0

@Przystankers
w przypadku piłakrzy w wiekszosci nie grasz bo ci zakazują, bo wiekszosc przchodzi to bezobjawowo

a po drugie rezultata jjest ten sam nie grasz, nie jestes dostepny

nie ma wiec zadnej róznicy dla zespołu

1

@Geble
rozumiem że jak ktoś głupio robi to mamy robić podobnie bo większość tak robi? nieźle

0

@Piernik
to może ciebie zamknijmy:) są partie które są przeciwko obostrzeniom wiec te dobrze by sobie poradziły

0

@Black_Wolf
teraz to przesadzasz
akurat jestem kibicem ajaxu i każdy kibic ajaxu nie wspomina chyab aż tak dobrze de beor

tamten ajax - eriksen, alderweide, verthogen, van der wiel, cliessen, blind, veltman, klaasen (o którym sam mówileś), schone, milik, el ghazi, heitinga, nemanja gudelej

a pod koniec odpadał już w eliminacjach z takimi potegami jak Rapid Wiedeń

tu nie chodzi aby awansowy wał do 1/2 LM, ale oni się kompromitowali w LM na potęge, wyiki po 0-3,0-4,1-4 to była codzienność w LM
i na koniec ten kwiatek z Rapid Wienna

0

@ranger3120
haha genialne:)

0

@teacherakademicki
ja nawet sie nie denerwuje ale teraz chyba zamkneli mi przedszkole, to prywatne wiec zobacze jak do tego podejda, ale takei coś mnie wkurza

genralnie jak płacę to wyamgam, a tu płacę ogromne podatki, bo daleko jestem za drugim progiem podatkowym i jeszcze ktos mi kładzie kłody pod nogi

na starosc miałem marzenia o takiej wyspie gdzie mógłbym odpoczywac i cieszyc sie piekna pogoda plaza

a tutaj bawia sie w serferów debile, proponuje aby jak zmakaja ludziom prace - sami zrezygnwali z pesnji na ten okres - długo by nie wytrzymali

0

@lukaszbarca15
no i? to znaczy że to ma byc standard nowy?
mateuszek polacy za miskę ryżu maja pracować za mocno uderzył do głowy?

0

@Black_Wolf
Ajax dobrze grał? przecież on w europie dostawał wtedy wpier...za jaego czasów i nic sensownego nie osiągał w Europie, w Holandii wygrał bo nie było konkurencji a i tak bywało to na styku

0

@teacherakademicki
też się pomału zastanawiam nad taką możliwością:) niby mam sie budować ale ten kraj tak mnie denerwuje a zawsze na starość miałęm w planach dom gdzieś w ciepłym kraju - jakaś wyspa na Ocenie Indyjskim/ Spokojnym gdzieś w tamtych okolicach

może pora spełnić takie marzenia:)

0

@Bobo25
no tak zawsze są to 2 tygodnie:) a potem robią sie z tego miesiące- chyba sam nie wierzysz co piszesz

i tak dla kogos kto sie przeprowadza/buduje może być to artykuł pierwszej potrzeby - czytaj może komuś bardzo to skomplikować życie

a wanna to tylko przykład- możesz wstawić tu płytki, podłogę, baterię itp.

3

@Barca1992
też tak sądzę:) tego ci nikt nie sprawdzi we wtorek 16 a teraz 34:) jak łatwo manipulować liczbami

1

@Janek_7
no nie korona dla wiekszosci pilkarzy to nic, nawet nie wiedza ze maja gdyby nie testy:)

1

idealne podsumowanie debili z rządu - uwielbiam ten śmiech i te przeróbki:)




1

@IronSanHybrid
daj spokój



uwielbiam te przeróbki o nich tu o cmentarazch:)

0

@Bobo25
a nie jest to artykuł pierwszej potrzeby? budujesz sie albo remontujesz i co zrobisz? musisz miec wanne, bez tego sie nie umyjesz - co w misce się mają ludzie myć?

