lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn
popatrz na necie ale weź bardziej średnią cenę
bo pewnie znajdziesz takich kokosów co i za 20-30 k PLN wystawią pytanie tylko po co, aby stało w nieskończoność?
ANEGDOTA
koło mnie ktoś wystawił kiedyś działkę za 170 tys. PLN (warta koło 120 teraz), sam ją oglądałem i tak stoi już kilka lat a ta pani ciągle obniza cene teraz już chyba 130 - do czego dąże można się wygłupiać tylko to że ktoś na otomoto wystawi malucha nawet za 50 koła nie znaczy ze jest tyle wart
SWOJA DROGA JESTEM CIEKAW ILE BEDZIE STAŁO TAKIE OGŁOSZENIE
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-126-nowy-maluch-elx-1-wlasciciel-z-polskiego-salonu-przebieg-3900-km-ID6yq57P.html#ce88dbaa1d
gdzie inni wystawili samochód za 6-15 koła
0
@FCB24
to może Gaye do nas na zmianę:)
0
@FCB24
jeśli chcial dac im odpoczac to oki:) ale alba po pierwsze jest lepszy niż gaya, po drugie już samo to ze graja w jednym klubie alba,busi,pedri - dawałoby jakieś zgranie:) a takie mechanizmy też są ważne
nie noi thiago ostatie mecze już troche odzywa:)
luz po prostu ten wczorjaszy skald mnie nie porwał:)
2
@Yosemite
w pomocy dostępni veratti-barella-locattelii-pellegrino-jorginho
no wg mnie jest potencjał:)
to samo atak chiesa-immobile-insigne, do tego w obwodzie kean, berardi
obrona wiadomo jak zawsze stabilna:) wg mnie na EURO namieszaja, ich kalsę było już widać jak grali z nami w LN, cudem nie było pogromu
0
@geass
ale to był mecz na wyjeździe, nie wszystkie takie ze sredniakami bedziemy wygrywac
wg mnie z najlepszymi to nie mamy szans powalczyć co pokazały dobitnie mecze z LE, gdzie tylko cudem z Włochami oraz w pierwszym meczu z Holandia nie było pogromu
0
@PatrykBarca
serio koke kosztem thiago? koke co w 48 meczach w reprezntacji ma 0 goli i 6 asyst (lux, białoruś,lichenstein,albania, ukraina,grecja) ? on zawsze grał słabo w reprezntacji
to samo gaya kosztem alby:) przecież to żart
0
@FCB24
dla mnie canales już pewnego poziomu nie przeskoczy, dziwne że nie postawił na bedacych w gazie albe, busiego (co by nie mówic forma ostatnio wysoka) czy pedri
ale thiago już powinien wystawić kosztem koke, bo to lepszy piłkarz, zreszta koke zawsze było wiadomo że w reprezentacji nie błyszczy
no cóż
1
czy wg Was Hiszpania teżwczoraj wystawiła niezrozumiały skład?
canales- serio? jak w składzie masz pedri, koke? gaya?
o wiele lepiej wygladałoby to:
de gea
llorente-ramos-garcia-alba
rodri/busi
thiago-pedri
ferran-morata-gil
0
@geass
chyba trochę przecieniasz silę naszej kadry, my nie jesteśmy obecnie w TOP 10 w Europie nawet jesli chodzi o sile kadry
0
@pele1282
http://stadiony.net/turnieje/mundial/2010/durban_stadium
z tego można podziwiać widoki z dachu:) byłem:)
0
@kamiVeB
to już teraz by było czy w nowym sezonie?
0
@zadafcb
aż tak nie interesuje się koszem ale lubie sledzić NBA, teraz mają przejść?
jest jakieś okienko?
1
@kamiVeB
a kysz z Niemcem:) oby Ryoyu wygrał oba a Stoch dobrze skakał i tyle
1
@AmigoBlancos
wg mnie najważniejszy jest chyba puchar świata:) konkurs MŚ może wygrac kazdy ale PŚ zdobywa ten co jest najlepszym skoczkiem przez cały sezon
0
@Borneo
a moze on już preszedł zakażenie, a może przejdzie bezobjawowo
chyba wiadomo że nikt nie chce aby ludzie umierali, ale nie da się tego zatrzymać, da sie ograniczyć, ale wedty umieraja ludzie z innych powodów
dla mnie to nieetyczne
2
@Borneo
no i? mamy wstrzymać ruch na drogach bo ludzie na drogach umierają?
ludzie i tak beda umierac, trzeba było dofinansować służbę zdrowia 2 mld a nie TVPIS
0
@Colon
czy ja tam widze paulinho alcantare:)
0
@Admin030
czemu nie sprawiedliwy?
0
@koziar
genialne:) no czegoś takiego to jeszcze nie widziałem:)
0
@h2o
a nie jest błedem statsytycznym to że ktoś z piłakrzy mocniej to przejdzie?
zasadniczo przechodzą to bardzo łagodnie albo bezobjawowo
3
@JANEK777
oczywiście że nie jest to słuszne że wybiera się kogo życie jest mniej ważne
obecnie wszystko robi się dla jednych (chorych na covid) kosztem innych osób - inne choroby - nieleczone i zgony, życie ludzi pracujących i właścicieli np w hotelach- depresje, problemy w domu, samobójstwa itp.
wiesz taka wybiórcza empatia:)
taki mamy chory świat, mnie po tym jak klękają prze BLM już nic nie zdziwi
starajmy się ratować życie chorych na covid ale nie kosztem innych
0
@h2o
czyli ustaliliśmy że dla samego meczu nie ma o znaczenia
i że sportowcy zasadniczo przechodzą go bezobjawowo lub lekko objawowo, zasadniczo bo są lekkie błędy statystyczne
0
@paweldunajecfcb
super zdjećie dzięki:)
0
@MaxiLopez_84
mogła cię nie zrozumieć bo jest też ciasto murzynek, ale jej reakcja przesadzona
o zgrozo jest też ciasto cycuszki murzynki - chyba by cie zabiła wzrokiem jakbyś wymówił tą nazwę:)
0
@lukaszbarca15
człowieku ale o czym ty mówisz? pisze że dla niektórych artykuły budowlane to artykuły pierwszej potrzeby a ty że można się myć misce?
Panie Ministrze Zdrowia to Pan?, bo równie dziwnej odpowiedzi dawno nie widziałem
kończe dyskusje z toba bo nie warto
0
@Dani13
pdf tak łatwo zmeinic?
0
@Ghazul3293
trochę zajmuje to czasu a może w żrodle statystyki gdzieś juz ktos to policzył
0
@nitey
ale co mnie obchodzi opiekuńcze, sam sobie radzę, wystarczy aby mi nie przeszkadzali/nie generowali dodatkowych kosztów - nic więcej
0
@BarcaInfo
a masz straty top10 w tej kwestii w tym sezonie? albo chociaz staty w barcelonie?
0
@MesQueUnClub_87
walczą zawzięcie o swój elektorat starszych ludzi - im wiecej ich umrze przez covid tym mniejsze szanse na wygraną - no cóż wg mnie już tą walkę przegrali bo ludzie niestety beda umierać, mówię niestety bo każda smierc jest ciezka
ale mam nadzieje ze przegraja kolejne wybory