kuz

0

Odpaliła mi się niechcący Rambla bez adblocka... Boże... Wy tu tak żyjecie?!

kuz

12

@clyde A ja nie ufam ludziom, którzy mają takie problemy xD Jeden lubi to a drugi tamto, a jeszcze trzeci trochę tego a trochę tego.

kuz

9

I jest oficjalka GTA VI na insta rockstara, trailer w grudniu.


kuz

0

@hayek No a to nie o to walczyły kobiety? Czy coś mnie ominęło?

kuz

3

@Odcinkowy To samo miało byc z Szachtarem i RSSS, efekt odbicia, powrót po kontuzjach, złość po klasyku, najlepsza wersja Barcy. Weź już nie nabieraj ludzi. :))))

kuz

6

@JimMorrisonFCB Bo fcbarca też jest umoczona w spisek, proste

kuz

3

Ciężki okres ostatnio dla Barcy, miejmy nadzieję że w 2048 będzie już tylko lepiej.

kuz

0

https://vm.tiktok.com/ZGJoC1J6j/

Hahah Pedri dwa miesiące po kontuzji, pierwsza rozgrzewka i mógł znowu wylecieć. Widzieliście to? :P

kuz

0

@Pedri16Future Remis z Porto? :P No nie wiem

kuz

8

Haha jak nie wygramy z Porto a Szachtar klepnie Antwerp to może być gorąco. Nigdy bym się w takiej grupie tego nie spodziewał, a z taką grą to znowu jest realne. Co za czas by być kibicem Barcy. :P

kuz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Do kibiców PSG (albo oglądających często ich mecze.) Czy Dembele w ogóle coś daje czy tylko biega bez sensu? Statystyki ma koszmarne.

kuz

4

@Pedri16Future No bo to kretyni, dobrze napisał. Można krytykować ale z kulturą.

kuz

0

Im dłużej to oglądam tym (tutaj wstaw tego mema z typem co się maluje na klauna)

kuz

2

Gundogan powinien Lewemu spuścić łeb w kiblu po meczu

kuz

0

Ferran 8 piętro Torres, rekin bez zębów na emeryturze, grandpa shark tututututu

kuz

2

@HighestInTheRoom Do tego (chociaż nie lubię Koemana) miał minguezy i innych Bolków, a Xaviemu kupili kogo chciał praktycznie.

kuz

3

Lewandowski zjazd dekady od grudnia? Co chłop zapomniał jak sie gra w piłkę to jest dramat. Pierwszą połowę sezonu czarował, asystował, dogrywal, strzelał a teraz? Uważam że w ekstraklasie by się kopał po czole... Tragedia co tam się z nim stało.

kuz

5

Wymieniacie tu z czym mamy problem, ale tu łatwiej można... Z czym my w ogóle nie mamy problemu? Gra jest marna od początku sezonu.

kuz

1

Kounde: Pokażemy naszą najlepszą wersję.

Bój się Europo. Zaorać ten klub.

kuz

2

@DonCarletto No właśnie według prawa podobno nie mogą, a koleś jest Januszem robiącym na złość i to wykorzystuje. To podobno nie pierwsza taka Jego akcja.

kuz

4

@tristan87 Nie ma kamer, koleś w nocy zabrał auto. Do tego jest znany z tego, że parkuje celowo przed rozpoczęciem budowy w różnych miejscach. Nasz kraj z dykty. :D

kuz

53

@Ojciec5tkidzieci Ja w ich wieku się bałem, że nie będzie ekipy do charatania w gałę pod blokiem. Uważam, iż w tym przypadku powinno być bardziej szkoda tych dzieci.

kuz

2

"Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je**ł,
bo to mezalians byłby dla psa."

Wiadomo do kogo i o kim.

kuz

6

@lucas/catalan Boze jaki dziwny ryjec ma :D jak z filmu Wzgórza mają oczy

kuz

0

Vinicius is set to be awarded as the best player in La Liga for 2022/23. [Cadena COPE]

To chyba jakaś kpina?

kuz

1

@DaPidejpi Nie jestem fanem. Lepsze wsparcie ma nvidia i intel, są mniej awaryjne i bardziej kompatybilne.

kuz

1

@DaPidejpi fanboy.pl tam ma najlepsze zestawy na dany budżet. Odrazam amd i radeony.

kuz

2

@Saviola88 Czulem sie podobnie przy covidzie w peaku, ale tego nie nagrywalem jak ostatni debil. :D

kuz

0

Niedawno ktoś mówił, że Lenglet bez problemu może grać w pierwszej 11 w Barcy, tak się rozwinął, a tu taki artykuł? Redakcjo, jak możecie szkalować wielkiego francuza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?