Hahaha najpierw mierna strata, potem kontratak z aklasy, nie da się ich oglądać. Ale co traktują ten mecz jak finał to ich - finał pucharu wójta. Albo finał Summer Gold Cup w USA.
@vangoor Podobno diagnosta powiedział: "Dobra podbije, ale niech Pan się nie rozpędza i jeździ tak jak do tej pory, bo wszelkie zmiany i skrzynia się całkiem rozleci."
Jeżeli miałbym obstawić duże pieniądze, to przegrywamy sromotnie 4-0 bez stylu, Porto nas miażdży w każdym aspekcie gry i pojawiają się głosy "XAVI OUT" ze strony zarządu. Ale na szczęście nie obstawiam.
@KobeFR choćbym miał zasnąć to i tak odpalam zawsze Barce, inne mecze mnie nie ciekawią tak jak nasze. Chociaż potem wiem na co narzekać i za co krytykować.
@Emhyr Warto wspomnieć w jakiej sytuacji Xavi przejął ekipę, musiał grać Braithwaitami i Minguezami, dostał w styczniu Aube i Ferrana i od razu klepnelismy Real 4-0.
Ja tam się nie nastawiam dziś na żadną wygraną z Porto... W takiej formie raczej nic się przez dwa dni nie zmieniło. Portugalczycy by musieli serio mieć najsłabszy dzień dzisiaj. Już widzę nagłówki: mecz z Royal Antwerp jest dla nas jak finał.
1
Porto jednak za mocne.
0
Nasz każdy atak/kontra to mem, nie zapraszam do dyskusji
1
Hahaha najpierw mierna strata, potem kontratak z aklasy, nie da się ich oglądać. Ale co traktują ten mecz jak finał to ich - finał pucharu wójta. Albo finał Summer Gold Cup w USA.
2
Felix wychodził na prostopadłą, nie dostał, wkurzył się. Częste to u nas.
10
Kontra 4 na 4, wrzutka na aferę na 16 metr. Nie zrozumiem nigdy.
0
@Nazio_87 Tez mnie drażni, na siłę musi inaczej mówić debil xd
0
Póki co klepiemy na swojej 16 i walimy lagi na skrzydłowych. Świetny plan.
0
My powinniśmy przegrywać 2-0 od początku, wtedy by zapier**lali jak trzeba. A tak to poczekamy do 80 minuty.
0
Haha ale stojanow od początku.
0
@Albatros wystarczy pierwsze 20 sekund ostatnio
0
Taremi dziś z hat trickiem, Pepe z pomocy dołoży jeszcze jedną. Jestem z przyszłości. Taremi już w 8 minucie załaduje.
0
@vangoor Podobno diagnosta powiedział: "Dobra podbije, ale niech Pan się nie rozpędza i jeździ tak jak do tej pory, bo wszelkie zmiany i skrzynia się całkiem rozleci."
Dziś bez zmian.
0
Xavi: Robert! Jesteś dla nas kluczowy!
Xavi: Teraz weź te klucze, otwórz kanciape i przynieś piłki i kamizelki.
0
@tomek8756 Super. Po co komu takie dane? xD Można je znaleźć lekko jak ktoś się postara. W sumie to tylko PESEL, reszta jest praktycznie publiczna.
0
Jeżeli miałbym obstawić duże pieniądze, to przegrywamy sromotnie 4-0 bez stylu, Porto nas miażdży w każdym aspekcie gry i pojawiają się głosy "XAVI OUT" ze strony zarządu.
Ale na szczęście nie obstawiam.
1
Myślicie ze piłkarze mają już przygotowane koszulki tematyczne "Road to playoffs" a wieczorem będzie feta?
2
@KobeFR choćbym miał zasnąć to i tak odpalam zawsze Barce, inne mecze mnie nie ciekawią tak jak nasze. Chociaż potem wiem na co narzekać i za co krytykować.
0
Ktoś się orientuje kiedy będą głosować nad tą poprawką ustawy co do wigilii? Na stronie sejmu nie mogę znaleźć.
1
@Emhyr Warto wspomnieć w jakiej sytuacji Xavi przejął ekipę, musiał grać Braithwaitami i Minguezami, dostał w styczniu Aube i Ferrana i od razu klepnelismy Real 4-0.
1
@bartas97 0,000078% przypadkowo trafiło głową w coś ciężkiego
2
@tomek8756 brat Jarka?
0
@Piotr777 w Olsztynie od dwóch dni nie sypie, trzyma się mróz ok -5 i leży sporo śniegu. Mogłoby tak zostać.
0
Ja tam się nie nastawiam dziś na żadną wygraną z Porto... W takiej formie raczej nic się przez dwa dni nie zmieniło. Portugalczycy by musieli serio mieć najsłabszy dzień dzisiaj.
Już widzę nagłówki: mecz z Royal Antwerp jest dla nas jak finał.
0
@jacobFCB Kredyt w drodze, planujemy bobasa, niestety bez szans z kasą :P ale powodzenia!
5
@MOLESTA Nie wstawiajcie go tutaj, nie mogę patrzeć i słuchać tego kretyna.
1
Arałczo Panie Hansie? Poproszę miliard euro klauzuli i wtedy sobie rozmawiajcie. Jak już przedłużą kontrakt.
2
@DonCarletto Odkleil się Luis albo szejku kazał mówić to mówi :D
4
@_barti Ja oglądałem tvn bo to jedyna słuszna stacja i Pan Premier Donald Tusk mówił ze prowadzi ich do zwycięstwa a PiS to zło. Komu wierzyć?
2
@_barti nic nie utworzył, bo muszą uzyskać poparcie większości, co Ty opowiadasz.
6
Bo jak ktoś jest ekspertem, a nie pisowskim pseudoekspertem to nie przyłoży ręki do tej farsy. @tomek8756