lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a może o pozostałe 5 miejsc w Superlidze co roku bilo by się 20 zespołów - 2 rundy play off a wśród nich takei zespoły jak - Ajax, benfica, porto, napoli, zenit, sevilla, villarreal, rb lipsk, roma, szachtar itp.
przecież to też byłoby mega ciekawe, a jakby były tak dobre to powinny w lidze wyprzedzić tottenham, arsenal i zgarnac wiecej kasy dla siebie albo powalczyć o tryumf
0
@Mathew86
powiedziałbym żałosne
0
@pt9
2003 - mistrz Barcelona
2004 - mistrz Barcelona
2005 - msitrz Real
2007 - real
2008- finał Barcelony
troszkę chyba mijasz sie z prawdą bo oni rok w rok byli w finałach oprócz 2006
co do reszty pewnie, tak i rozumiem że było to dla ciebei świeto
4
CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!
przeżyjmy to jeszcze raz:)
0
@pt9
troszke widze koloryzujesz bo chyba najdalej byli 2 x w TOP16
https://treflsopot.pl/klub/o-klubie/
a z tego co wiem Barcelona Ireal co sezon walczą praktycznie o mistrza w Hiszpanii, wiec kiedy to 5 miejsce było nie wiem, moze zdarzylo się raz ale fakty mówią że regualrnie jeden albo drugi klub jest mistrzem albo wicemistrzem
https://en.wikipedia.org/wiki/Liga_ACB
9
ja nie kumam tej niechęci do SL wśród kibiców piłki nożnej
EUROLIGA (Koszykówka) - od kilku lat to tak działa i są to świetne rozgrywki, nie jestem fanem koszykówki ale taka formuła jest tak ciekawa ze sam śledzę te rozgrywki
ligi krajowe są normalnei rogrywane i nie straciły na prestiżu
https://en.wikipedia.org/wiki/EuroLeague
(EHF CL) Piłka ręczna - tutaj też duża zmiana względem ostatnich lat, same mocne zespoły, mnóstwo dobrych meczów, najlepsi walczą z najlepszymi
ligi krajowe są normalnei rogrywane i nie straciły na prestiżu
https://en.wikipedia.org/wiki/2020%E2%80%9321_EHF_Champions_League
0
@pt9
no nie wiem jacy:) ja jakoś znam firmy bez kredytów co upadały, wiec taki przykład jak twój nie wiele mówi
0
@pt9
na ekonomii to ty chyba sie nie znasz:)
0
@norbi77
a obecnie po co mają się wysilać - przecież też widać ze skipaija sie na LE bo inaczej nici z pucharów
nietrafiony argument
5
@Kgorecki2500
tylko że tu bedą kluby które wygrału 21 z 28 edycji CL:) 75% to jest śmietanka, jakby (podkreślam jakby bo wiem że są przeciwni) był Bayern, PSG, BVB to praktycznie 90% edycji:) to kogo ci brakuje?
