1

@BarcaSupporter
we Włoszech Roma i Lazio to też nie są najlepsze kluby, nawet w 3 nie są najlepszych obecnie i historii

0

@eckov
bo cię jeszcze spałują:) co za czasy normlanie wszędzie gestapo i konfidenci, a mówili ze już te czasy nie wrócą

0

@Rothan1
ale w jaki sposób oszukują?

5

PUCHAR HISZPANII (od 1903)

Czy wiecie że do momentu rozegrania pierwszego sezonu o mistrzostwo Hiszpanii (1929) to były najważniejsze rozgrywki w Hiszpanii:) można więc powiedzieć że wtedy wyłaniany był najlepszy zespół w Hiszpanii

klasyfikacja rozgrywek o Puchar Hiszpanii przed rozgrywkami ligi hiszpańskiej przedstawia się następująco

1. Atheltic Bilbao - 9 pucharów
2. FC Barcelona - 8
3. Real Madryt - 5
4. Real Union - 4

pozostałe kluby pojedyncze tryumfy

0

@Kengo
nieżli magicy

0

@ini_barca
przy których podróżach:) do Hiszpanii, Grecji itp. nie potrzebujesz żadnego zaświadczenia, do Afryki tak ale to dla własnego bezpieczeństwa

1

@Rust_Cohle
no widzisz oko mnie oszukało:)

0

@Yosemite
coś w tym jest:) jego zespoły są równe przez cały sezon a w pucharach jedne słabszy dzień/mecz i cie nie ma

3

rozumiem że takie rozsądne osoby się ucisza, ale to samo mówi cześć lekarzy i naukowców - trzeba było pozwolić zarażać się młodym i aktywnym a chronić starszych i schorowanych to pandemia szybciej by minęła i byłyby mniejsze straty


https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,szczawinski--to-jest-koniec-epidemii-w-polsce--ponieslismy-ogromne-koszty,artykul,41963092.html

0

@itmustbejoke
ta bo potem mają te mecze z gatunku łatwych:) granada (a), bilbao (a), villarreal (h)
pierdzielisz jak potłuczony

4

@JANEK777
kiedyś mówiło się że ktoś ma problemy psychiczne, dziś się takich ludzi broni
niech sobie żyją jak chcą, ale bez narzucania śmiesznej poprawności politycznej

0

@Rust_Cohle
na tej stronie chyba jakiś błąd
15.05 West Ham vs West Ham:)

2

@Yosemite
brakuje takiej ekipy
obecnie mamy Atletico, Barcelona, Real
potem Sevilla
a potem grupka dobrych zespołów z przebłuyskami ale daleko za Sevilla - sociedad, betis, villarreal

szkoda bo Valencia mocna podniosła by poziom ligi hiszpańskiej

0

@AmigoBlancos
oj chyba tak mocna Valencia długo nie wróci, obecnie daleko jej nawet do takiej Sevilli

ale owszem la liga dużo by zyskała gdyby miała taki 5 mocny zespół jak Valencia

0

@l0Messini
bez przesady w piłce ręcznej i koszykówce jakoś to płynnie idzie i nie ma o to awantur
to czemu miałby być w piłce?

4

DOLICZONY CZAS

Niby piłka nożna to tak rozwinięta i najbardziej popularna dyscyplina to czemu nie zrobić aby na czas przerw (ktoś leży na boisku, weryfikacja VAR, zmiany) nie zatrzymywać zegara, tak jak to jest w piłce ręcznej albo koszykówce

wydaje się że to prosty mechanizm, sędzia daje szybki sygnał i zatrzymywany jest zegar, skończyłyby się te wszystkie dywagacje czy powinno być 2 czy 5 minut itp.

co sądzicie o tym? ma to rację bytu?

0

@Thomas99PL
halo w 19 meczach a tyle meczy nie przegralismy w tym sezonie, narzekał też w wygranych meczach

1

@AmigoBlancos
Luis ma rację pod tym względem że warunki są takie same dla obu zespołów, ale z drugiej strony sprzyjają jednemu stylowi a niejako przeszkadzają innemu stylowi

dla zespołu grającego szybką piłkę po ziemi, techniczną granie w deszcze, nie pomaga

nie chodzi mo to o wymówkę tylko pobożne życzenie co do pogody

3

@Nihas
z tego co widzę to on zawsze przytacza naukowców i badania

1

@Nihas
no tak bo ich głównym źródłem utrzymania są starcy, nauczyciele czy policjanci czyli emeryci i biedna budżetówka

za wolne tempo szczepień

0

@messi564
ale sezon się jeszcze nie skończył, poczekajmy na PK + ligę
jak na razie to mistrzem jest Atletico a nie Real, a tak na prawdę to wszystko się może wydarzyć

z sevilla zagrał bardzo dobrze, ja czekam na PK + mecz z Atletico to trochę podsumuje jego dokonania:)

0

@marcin000019
nie chodzi o to ale gołym okiem widać że nas przerwa trochę wyhamowała

0

@Rudi35
i mega małe auto, co by to byo jakby to był jakiś sedan albo kombi:)

0

@Rudi35
przypalone sprzęgło takiej osoby to tylko cena za brak umiejętności

ważne aby taki szkodnik nikomu samochodu nie przerysował

7

PRZERWA REPREZENTACYJNA

też macie wrażenie że przerwa reprezentacyjna nas trochę roztroiła, oby nasi jak najszybciej wrócili na właściwe tory i formę z przed przerwy

2

@Yosemite
aż sprawdziłem czy byli kiedyś blisko mistrzostwa - 2x 3 miejsce i raz buyli vicemistrzami - 2 pkt do mistrzostwa wtedy zabrakło (wiec było na prawe blisko)
szkoda, ale trzebe pamiętać że w latach 90 seria A była najlepsza liga świata, gdzie był mocny Milan, Inter, Juventus, Lazio

2

@Yosemite
prawie same gwiazdy:) jedynie stanic i benarrivo słabiej znani
szkoda że nie wygrali mistrza Włoch

5

LA LIGA

czyli na ten moment nic nie wiadomo bo mistrzem może być każdy z 3 zespołów, bo dzieli ich tylko jeden mecz różnicy

KARNY

dziwię się że nie tak mało się mówi o karnym na Dembele, bo to był oczywisty karny, zabralby się z piłką na 1 na 1 gdyby nie został wytrącony z równowagi wejściem w noge, zawodnik realu w ogóle nie trafia w piłkę

0

@Ratamahatta
no simeone tak wyjaśnił że wygrał 1-0 po bramce kuriozum u siebie, a teraz roztwonił 13 pkt przewagę:)

0

@MaziFCB
daj spokój nie przegadasz
a na ten moment tak na prawdę i jeden i drugi ma zero trofeów w tym sezonie:) dopiero w najbliższym miesiacu sie to roztrzygnie

a Zidan robi taką robotę że zostawi im zgliszcza bo modrić it. do 40 grać nie będą; także nawet jak teraz walczy to za niedługo beda mieli ogromny problem

do ocen obydwu Panów może pocekajmy do końca sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?