lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25
niektórzy nie rozumieją że jest wolny rynek, i jak te kluby beda chciały grać to to zrobią, o ile się znajdzie popyt na to to będzie to hulało aż miło, a jestem pewien że znajdzie się ogromny popyt, mnóstwo kasy, pewnie zrobią świetny marketing i mają już JP Morgan po swojej stronie, a większość na stronie chyba nie wie co to za bank jest
a ligi wątpię aby ich wyrzuciły, bo to też im się nie opłaca
choć wątpię że to będzie już od tego sezonu, ale zobaczymy
2
@Kengo
piękna:)
0
@Yosemite
prawie ekran oplułem:)
1
@Bobo25
już nie mówiąc o tym ze mogą wystawić rezerwy skład w LM:) nikt tego nie zabroni:) ale kolega wyżej potrafi tylko mówić że ktoś nie jest otwarty a sam ma problemy z myśleniem szerokim
1
@Bobo25
dokładnie, nich ich na razie nie wyrzuca z ligi, bo było by to samobójstwo dla ligi
1
@arasz1819
a ty ciagle jak potłuczony gadasz, no i wyrzucą z ligi,
klubu oddadzą wpływ z ligi do TV bo większa kasę dostana z SL,
a La Lidze tak się opłaca wyrzucac Barcelona, Real, Atletico że hoho, mnóstwo osób wtedy bedzie oglądało La Ligę
przecież La liga funkcjonuje tylko dzięki tym 3 klubom
0
@PatrykBarca
no to przecież mogą ich szkolić ci sędziowie co przejdą do superligi + emerytowani jak np. Colina itp.
co za problem stworzyć własny system szkolenia trenerów
masz kasę robisz co chcesz
0
@arasz1819
no i ciągle nie widze problemu
na siłę widzę tworzysz problemy
nara
0
@Piernik
to mają być rozgrywki dla najbardziej rozpoznawalnych i historycznie najlepszych klubów, dla pozostałych jest furtka 5 wolnych miejsc
a Arsenal jaki by teraz nie był, jest medialnym klubem mimo wszystko
1
@arasz1819
ale jakie umowy:) o czym ty gadasz to UEFA ma umowy z telewizjami bo oni to organizują, przecież nigdy nie znasz 32 uczestników, więc media co najwyżej mogą UEFA straszyć
a sponsorzy klubów pójdą za klubami, bo tam będzie większa rozpoznawalność i hajs
1
@arasz1819
ale o czym ty gadasz:) jakie pozwy? o co? to wolny świat, nikt nikogo do niczego nie zmusi
0
spoko to co najlepsi zawodnicy będą uciekać z Bundesligi:)
1
@Ronaldinho10VB
zarąbista bajka:) szczerze bardzo mądra i pouczająca dla dzieci
jakim trzeba być deb.. zeby to rkytykować
0
@Piernik
grac ma tam 6 klubów z Premier League - też w większości obecnie najmocniejszych, wiec wiele sie nie zmieni
w pozostałych liga to samo
1
@Janiama
dokładnie, problem UEFY jest ten że sama nie ma nic do zaoferowania, funkcjonuje dzięki klubom
0
@urbipl
tak UEFA, choć ja czekam az sie dogadaja jakoś, to chociaż hymn CL mógłby przejsc do nowych rogrywek:)
0
@urbipl
a co takiego tracą że nie beda pod szyldem UEFA? to tylk oznaczek za tym nic nie idzie, liczy się kto gra, jacy piłakrze w danych rogrywkach
nic nie tracą, największa kasa, najlepsi sponsorzy i transmisje pójdą za klubami
mimo wszystko sądze że beda starali sie dogadać, tak sądzę tylko UEFA już straciła i kasę i pozycję bo nie po to kluby sie odlaczały aby ponownie tak samo dzielic się tortem, a ajk nie to będzie tak jak w kosza
EUROLIGA i długo długi nic:)
0
@SitvMen
już tego roku? u to szybko:) będzie ciekawie:)
1
@Borneo
też mam takie przeczucie, oby
0
@PatrykBarca
no i? beda pracować dla superligi:) dostaną mnóstwo kasy:) ja nie widzę tu problemu żadnego
0
@urbipl
no i? co dalej z tego? jak w superlidze zarobią np. 2 albo 3 razy tyle pieniedzy:)
to kto na tym wygra?
UEFA jest teraz zależna od tych 12 klubów
0
Telewizje to pewnie będą chciały się dołączyć zaraz, poza tym te rozgrywki nie ruszą teraz a pewnie za 2-3 lata dopiero
0
@domin1515
pytanie tylko o jakich rywali chodzi:) bo najważniejsze, najlepsze kluby są w tej 15:) więc co schalke czy granada tak mysli:-p
0
@Borneo
przede wszystkim trzeba poczekać z oceną do końca sezonu, a niektórym już styki wywaliły tydzień temu po El Classico
dla mnie na razie też dobra ocena na 4+, jak będzie mistrz to 5
8
@Yosemite @Kgorecki2500 @pele1282 @Nano22 @Janiama
HISZPANIA - najlepsze kluby w Hiszpanii w XXI wieku (tylko rozgrywki krajowe - mistrzostwo + puchar)
1. FC Barcelona - 17 (10 - mistrzostwo, 7 puchar kraju)
2. Real Madryt - 9 (7 -m, 2 -p)
3. Valencia - 4 (2-m, 2-p)
4. Atletico M. -2 (1-m. 1-p)
5. Sevilla - 2 (0- m, 2-p)
Zaragoza - 2 (0-m, 2-p)
Ależ Barcelona sobie świetnie radzi w XXI wieku:) oby po 11 mistrzostwo w tym sezonie w XXI. wieku
0
@urbipl
no i? co tego?
0
@Borneo
dla mnie też się nie skończyła, ale tydzień temu była tu drama na stronie, dla mnie teraz już przynajmniej coś wyjasnione i jeden puchar w bardzo dobrym stylu zdobytu z szansami na drugi:)
2
wy się naprawdę zastanawiacie skąd wezmą sędziów czy kto będzie transmitował to serio?
przecież to będzie najbogatsza, najbardziej prestiżowa liga:) każdy będzie chciał to transmitować i tu sędziować
ogólnie pewnie będą przez chwilę przepychanki, ale zakończy się tym że UEFA musi się dogadać z klubami, bez klubów nie ma rozgrywek fajnych i nie ma kasy dla UEFA, to samo krajowe federacje, nie zagra w nich Barceloan, Real i Atletico to skąd wezma widownie, sponsorów, kasę
0
@PatrykBarca
a co to za problem? ty bedziesz pracował tam gdzie pracujesz czy tam gdzie zapłacą ci znacznie wieksza kase?:)
0
@domin1515
i bardzo dobrze teraz już niewiele mogą zrobić tylko pomachać palcem jak dziecko w piaskownicy mówiące że nie pobawisz sie w tej piaskownicy, a ty pojdziesz na super nowoczesny plac zabaw:)