1

@Borneo
a mnie kompletnie nie przekonuje, jest chciwy
jak ktoś ma kasę to jedyne na czym mu zależy to władza, a najłatwiej się ludźmi zarządza przez strach

ale spoko każdy ma inne zdanie, mojego nie zmienisz

1

@fcbarcafan19
a nie rozwalają jak nieumiejętnie ich używają?

spoko idź sobie posłuchać main stream i koniecznie załóż maseczke na zewnatrz bo się zaraźisz:)

0

@fcbarcafan19
masz coś do mądrzejszego do powiedzenia niż brednie

segregacja ludzi, wstęp do kin, teatrów tylko zaszczepionym - czegoś ci to nie przypomina? brakuje tylko gwiazdy na ramieniu

chyba jakby złapał koronawirusa to kolega by mi powiedział - skadź więc wymyślać teorie i usprawiedliwienia

0

@Borneo
dzięki wole nie tracić czasu na niego, ja generalnie mu nie ufam

zwróciłem ci tylko uwagę że piszesz bzdury bo antykoncepcjami itp. nie uchronimy sie przed ciągłym zwiększaniem populacji

zgadza się depopulacja to zmniejszenie liczby ludności:) no i?

1

@lukaszmatusiewicz
szkoda tylko że nie podałeś też pozytywów

np,. taki villarreal w dobrej formie ale wczoraj przegrali:)

Atetico tu akurat jestem spokojny o nasza wygrana:)

aczkolwiek punkty można stracic z kazdym

trzeba wygrac 8 meczy i sie nie zastanwiac:)

0

@Tomek54321
tak jest, ja w sklepach dla świętego spokoju nakładam robie szybkie zakupy i znikam

i do pracy na wejściu po później już nie mam swój pokój wiec nikt sie nawet by nie czepił:)

na dworze już od dawna nie noszę bo jak spaceruje to rzadko mijam ludzi i to głupota jest, rozumiem jeszcze ze ktos mze sie bac w zmaknietym pomieszczeniu ale na dworze już nawet sa badania, ale u nas z tego nie korzystaja

ja ciagle sie zastanawiam, prawdopodbnie zapisze sie i bede staral sie ustawic termin na lipiec- sierpien aby miec czas sie zastanowic

0

@Borneo
tu akurat piszesz bzdury bo jak widać ludzie tego nie robią ludzie sami skoro ciagle rosnie nam populacja na swiecie globanie:) i to jest fakt

0

@Zip
i 2 mecze wiecej niż my:) czy tego już nie liczyc i 1 mecz wiecej niz lider tabeli

1

@Bykunn
typowe nie masz nic do powiedzenia konkretnego to piszesz brednie:)

ja się na szczepieniem będę zastanawiał, bo widzę że świat jest nienormalny i sami ludzie prowadza się w stronę Holocaustu - pomysły o ograniczeniu dostępności do kin, teatrów itp. pomysły i nawet jak sie zaszczepię to jest całkowicie przeciwny takim pomysłom

na razie mam plan aby zarejstrowac sie i spróbowac sie zapisac na jak najpóźniejszy termin - lipiec -sierpień

a jak usłyszałem od kolegi że jego ojciec 3 tygodnie po szczepionce jest pod respiratorem w ciężkim stanie to na prawdę już zaczynam powątpiewać w to wszystko
tak ale zaraz każdy powie przypadek bez zwiazku itp.
ten kolega powiedział mi że po tym się nie szczepi, a on chyba najlepiej wie jakiego zdrowia był jego ojciec

ja słuchałem już wielu lekarzy - profesorów którzy publicznie też mówili że ta reakcja na to wszystko jest wyolbrzymiona

0

@Rudi35
tak a potem program Pospieszalskiego skrytykują:)

1

@Bykunn
a robił ktoś statystyki co najczęściej powoduje zapaleniu płuc? trąbili ci w TV że tyle i tyle osób umarło z powodu wirusa x i zapalenia płuc?

rób jak chcesz, ja miałem to przez chwilę i nawet nie poczułem:) ale widziałem kiedyś twoje zdjęcie i nadwagę więc ci się nie dziwię możesz byc w grupie zagrożonej

najlepszy tekst brednie xD, polewka no tak bo prawdę powie ci tylko TV:)

