0

@DonVincenzo
i inter movistar (5 tytułów), ale najepier obie ekipy musza przejsc niewygodnych Rosjan

1

@Chakalaka
pisałem o tym wczoraj przy Neymarze nie potrzeba typowej 9
a zespół pewnie grałby coś ala 3-4-2-1

Fati/Griezmann/Depay

Neymar/Depay/Fati- Messi/Griezmann

gdzie byłoby 5 zawodników na 3 pozycje w ataku

przy 38 meczach w lidze, marzeniu o 13 w CL, puchrze króla - 6 meczów max, kazdy by grał sporo

0

@jeyx77x
tak na prawdę potrzebny jest strzelec

w PSG np mimo że nie ma typowej 9 to i neymar i mbappe takimi strzelcami są
w Realu maja strzelca w postaci benzemy i to jednak 9
chelsea i city tutaj podobnie gole rozkaldaja sie na dużo zawodników ofensywnych

0

@kordyl1010
dokładnie wg mnie ceny troche wyhamują

dzięki i nawzajem
pozdrawiam

0

@Ghotti
oj to na pewno

czuje w kościach in u nas: Garcia, Emerson, Gaya, Depay i Neymar/Haaland:)

co do out - w pełni się zgadzam ale roberto chyba zostanie jeszcze na sezon

pozdro

7

@Yosemite @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @VamosRakieta @Kgorecki2500 @Nano22 @pele1282 @FCBparasiempre

FC BARCELONA - pozostałe sekcje

czy wiecie że w tym roku aż 3 sekcje męskie maja szansę na na najważniejsze trofeum w Europie
1) koszykarze - obecnie ćwierćfinał (1/4) i wygrywają 2-1 z Zenit w rywalizacji do 3 zwycięstw (kolejny mecz 30.04)
2) futsal - 1/2 LM - rywal Kairat Alamaty - mecz 1 maja
3) piłkarze ręczni - 1/4 LM z Meshkov Brest - mecze 12 i 20 maja

Moje TYPY:
- koszykarze - wg mnie bede w final four ale tam może być ciężko, niby są faworytami, niby wygrali faze grupową ale różnie może być - liczę na finał, ale CSKA i Efes to podobny poziom

- futsal - śledzę tylko wyniki i cięzko mi ocenić ale już Kairat może być cięzko bo Kazachowie są w gazie a nasi maja problem ze zdobywaniem bramek

- piłkarze ręczni - tutaj wg mnie jesteśmy faworytami do tytułu i nie ma co z tym dyskutować, oby tylko klątwa 10 LM zostałą przerwana, bo ostatnio ciagle czegoś brakuej w tym najważniejszych momentach- 2 lata temu frajerska porazka z Vardarem w półfinale - gdzie wygyrwalismy do przerwy 16-9, aby przegrać 27-29, rok temu porazka w fianle z TKW Kiel - gdzie byliśmy faworytem


w tym roku jednak wierze w wygraną:) - obstawiam tez skład final four- Barcelona, Veszprem, PSG, Flensburg

Vamos FC Barcelona:)


9

FC BARCELONA - sekcja futsal

Zespół wygrał wczoraj ze słoweńskim Dobovec 2-0 i w półfinale zmierzy się z Kazachskim Kairat Alamaty

będzie to pojedynek gigantów FC Barcelona 3x LM, Kairat 2x LM, więcej ma tylko Inter Movistar (5)

mecz już 1 maja 2021 w rozgrywany w Zadarze final 8

dziś kolejne 2 ćwierćfinały Inter Movistar (ESP) - Yugra (RUS)
Sporting Lizbona (POR) - CPRF (RUS)

0

MATCH DAY:)

już od ran myśli o meczu i człowiek bardziej podekscytowany i bardziej czeka niż na LM

oby się udało dziś zagościć na fotelu lidera i nie oddać go do końca sezonu:)
Visca el Barca:)!!!

0

@kordyl1010
dokładnie, poza tym ceny materiałów nie będą rosły w nieskończoność bo gdzieś jest ten sufit:)
ja w czerwcu- lipcu ide do architekta robić projekt

chcę coś na wzór tego

https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-2?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel#product-realizations

też coś pokombinuje ale też po prostu pogodziłem sie ze takei rzeczy kosztują i tyle:) nic za darmo nie ma

pozdro

0

@Barca_Big_Moment
Dzięki wielkie

0

@Barca_Big_Moment
Mógłbyś mnie dodać w oznaczonych?

0

@Rewolucja123

w pewnym momencie było 3-4-2-1 w tym sezonie i wtedy Pedri był z busim w srodku a de jong jako obronca

szczerze nie wiem, tak tylko sie głosno zastanwiam nad atakiem

bo kupujac neymar, nie bedziesz grał raczej 3-5-2 i atakiem neymar-messi

to tylko głośne zastanawianie się nad atakiem nic więcej
nie wiem co będzie z tyłu de jong -pedri, pedri-busi a de jong nizej

zastanwiałem sie tylko nad atakiem

ale fakt to może w takim ustawieniu spowodowac scisk w pomocy

0

tak tylko z czystej ciekawości
czy atak

fati/griezmann
neymar/depay - messi/depay

w 3-4-2-1, byłby wg was fajny?

