nie tylko gole ale też asysty i finezja
dlatego ludzie tak cenili Ronaldo bo też miał tą namiastkę boskości:)
1
@Yosemite
tych bocznych tylko nie kojarzę fuser, vanoli,
chyba mój ulubiony zespół włoskich z tamtych czasów:)
mega zespół, szkoda ze nie zdobyli mistrostwa nigdy
2 x P UEFA, 1 x PZP, 1 x Superpuchar Europy i do tego 3 x Puchar Włoch, ależ to był ich okres
grali w latach 90 u nich też Zola, Aspirilla, fernando couto
i do tego fajne koszulki:)
2
@Pilka_jest_okragla
tylko mus powinny być do tego czarne spodenki klasycznie, żadne białe:)
1
wasza ulubiona reprezentacja oprócz Polski, której kibicujecie na wielkich imprezach?
u mnie jest kilka - Argentyna, Hiszpania, Holandia, Brazylia, Włochy- chyba w takiej kolejności:)
1
@Avernand
super oby tylko w czarnych spodenkach grali:)
1
@xBoMBoWiECx
chyba za bardzo przehypowany kurs na Arsenal w LE, przecież to zespół mem obecnie
0
@Borneo
no nie każdy mądry lekarz ci powie ze to sezonowe
ale covid od szczepionek nie zniknie
a latem covid jest bardzo ograniczony, zresztą latem grypa i inne rzeczy też są tylko bardzo ograniczone, ja latem miałem anginę
0
@DonMatteo901
w tym ustwawieniu s.roberto ławka bezwzględna
a fati pewnie za dembele w pierwszym składzie, ale pewnie też duża rotacja fati/dembele/griezmann
5
@lukaszbarca15
czemu? a ile LM wygrał Lewy a ile Benzema?
ile asyst ma lewandowski a ile benzema
to ze lewy strzela ogórkom w lidze niemieckiej nie znaczy że całościowo za całokształt kariery jest lepszy od benzemy, lewandowski jest lepszym strzelcem ale benzema bardziej wszechstronnym piłkarzem
0
@Borneo
posłucja profesoró np,. Piotr Kuna co wyraźnie mówi że jak każdy tego typu korona wirus ten też jest sezonowy- jesień, wiosna
zresztą u nas i wszędzie można było to zaobserwować tamtego lata:)
1
nie wiem jak wy ale mam przeczucie ze na koniec sezonu zarówno my jak i real wyprzedzimy atletico, tak mi sie wydaje
2
kolejne piękne zwycięstwo i gra:) jeszcze 2 zwycięstwa i oby zakończyć 30 kolejek z bilansem 21-5-4:)
a Atletico ma teraz ciężkie mecze i ciągle 1-0 ciułać nie zdołają
najeżdżałem na niego ale chyba to nowe ustawienie 3 z tyłu, czyli 3-5-2, 3-4-1-2, 3-4-2-1 jest dla niego i dla nas optymalne na razie - mowa o Busim
ostatnie mecze wygląda dobrze, oby tak dalej
trzeba przyznać że w takim ustawieniu fajnie rozciągamy grę z 2 opcjami - dest, alba
wzmocnienia do zespołu wiadomo potrzebne ale jest duża szansa na puchary w tym roku:) a rozwój młodych jak pedri, moriba, dest, mingueza, araujo to dodatkowy plus tego sezonu:)
3
@Yosemite
najlepszy napastnik ostatnich lat, bez dwóch zdań:) wg mnie całościowo lepszy niż Lewandowski czy Benzema,
ale Panie Luis mistrzostwa Hiszpanii w tym roku Pan nei zdobędzie:-p
0
@Borneo
Po co kłamiesz w kolejnym poscie kotonawirusy cechują się sezonowością
Radze sluchac profesorów a nie pisać domysly
0
@NaFazieHitman
To ze maszslaby organizm to nie win innych zdrowych ze oni nawet tego nie zauważa
0
@FafitFCB
Czyli nam jeszcze lepiej bo jesteśmy przed nimi:)
0
Oby udało się wygrać 3 najbliższe mecze i mieć wtedy bilans 21-5-4:) i dalej po mistrzostwo Hiszpanii:)
0
@Mizander
A w tym sezonie gra coś wielkiego w LM
0
@Colon
Ale obronił. I te jego wolne:)
3
@Yosemite
Dla mnie to jeden z faworytów EURO:)
2
ciężkie losowanie LE dla Ajaxu
Roma to nie wygodny rywal, taki nieprzewidywalny, ale oczywiście lekkim faworytem dla mnie Ajax:)
anglicy dostali łatwe losowanie, ale czy aby na pewno? o ile united wg mnie przejdzie to nijaki Arsenal może miec problemy z czarnym koniem rozgrywek
mimo wszystko chyba półfinały
unieted-ajax
arsenal-villarreal
a final
oby
ajax-villarreal:)
1
powiem tak, nie wiem jak to jest ale jakby w drugiej drabince były pary porto-bvb i liverpool-real to byłaby to wrecz komedia:)
na szczęście do drugiej drabinki trafiła chociaż chelsea
pary wg mnie ciekawe:)
0
@Yosemite
ja bym powiedział 50/50
liverpool gra słabo ale w LM jakoś sobie radzi, dla mnie to będzie niewiadomo bo Real mnie kompletnie nie przekonuje w tym roku, ale fakt że dostali łatwiejsza drabinkę
na ten moment widzę finał City-Chelsea
0
@Rewolucja123
no to masz dobrze 2 odpadna już teraz:)
0
@Anonymus0608
to Antoni Ramallets, obaj maja po 5
ale trzeba zauważyć ze Oblak sie zbliza i ma już 4
3
@Yosemite
klasa, wygrał też wszystko