NARKA

0

@FCB24
wg mnie są bez szans, fajnie się piszę ze maja i można się łudzić ale mistrzem nie będą

8

@Bykunn
ty też wyciągnij wnioski - korona wirusy są z nami od lat, ten jest groźny bo rowija się szybko miedzy ludźmi i dlatego dotyka dużej ilości osób,
ewentualna skala jest problemem, a nie sam wirus, króry nie jest szczególnei grożny
sam wirus nie jest aż tak groźny (śmiertelność naukowcy twierdza na poziomie 0,2-0,5%) ale jego skala już bardziej

to skoro przez tyle lat zyłeś z innymi koronawirusami i wirusami o podobnej śmiertelności tylko słabiej się rozprzestrzeniającymi miedzy ludzmi i zyjesz to czego masz się bać?

ludzie umierają na zapalenie płuc, niewydolność spowodowna przez tego kornoawirusa, tylko umierali tak od lat ale nikt nie robił badań i statystyk wcześniej jaki szczep wirusów powodował zapalnie płuc itp., bo nikogo to nie interesowało, człowiek umarł na zapalenie płuc i już

ja tam bede się zastanawiał nad szczepieniem, bo na razie do szczescia nie jest mi to potrzebne

a nie ufam już nikomu ani rządzącym, ani pseudo eskpertom w TV, zyję normlanie od dłuższego czasu, fryzjerka moja jest dla mnie otwarta, nakałdam maske tylko na wejsciu do pracy i w sklepie

0

@chavez
a jaka od lat jest pierwsza 3 w lidze hiszpańskiej?:) kto od lat jest mistrzem Niemiec albo Francji?

kiedy ostatni raz ktos inny niż juventus, inter, milan był mistrzem Włoch?

pierdzielicie o romantyzmie, a nie ma czegoś takiego jak romantyzm od lat te same zespoły są mistrzami swoich krajów w Anglii jedynym wyjątkiem był Leicester a takto też ciagle tylko City, United, Liverpool, Chelsea

odpowiedź jest prosta bo to najlepsze zespoły w tych ligach, czy taka odpowiedź ci wystarczy

a taka formuła dawała by również szanse takiemu Leicester jakby był odpowiednio dobry

widzę burzycie się bo to jest moden i medialne, UEFA powiedziała kilka pustych słów i frazesów a lud to łynkął

jakbyś przeanalizował jakie kluby są najlepsze w tych ligach i Europie to byś nie pytał o to

0

SUPERLIGA

szkoda pomysłu bo ogólnie był bardzo dobry, ale angielscy deb..jak zwykle stcgórzyli i łyknęli propagandę o niszczeniu romantyzmu futbolu - dlatego życzę im aby w LM poodpadali już w półfinałach

co do samego skałdu ja dałbym 12 stałych zespołów + 8 na podstawie wyników
12 zespołów: Barcelona, Atletico, Real, Juventus, Milan, Inter, Chelsea, city, united, Liverpool, Batern, PSG
7 zespolów: 5 zespół z ligi angielskiej, 4 zespoł ligi hiszpańskiej i włoskiej, wicemistrz Niemiec i Francji, mistrz Holandii i Portugalii

a o pozostałe 1 miejsce mistrzowie tych słabszych lig

2 grupy po 10 zespołów, 1-2 miejsce 1/4, 3-6 play-off o ćwiercfinał

a na końcu FINAL FOUR w jednym miescie


przecież to byłoby coś pieknego i święto futbolu:)


1

@arasz1819
coś ty się tego FFP uczepił a jakie sensowne zdanie usłyszałeś od UEFA kiedykolwiek o FFP - np. czemu CIty nie dostało kary a Milan tak

przez tych tchórzy z ligi angielskiej i głupich Angoli bo kibbice angielscy do inteligentnych nie należą nadal piłka klubowa będzie w tym bagnie, może za 5-10 lat niektórzy zmadrzeją i dojrzeją do takich rogrywek

0

@Nano22
dobrze pamietam że ty w Holandii mieszkasz?

0

@Transu96
nie możesz sobie znaleźć normalnego fryzjera co jest otwarty?