to są obecnie i na przestrzeni ostatnich lat najlepsze kluby, a dla nowości będzie 5 wolnych miejsc, aby takie kluby jak RB Lipsk, Sevilla, Napoli, Zenit, Porto, Ajax, Benfica np. mogło o to miejsce powalczyć co roku
ja to kupuje, dla słabszych klubów będzie CL
może po kilku latach powstałaby druga dywizja ze spadkami plus awansami:)
wolę to niż rozgrywki pod egidą UEFA
0
@Boski82
tak za wolnoscią:) tworza własną ligę a każdemu to nie pasuje
to niech valencia, cadiz, leeds itp,. stoworza własna lige i ja spóbuja sprzedać, zobaczymy jak im pójdzie
kazdy ma prawo robić to co chce, a SL nie będzie zamknięta bo będzie furtka dla 5 klubów, zasadniczy w CL te kluby zawsze są wiec nie wiem o co ci chodzi
a co do spadków - to grasz w lidze aby wygrać czy aby nie spaść? bo chyb gra się dla wygranej:)
0
@norbi77
czyli jednak sam potwierdzasz ze ten kto miał zapewniony awans albo nie miał szans na nic nie walczył do końca
widze szukasz dziury w całym nie wiele sie zmieni to obecnej syuacji
1
@TheHeisenberg
dokładnie, poza tym sądzę ża jakby się tak stało to te kluby z superligi stworzyły ligie jedngrupowa a po sezonie były play-off 8 najlepszych:)
to też byłby mega rogrywki
1
@klemens100
co ty komunista, idź do pracy a nie rozdawaj czyjeś pieniądze
0
@BarcaInfo
grafika w punkt nowa lepsza wersja:)
1
@norbi77
proste LM to beda rozgrywki drugiej kategorii jak teraz LE
a to teraz nie ma sytuacji że ktoś od pwenego momentu sezonu o nic nie gra? chybiony argument
6
zero klasy, zero pokory, UEFA to zero
Perez swoimi wypowiedziami ich niszczy dosłownie i przeżuwa
jestem teraz bardziej niż kiedykolwiek za wolnością, za piłką, za Superligą:)
#nie_dla_UEFA_tak_dla_SL
0
zero klasy, zero pokory, UEFA to zero
Perez swoimi wypowiedziami ich niszczy dosłownie i przeżuwa
jestem teraz bardziej niż kiedykolwiek za wolnością, za piłką, za Superligą
#nie_dla_UEFA_tak_dla_SL
3
@pele1282 @VamosRakieta
witajcie po właściwej stronie:)
0
@chavez
SL z taką kasą ma szansę być marketingowym ciasteczkiem, dużo większym niż CL, elitane rogrywki, największe kluby, to ma duże szasnę być czymś takim, bez słabych druzyn
0
@michal26
Oj się zdziwisz. Ile osób płaci za gówniane ppv na fane mma itp. Ja uważam to za Głowno sle mnostwo osób to oglada.
Tu będzie tak samo.
0
@Katalończyk 99
mam kompletnie inne zdanie, poza tym oprócz 15 stałych uczestników będzie 5 zmiennych, czyli będzie jakiś element nowości zaskoczenia, może w przyszłości powstaną 2 dywizje ze spadkami i awansami
dla mnie pomysł większej ilości tych najlepszych meczów jest bardzo dobry:)
1
polecam dla tych co mają nadzieje że UEFA może coś zabronić piłkarzom
https://www.meczyki.pl/newsy/prawnik-wyjasnil-dlaczego-superliga-nie-musi-sie-bac-uefa-rewolucjonisci-moga-sie-powolac-na-lyzwiarstwo/164335-n
0
@michal26
aj nawet zapłącę 100-150 PLN/mies. żaden problem:)
0
@adambądkowski93
zobacz to samo zestawienie za CL czyli od sezonu 1992/1993 bodajże
28 tytułów - uczestnicy SL 21 tytułów, czyli 75%:)
dziękuję do widzenia:)
1
@Zoker
a ile z nich potem wygrało LM? tylko Porto, dojść a wygrać to 2 różne kwestie
Ajax wygrywał CL jak nie był kopciuszkiem, Om to samo
2
@chavez
i to pokazuje jak elitane będą to rozgrywki
finał SL mógłby być czymś takim jak Superbowl w Ameryce
10
@AmigoBlancos
ja jestem po stronie klubów i za Supeligą, nawet polubiłem Pereza za taką akcję
0
@sevs
a po co Legia ma grać w takiej lidze:) przecież to nic nie znaczący klub w Europie
10
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @Nano22 @Barca1992 @VamosRakieta @pele1282
LIGA MISTRZÓW - najbardziej utytułowane kluby w tych rozgrywkach (bez PEMK)
1. Real M. - 7 tytułów
2. FC Barcelona - 4
3. AC Milan - 3,
Bayern M. - 3
5. Liverpool - 2
Manu - 2
7. Juventus - 1
Inter - 1
BVB - 1
OM - 1
Ajax - 1
Chelsea - 1
Porto - 1
Widać więc że całkiem dobrze sobie radzimy w LM:)