kuz

4

@ranger3120 Kolejne nie wyjście z grupy to nam nie pozwoli klopa na nowym camp nou wyremontować a co dopiero Jurgena...

kuz

3

@Puyolex W takiej sytuacji kończy się rumakowanie, bo wyjście poza sferę klawiatury to już za dużo, no i wysłowić by się przydało umieć + przejść mutację.

kuz

5

@TR3YWAY oddaje od razu, potem piłka do Balde i jest groźnie. Takich sytuacji obecna barca ma dziesiątki w meczu.

kuz

1

@Popitek12 @Luciano99 bez dwoch zdań.

kuz

0

@Stasiu84 premie ma też za inne parametry.

kuz

1

Uwielbiam te raty 0% w naszych marketach (euro, media, mediaexpert czy neonet).
Reklamują wszędzie RRSO 0% a jak idziesz do sklepu to pracownicy próbują Ci wmówić, że nie masz zdolności i że musi być z procentem. Co oczywiście jest czystą ściemąi próbą ugrania% od sprzedanej usługi przez pracownika. Pracuje w sklepie na tym samym systemie ratalnym co w euro i ostatnio Pani mówiła, że po moim peselu nie mogę dostać 0% bo jestem za młody (30 lat xd). Uważajcie na to i kłóćcie się o swoje prawa w tych sklepach bo zdzierają z ludzi jak mogą.

kuz

2

Z Porto kolejny finał, mieli sie poprawić juz tak z dwa miesiące temu, co mecz znowu się poprawiają. Lepiej już olać te konferencje bo czego by nie powiedzieli, dopóki nie zaprezentują tego na boisku - nie ma znaczenia.

kuz

2

@draxidox OSTROŻNIE

kuz

0

End of excuses.

Taki napis powinni co rano czytać piłkarze, sztab i Xavi. Najlepiej rano, w obiad i wieczorem. No ileż to można, od dwóch miesięcy jest padaka bez zmian. Porto nas wydyma z łatwością, nawet nie oglądam chyba tego meczu bo szkoda czasu.

kuz

2

Na szczęście w memach przegrywamy z Chelsea i United i to sporo :D

kuz

3

@TR3YWAY DNA sięgamy coraz bardziej :/

kuz

6

Jak dobrze ze znowu nie przepchali meczu, może w końcu zaczną sie głosy w zarządzie że Xavi nie ogarnia i coś zmienią.. Tu każdy mecz tak samo wygląda, Rayo nas zamyka.

kuz

0

@Tarins Kounde, Auba, Lewy przez pół roku. :P

kuz

6

Jesteśmy dziadami

kuz

0

Jeżeli jakimś cudem dzis zagramy dobry mecz, to znaczy, że FDJ jest u nas kluczowym zawodnikiem i trzeba o Niego dbać jak tylko się da.

kuz

0

@Chucky A wiesz co to rytm meczowy? Mecz to nie trening, i nie na darmo po kontuzji zawodnicy wchodzą na końcówki na rywala zmęczonego albo przy korzystnym wyniku.

kuz

0

FDJ od razu wrzucony na intensywne Rayo xd co może pójść nie tak?

kuz

2

@tomek8756 Po co w ogóle cytować gdzieś tego obłąkańca? Chory na głowę człowiek.

kuz

1

@budel17 To na pewno, bardziej chodziło mi o pierwsze 60.

kuz

1

Siema, w której sekundzie dziś stracimy gola?

kuz

0

Bayern znowu zgwałci Kolonie :D Jeszcze się bronią jakoś ale krótko to potrwa.

kuz

3

@Barcasub Wokalnie może nie, ale sam Jego wygląd i ruchy wywołują u mnie odruchy wymiotne.

kuz

2

@draxidox Ralph Kamiński psuje cały efekt.

kuz

0

@FCBparasiempre To była zasłona dymna

kuz

0

@tomek8756 wrzucasz i czekasz parę lat jak sobie poradzi. Atrakcja dla szukających najlepszych wrażeń.

kuz

2

@NeroTFP1 Najlepszy wokalista w historii muzyki.

kuz

1

@LaLigaPD byl kiedys za darmo na apce ea

kuz

1

@Ojciec5tkidzieci Ale przecież on powiedział że nie leczy się w ten sposób, tylko stosuje te sposoby w ramach dbania o zdrowie. Wprowadzacie ludzi w błąd takim gadaniem. A równie dobrze może zbierać pokrzywy i pić z nich napar (jest bardzo zdrowy) i traktować poważnie lekarzy i naukę, o czym sam wspomniał.

kuz

2

@LionelKessie "To, że jako jedyni nie zachowują się jak obrażone na siebie nawzajem dzieci, jak cała reszta parlamentu i próbują chociaż dyskutować to już dla was wielki dowód na zdradę i sprzedanie się?"

Tak.

kuz

7

@Peciak A nie można przeczekać farsy PiSu i Dudy, i próbować rozmawiać z nowo powstałym rządem, zachowując się w ten sposób fair wobec wyborców i nie łamiąc słowa im danego? "NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ Z PIS"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?