1

nie lubię RAPU ale kawałek super


1

@norbi77
każdy ma swoje zdanie i opinie, sorki ale ja nie będe kibicował szczurom

0

@jeyx77x
tylko na ten moment nie ma tam takiego potencjału, bidny kraj, małe stadiony, słaba infrastuktura

a co do reszty tak jak mówisz ewentualnie te 5 państw, holandia w latach 90 własnei była taka liga, ale u nich problem tez ze mało obywateli

0

@Ghotti
też byłem za, i to nie jest tak że napoli, sevilla itp zniknąłby z wielkiego futbolu

jeśli nie SL marzy mi się reforma CL i większa elitarność, ale to też nie realne, zmiast tego ma być 36 zespołów i jakieś chore zasady awansu

0

@batoosz
czemu nei wiel wnoszaca? wlasnie bardzo duza zmiana

grupy np.
A: barcelona, city, juve, rb lipsk, PSG, Porto, chelsea, Zenit
B: real, united, inter, bayern, monaco, ajax, atletico, szachtar

z grupy do final four tylko zwyciezcy grup, zespoły z miejsc 2-3 walka w play -off o final four

przecież to byłaby kosa na całego

0

@messiandiniesta
może racja, to mogłoby być 10 dla top5, 2 dla 6-7 z rankingu
2 miejsca - zespoły z 3 miejsce z TOP5, vicemistrzowie z lig 6-8 z rankingu
2 miejsca - mistrzowie z pozostałych lig

mogłoby wtedy to wygladac tak
FC Barcelona ,Real, City, United, Inter, Milan, Bayern, rb Lipsk, PSG, Monaco
Ajax, Porto

2 miejsca walka - Atletico, chelsea, Juve, BVB, Lyon, psv, benfica, cska moskwa
2 miejsca (drabinka mistrzów) - zenit, galatasray, szachtar, salzburg itd.

skoro SL już zawieszony pomysł to takie coś podniosłoby emocje i wiecej kasy byłoby z TV

0

@pele1282

aż dziwna ta przewaga bo na stronie albo za ludzie sie ukrywają ale dużo osób patrzac po komentarzach jest przeciw SL

1

LM - nowy format

Uczestnicy:
ja bym widział np 16 uczestników LM


mistrz i vicemistrz z 5 najlepszych lig (czyli 10 zespołów), 2 mistrzów z lig z miejsc 6-7 a pozostałe 4 miejsca - walka w play off mistrzów pozostałych krajów


Faza grupowa:
16 zespołów na 2 grupy po 8,

Awans do final four
- zwyciezcy grup do final-four (w jednym mieście, jedne mecz),
zespoły z miejsc 2-3 play off o final four (mecz+rewanz)



w grupie kazde miejsce wyżej to wiecej kasy o 10-15 mln EUR- tak żeby było o co grać do końca

a czemu FINAL FOUR

święto futbolu w jednym mieście - lepsze widowisko

mecze np w środę o 18:30 i 21:30 - aby nie było że jakiś zespół ma dzień dłużej odpoczynek

mecz o 3 miejsce - sobota
FINAŁ - niedziela

0

@Djzordon
ale o czym ty gadasz koleś UEFA to nie jest firma a kluby to nie pracownicy

jest takie coś jak prawo i UEFA nie może sobie od tak robić co chce, nie wszystko przynjamniej

0

@Janiama
ja wiem czy byłby emocje? co to za emocje jak miałbyś np. tylko FC Barcelona, Bayern, Inter, PSG, City i kilka dobry ale nie aż tak mocnych Ajax, Porto, Zenit a całą reszta nie wspomnę

do 1/4 ćwierćfinału emocje jak na grzybach bo chyba nie wierzysz w pojedynki Barcelona -legia czy Bayern -FC Kopenhaga przyniósłby jakieś nadzieje i niespodzianki

ja bym widział np 16 uczestników LM
mistrz i vicemistrz z 5 najlepszych lig, 2 mistrzów z lig z miejsc 6-7 a pozostałe 4 miejsca - walka w play off

16 zespołów na 2 grupy po 8, zwyciezcy grup do final-four (w jednym mieście, jedne mecz), zespoły z miejsc 2-3 play off o final four (mecz+rewanz)

w grupie kazde miejsce wyżej ot wiecej kasy o 10-15 mln EUR- tak żeby było o co grać do końca

0

@Djzordon
koleś ale jakim prawem mieli by ich wyrzucić?

0

@michal26
no i co z tego że się negatywnie wypowiadali? mam zmienić zdanie bo oni się tak wypowiadali? śmieszny jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?