4

@Ronaldinho10VB
przypomnij mi ile Lewy ma goli na MŚ?
0 - czyli tyle co ja:)

a na EURO całe 2 bramki:)

o pucharach LM też nie masz nic do powiedzenia? jak porównujemy z Benzema np:)

Lewy to świetny napastnik, ale to egzekutor i tyle, nie ma zmysłu do rozgrywania, nie ma poloty i finezji
dla mnie to za mało

tak jak jego przyjaciel Thomas Muller nabije tych liczb w lidze niemieckiej gdzie przewaga Bayernu nad resztą jest ogromna, zresztą ciągle mają mocną ekipę ale już widać po obronie że w tym roku zaczyna coś szwankować

a ty wybierasz statystyki i to tylko te które ci pasuja:)


0

@JimMorrisonFCB
dodaj do tego asysty to wyjdzie jeszcze lepszy obraz urusa:)

13

@Ronaldinho10VB
popatrz na statystki LM ostatnie lata i popatrz na sukcesy drużyn hiszpańskich a potem porównaj to z niemieckimi to pogadamy:)

a benzema ma 4 x LM wiec jest wg ciebie lepszy niż ten twój Robercik:)
no i co z tego że wygrał 6 pucharów?

w tym roku LM wygra Chelsea i będziesz miał najlepszego napastnika jako Giroud:)

aż śmieszne że wyżej ceni Lewandowskiego ktoś kot ma w nicku Ronaldiho

6

@AlexDark00
dokładnie w punkt:) lewandowski to lepsza wersja inzagiego
ale do Suarez, Ronaldo, Van Basten itp. to on nie stał, najbliżej mu własnie do Gerda Mullera

14

@Ronaldinho10VB
a ile razy BVB było blisko LM bez Kloppa?
no właśnie
ile Suarez ma asyst w karierze? no właśnie sprawdź bo to deklasacja nie tylkogo Lewego ale i wszystkich napastników
w swoim najlepszym sezonie strzelił 40 bramek i 16 asyst w 35 meczach w lidze hiszpańskiej a nie niemieckiej gdzie masz Bayern i długo długo nic
a poziom reszty zespołów widać po europejskich pucharach w tym roku

w lidze angielskiej sezon z 31 golami i 12 asystami w 33 meczach

2 złote but:)

czu Suarez wyglaa gorzej pod względem trofeów? watpię:)

a Robert gra w Bayernie w lidze jednego zespołu

i do tego Luiz ma tego czego nie ma Robert - drybling i bajeczna technikę (o dziwo może mu piłka odskoczyć by akcję dalej zagrać coś co potrafią tylko najlepsi) , to jakie on nieziemskie gole potrafi strzelić to czapki z głów

Robert jest taki typowy niemiecki, skuteczny, lepsza wersja inzagiego, ale poloty i joga bonita tyle w nim co w nowym fiacie/dacii, Suarez natomiast ma tą magię

+ do tego sukces w reprezentacji ma Suarez

obaj świetni ale wg mnie lepszy Suarez, bo dla mnie napastnik to nie tylko gole ale też asysty i finezja

dlatego ludzie tak cenili Ronaldo bo też miał tą namiastkę boskości:)


1

@Yosemite
tych bocznych tylko nie kojarzę fuser, vanoli,
chyba mój ulubiony zespół włoskich z tamtych czasów:)
mega zespół, szkoda ze nie zdobyli mistrostwa nigdy

2 x P UEFA, 1 x PZP, 1 x Superpuchar Europy i do tego 3 x Puchar Włoch, ależ to był ich okres

grali w latach 90 u nich też Zola, Aspirilla, fernando couto
i do tego fajne koszulki:)

2

@Pilka_jest_okragla
tylko mus powinny być do tego czarne spodenki klasycznie, żadne białe:)

1

wasza ulubiona reprezentacja oprócz Polski, której kibicujecie na wielkich imprezach?
u mnie jest kilka - Argentyna, Hiszpania, Holandia, Brazylia, Włochy- chyba w takiej kolejności:)

1

@Avernand
super oby tylko w czarnych spodenkach grali:)

1

@xBoMBoWiECx
chyba za bardzo przehypowany kurs na Arsenal w LE, przecież to zespół mem obecnie

0

@Borneo
no nie każdy mądry lekarz ci powie ze to sezonowe

ale covid od szczepionek nie zniknie
a latem covid jest bardzo ograniczony, zresztą latem grypa i inne rzeczy też są tylko bardzo ograniczone, ja latem miałem anginę

