@AFA90 Wejdz sobie na steam w oceny to zobaczysz, że nie warto. Lepiej kupić jakieś stare modern warfare - taniej a graczy jest dużo i to praktycznie to samo. Odświeżany kotlet rok w rok, masa błędów podobno.
@Zoker Ruchu sporo w pracy, dbam o Siebie, nie to że łatwo mnie coś łapie, wręcz bardzo rzadko, a jak już łapie to też kilka właśnie takich dni męczących, w których biorę witaminki i wszystko mija.
Ahhh ten okres jesienny, rozkłada coś człowieka, nie rozwali konkretnie zeby iść do lekarza, tylko męczy osłabieniem, jakimś drapaniem w gardle i ogólnym złym samopoczuciem. Nienawidzę jesieni i zimy, z zaznaczeniem - w Polsce.
Ludzie się śmieją i robią memy z tego, że w sejmie - najważniejszej izbie w kraju, w której są podejmowane najważniejsze decyzje jest jak na tureckim bazarze, albo i gorzej - jak w chlewie. Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale jak im nie wstyd?
@Essos Zabilbym Hitlera to Himmler byłby na Jego miejscu, albo inny psychol. Kilku było, którzy Hitlera chcieli udupić, i kierowali najważniejszymi sektorami III Rzeszy.
@SteuerFreiMoney Połączenie alko z taką ilością kofeiny i tauryny to jest samobójstwo dla układu krążeniowego i wątroby. Nie zabije od razu, ale wyniszcza strasznie. Swego czasu była oranżada o smaku energola, albo teraz są BLACK placebo. Smakują tak samo(podobnie) a nie mają kofeiny i tauryny, to dużo lepsza opcja do drinków.
Hahah juz pieski prezesowi czytają kto jak głosował. Ta mina karakana to miód na oczy, a będzie częsta! Między innymi dla tych reakcji i min warto było głosować przeciw PiS.
0
Super turbo fantastic ultra! Przecież mógł mieć to na myśli w skrócie? @4drian0
0
Gavi pewnie więzadła i pół roku przerwy, z naszymi lekarzami to do końca sezonu nie zagra
2
Ferran w repce to jest inny człowiek
0
Bez Gaviego nasza gra już całkiem będzie karykaturalna. Zero jaj.
0
@Coutinho007 W Barcy wszyscy zapominają jak sie gra, na wejściu resetuja się statustyki
0
@agaFCB Skad info? Bo to chyba ploty tylko.
3
@IronSanHybrid po słowie total wyłączyłem
0
@tomek8756 Ta laska mnie rozwala zawsze, jedno oko: O drugie oko: o
13
@blakkudium Wszyscy odeszli od projektu bo się przestraszyli kar, proste. Za duże ryzyko bo to ogromne pieniądze.
1
@AFA90 Wejdz sobie na steam w oceny to zobaczysz, że nie warto. Lepiej kupić jakieś stare modern warfare - taniej a graczy jest dużo i to praktycznie to samo. Odświeżany kotlet rok w rok, masa błędów podobno.
16
@Emhyr Musieliby zamknąć McDonaldy w Brighton
2
@Zoker Ruchu sporo w pracy, dbam o Siebie, nie to że łatwo mnie coś łapie, wręcz bardzo rzadko, a jak już łapie to też kilka właśnie takich dni męczących, w których biorę witaminki i wszystko mija.
9
Ahhh ten okres jesienny, rozkłada coś człowieka, nie rozwali konkretnie zeby iść do lekarza, tylko męczy osłabieniem, jakimś drapaniem w gardle i ogólnym złym samopoczuciem. Nienawidzę jesieni i zimy, z zaznaczeniem - w Polsce.
1
@8stoichkov8 kapel jednego kawałka :P
5
Dzien bez porażki pisu dniem straconym :P
27
Ludzie się śmieją i robią memy z tego, że w sejmie - najważniejszej izbie w kraju, w której są podejmowane najważniejsze decyzje jest jak na tureckim bazarze, albo i gorzej - jak w chlewie.
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale jak im nie wstyd?
4
@Ojciec5tkidzieci W sumie jaką przewage ma mężczyzna w bilardzie? Rozumiem biegi, silowanie czy ciężary, ale tutaj? Trochę przerost formy nad treścią.
2
@Essos Zabilbym Hitlera to Himmler byłby na Jego miejscu, albo inny psychol. Kilku było, którzy Hitlera chcieli udupić, i kierowali najważniejszymi sektorami III Rzeszy.
1
@KamQiX Heh, ciekawe jaki był powód skasowania. Coraz delikatniej tu się robi, chyba funfact o hindusach był za mocny.
0
@BorzyKrzys "Gej go goni!"
1
@SteuerFreiMoney Połączenie alko z taką ilością kofeiny i tauryny to jest samobójstwo dla układu krążeniowego i wątroby. Nie zabije od razu, ale wyniszcza strasznie. Swego czasu była oranżada o smaku energola, albo teraz są BLACK placebo. Smakują tak samo(podobnie) a nie mają kofeiny i tauryny, to dużo lepsza opcja do drinków.
2
@SteuerFreiMoney Smakować smakuje, ale jakie szkody wyrządza takie połączenie w organiźmie to szkoda gadać.
16
@ranger3120 Gęstość powietrza pozwala marnować mniej paliwa, przelot jest mniej energochłonny i bardziej opłacalny.
13
@GadulkiGembulki_FCB Jestem bardzo bliski teorii, że róż na głowie to wychodząca głupota, bo już się nie mieści w głowie.
5
@Nazio_87 Jarek piękne przemówienie napisał :) Ja oddałem głos na Trzaska, wielka szkoda, że wtedy przegrał.
2
@barcelonaLM 4 tyg. czego? Chyba sprzątania, niszczenia dokumentów, zabezpieczania interesów, podpisywanie aneksów do umów, pobieranie odpraw itp.
6
@Comentateiro Dopisza co trzeba do swojej narracji, czysty ból tyłka na który trzeba się tu przygotować.
19
Hahah juz pieski prezesowi czytają kto jak głosował. Ta mina karakana to miód na oczy, a będzie częsta! Między innymi dla tych reakcji i min warto było głosować przeciw PiS.
11
Hahaha a ktoś tam krzyczy "Musimy anulować! " dobry troll
1
Jeden wielki roast pisiorów dziś w sejmie. :P