0

@XoodJo
dla mnie żaden pies, ważny jest tytuł w dobrym stylu a za Klasyki nie ma tytułów

ważne będzie natomiast aby wygrać z Atletico, aby poprawić ten bilans mega mocnymi zespołami

gramy ładnie przyjemnie dla oka, najlepszy atak w lidze zdecydowanie wiec byłbym bardzo zadowolony z ewentualnego tytułu:)

0

1

@MesQueUnClub_87
a ktoś naiwny jeszcze uwierzy że rzeczywiście to chodliwe:)
choć tu próg za wysoki i raczej nikt tego nie kupi ale pewnie za 2 tys. PLN znalazło by sie troche frajerów co myśleli by że to swietna inwestycja

1

@MesQueUnClub_87
albo znajomi licytują:) proste

0

@ranger3120
ile byś tych lodów nakupił jak ludzie się bili:) co najwyżej mógłbyś coś zarobić i tyle. nic więcej:)

2

@PatrychoO
no nie wiem jakby do tego poszedł, ale ja bym wykluczył klubu których nie lubię, nie mógłby mieć w garderobie koszulki realu - co najwyżej jako wycieraczkę/ścierka do podłogi:)

0

@Hrzan
jakby taka była to kupuję:) piekna:)

1

@PatrychoO
a mystery box Ramos z Realu:)

3

@Chakalaka
jego odejście:) wrzucasz jak szalony info z twitter:)
tak jakby jego robota:)

do tego wasz konflikt:)

3

@Chakalaka
menda z tego Baromeu, a ty co wygryzłeś Barca Info:)?

6

@adambądkowski93
a co w tym dziwnego Legia to klub mem, myślą że coś znaczą w Europie a tak na prawdę jak cała polska liga nic nie znaczą

jak ktoś wielki z nimi gra to się pewnie zastanawia skąd ten klub:)

0

@Janiama
z niego już nic nie będzie albo poziom tello, dos santos

coś z tym chłopakiem musi być nie tak że 3 czy 4 trener go nie widzi tutaj

moriba i pedri - dużo młodsi przeskoczyli go w kolejce

0

@Ghotti
czyli użytkowej mniej, bo czesto widzę uzytkową podawan bez komunikacji, kotłowni itp.

takie gadanie
ja mówię że 1,5 mln to już jest przesadnie za takiej powierzchni i to są wodotryski:)
chyba że ktoś jest mało inteligentny i lubi przepłacać za niewiadomo co to nie będzie tego widać

ja słyszałem od znajomych że ktoś podał im cene za położenie m2 płytek 2000 PLN/m2 - jak to usłyszeli to pomyśleli debil i pokazali drzwi

ale może sie jakiś debil nabierze

taki to jak chce @kordyl1010 sądzę że spokojnie max 1 mln PLN
chyba że chce budować w Warszawie, ale wszystko oczywiscei zalezy od jego standardu i za te 1,5 tez moze zbuodwac, ale za 0,8 równie dobrze też

6

@Yosemite @Barca1992 @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @pele1282 @FCBparasiempre @Kengo @VamosRakieta

FC Barcelona - sekcja futsalu

dziś piłkarze halowi grają w turnieju FINAL 8 w Zadarze:)

Przypominam że jesteśmy obrońcami trofeum:)

ich przeciwnikiem słoweński FK Dobovec, z którym jeszcze nigdy nie grali

w ewentualnym półfinale rywalem zwycięzca pary Kairat/Benfica (mecz 1 maja)

link do drabinki poniżej

https://en.wikipedia.org/wiki/2020%E2%80%9321_UEFA_Futsal_Champions_League

2

@saczers438
skad wziąłeś ta statytykę i rozumiem ze wygrane w fazie pucharowej tez sa licozne za 3 pkt? po dogrywce też?

2

@Ghotti

wszystko zależy po drugie podałeś bardzo duzy dom 185 +40 + pewnie jeszcze z 30 komunikacja itp.

znam ludzi co budują taniej bo czesto tez mneijsze ca. 100-130 uzytkowej
wszystko zalezy też gdzie, bo wiadomo że w okoliach Warszawki może i domu tanio nie wybudujesz ale nie kazdy mieszka w Warszawie i okolicach

nie ma co straszyć chłopaka

a z perspektywy znajomych to zawsze jest w granicach od 0,5 - 1 mln za całość

wszystko zależy jaka wielkość, jaki standard, ale nie ma co też pisać że każdy dom to minmum 1 mln bo tak nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?