0

@DonMatteo901
w tym ustwawieniu s.roberto ławka bezwzględna
a fati pewnie za dembele w pierwszym składzie, ale pewnie też duża rotacja fati/dembele/griezmann

5

@lukaszbarca15
czemu? a ile LM wygrał Lewy a ile Benzema?
ile asyst ma lewandowski a ile benzema

to ze lewy strzela ogórkom w lidze niemieckiej nie znaczy że całościowo za całokształt kariery jest lepszy od benzemy, lewandowski jest lepszym strzelcem ale benzema bardziej wszechstronnym piłkarzem

0

@Borneo
posłucja profesoró np,. Piotr Kuna co wyraźnie mówi że jak każdy tego typu korona wirus ten też jest sezonowy- jesień, wiosna

zresztą u nas i wszędzie można było to zaobserwować tamtego lata:)

1

nie wiem jak wy ale mam przeczucie ze na koniec sezonu zarówno my jak i real wyprzedzimy atletico, tak mi sie wydaje

2

kolejne piękne zwycięstwo i gra:) jeszcze 2 zwycięstwa i oby zakończyć 30 kolejek z bilansem 21-5-4:)
a Atletico ma teraz ciężkie mecze i ciągle 1-0 ciułać nie zdołają

najeżdżałem na niego ale chyba to nowe ustawienie 3 z tyłu, czyli 3-5-2, 3-4-1-2, 3-4-2-1 jest dla niego i dla nas optymalne na razie - mowa o Busim
ostatnie mecze wygląda dobrze, oby tak dalej
trzeba przyznać że w takim ustawieniu fajnie rozciągamy grę z 2 opcjami - dest, alba

wzmocnienia do zespołu wiadomo potrzebne ale jest duża szansa na puchary w tym roku:) a rozwój młodych jak pedri, moriba, dest, mingueza, araujo to dodatkowy plus tego sezonu:)

3

@Yosemite
najlepszy napastnik ostatnich lat, bez dwóch zdań:) wg mnie całościowo lepszy niż Lewandowski czy Benzema,

ale Panie Luis mistrzostwa Hiszpanii w tym roku Pan nei zdobędzie:-p

0

@Borneo
Po co kłamiesz w kolejnym poscie kotonawirusy cechują się sezonowością
Radze sluchac profesorów a nie pisać domysly

0

@NaFazieHitman
To ze maszslaby organizm to nie win innych zdrowych ze oni nawet tego nie zauważa

0

@FafitFCB
Czyli nam jeszcze lepiej bo jesteśmy przed nimi:)

0

Oby udało się wygrać 3 najbliższe mecze i mieć wtedy bilans 21-5-4:) i dalej po mistrzostwo Hiszpanii:)

0

@Mizander
A w tym sezonie gra coś wielkiego w LM

0

@Colon
Ale obronił. I te jego wolne:)

3

@Yosemite
Dla mnie to jeden z faworytów EURO:)

2

ciężkie losowanie LE dla Ajaxu
Roma to nie wygodny rywal, taki nieprzewidywalny, ale oczywiście lekkim faworytem dla mnie Ajax:)

anglicy dostali łatwe losowanie, ale czy aby na pewno? o ile united wg mnie przejdzie to nijaki Arsenal może miec problemy z czarnym koniem rozgrywek

mimo wszystko chyba półfinały
unieted-ajax
arsenal-villarreal
a final
oby

ajax-villarreal:)

1

powiem tak, nie wiem jak to jest ale jakby w drugiej drabince były pary porto-bvb i liverpool-real to byłaby to wrecz komedia:)

na szczęście do drugiej drabinki trafiła chociaż chelsea

pary wg mnie ciekawe:)

0

@Yosemite
ja bym powiedział 50/50
liverpool gra słabo ale w LM jakoś sobie radzi, dla mnie to będzie niewiadomo bo Real mnie kompletnie nie przekonuje w tym roku, ale fakt że dostali łatwiejsza drabinkę

na ten moment widzę finał City-Chelsea

0

@Rewolucja123
no to masz dobrze 2 odpadna już teraz:)

0

@Anonymus0608
to Antoni Ramallets, obaj maja po 5
ale trzeba zauważyć ze Oblak sie zbliza i ma już 4

3

@Yosemite
klasa, wygrał też wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?