ile ludzie ma rozpoczete budowy i np. przeprowadza sie z jednego miejsca do drugiego i wypowiedziało umowe w tym starym i co teraz? jak pokupują niektóre rzeczy nizbedne do fukncjonowania w nowym domu - to głębszy problem ale debilizm rzadzacych nie zna granic

to jak najbardziej artykuł pierwszej potrzeby

2

@Bobo25
wyczuwam sarkazm ale aż niedobrze mi się robi jak słyszę o takich pomysłach i wiem że ci debile jeszcze beda rzadzic do końca kadencji

1

@IronSanHybrid
no tak przecież samochód to nie jest pierwsza potrzeba:) do kościoła możesz na piechotę w ramach pielgrzymki:)
albo ci powiedzą napraw samochód online:)

tak się zbijam ale z tą budowlanką to dowalili nieźle, ja się dziwię/albo i nie że jest tyle osób co ich popiera ciągle, taki debilizm popierają, ale widać jako naród nie różnimy się wiele od rządzących skoro jako całość ich wybraliśmy

0

@FCBparasiempre
o ciekawe dzięki za ciekawostkę:) nie znałem tego:)

2

@IronSanHybrid
fakt ze na krótko ale głupota totalna, i argument rządu ze jak coś będzie cieknać to można odbiór w sklepie a zamówić online:)

no większej głupoty nie czytałem - to jak ktoś robi remont to będzie zmawiał 5 wanien online podjeżdżał i wybierał jedną albo w ogóle:)

debilizm ich goni debilizm, to są rzeczy pierwszej potrzeby i duża część gospodarki

4

też tak macie że zwracacie uwagę na stroje piłkarskie?
w sensie teraz już mniej, ale jak zacząłem oglądać piłkę w wieku 9 lat to pierwsze na co zwróciłem uwagę to stroje jak jeszcze nie znałem nazw drużyny i o co chodzi - tak zwróciłem uwagę na Ajax i ich piękny strój ze sponsorem ABN AMRO i herbem klubu na środku koszulki

później wiadomo zacząłem oglądać piłkę i były już inne powody ale ciągle tak mam że lubię jak zespół który lubię ma fajne koszulki, np. bardzo dobrze pamiętam też koszulki reprezentacji Holandii z końcówki lat 90/początku 2000 i mega fajnie to wyglądało pomarańczowa koszulka, białe spodnie, kiedyś ostatnio widziałem ich w całym pomarańczowym stroju i wygląda to już średnio

Hiszpania natomaist kiedyś miałe słąbe stroje czarne spodnie, czerwona koszulka - był taki okres

wasza ulubiona koszulka FC Barcelony to z jakiego sezonu?
ulubion koszulka innego klubu jaki sezon i klub?

mile widziana grafika

pozdro

1

@Yosemite
takie klasyczne, nieudziwnione ale fajne:)
i całkiem fajny mają skład
jeden z faworytów EURO

0

@nitey
może niech ciebie zamkną

6

@Kgorecki2500
to raz nie przekłada się meczy ze względu na sytuacje zdrowotna:) to co jakby jakiś zespoł miał nagle 7-8 piłkarzy kontuzjowanych to przekładamy mecz ze wzgledu na sytuacje zdrowotną?

wiadomo wszystko oki dopóki jest odpowiednia ilosc graczy zgodnie z protokołem

0

@wroclawianin89
wiem że to tylko Marca, ale zdziwiło mnie to

0

wg Marca
Barcelona-valladolid zagrozony z powodu kornoawirusa?
ktoś wie o co chodzi tak duzo w valladolid piłakrzy z pozytywnym wynikiem?

0

Komentarz usunięty

0

@LUPR
dobre spostrzeżenie, di stefano grał niby w reprezentacji Hiszpanii ale też Argentyny i Kolumbii (jak do tego doszło)

z urodzenia Argentyńczyk
wiec chyba on pierwszy można uznać?

1

@pele1282
wg mnie HSV Hamburg z 1887 roku, tak przynajmniej się przyjmuje od jej poprzednika SC Germania (29.10.1887), a sam HSV jako nazwa powstała w 1919 z połączenia 3 klubów

0

@Barca1992
2. 13 goli

0

@TheGoldenEleven
brawo, w 1970 po zdobyciu 3 pucharu świata:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?