kuz

1

Pedri sprinter xd

kuz

2

Felix teraz świetny ruch do prostopadłej, olany oczywiście.

kuz

1

Dobrze gramy to zapomnieli jak sie trafia w bramkę. Tu już można było zamknąć mecz.

kuz

3

Nie no Lewy, weź nie żartuj... Od konara się odbiło.

kuz

18

Lewy piękna obrona!

kuz

1

Juz 2-0 na nogach, wina Xaviego

kuz

0

To wyglądało jakby jakaś nieznana siła zabroniła mu strzelić xD

kuz

0

Głos ukradli na eleven?

kuz

4

Dembappe na trybunach :P

kuz

2

@Pawel13sz Pewniejsze jest to że mogę prowadzić niż to że mamy taktykę jednak xd

kuz

0

Ten moment gdy chlałeś do późnej nocy i teraz nie wiesz czy możesz prowadzić, a na wsi nie ma komisariatu :D

kuz

0

Dzisiaj sie dowiemy, czy Porto było mocnym przeciwnikiem czy nie :P

kuz

1

Stuani > Lewandowski - aktualnie nawet nie ma dyskusji skoro napadziorki z ekstraklasy mają lepsze staty :D

kuz

0

@LaLigaPD Przeoraja nas nieźle.

kuz

4

@macio_944 wszyscy pokłony dla króla Rockstar, i w sumie słusznie.

kuz

10

@tristan87 16 minut grudnia :D

kuz

10

Dziwne, że zawsze wszystkie afery kibicowskie są tam gdzie jest bydło z Warszawy. Bardzo dziwne. Na pewno tak jak Winicjusz, są męczennikami i za nic im się obrywa.

kuz

6

@Emhyr Do dzisiaj żałuje że musiał odejść, Lewy miałby konkurencję i może sam by też trochę się przykładał. Auba to mistrz i zapamiętam go jako super zawodnika, który w ciężkich czasach robił salto na Bernabeu i pokazywał smoczą kulę.

kuz

0

@th@les


*poprawiony link

kuz

3

I wszystko Diaby wzięli

kuz

0



Czekam na ich koncert w PL, ciarryyyyyy.

kuz

0

@Trojanek23 Spokojnie, jak odbetonują TVP to kasa na służbę zdrowia też się znajdzie.

kuz

9

@tristan87 Tyle to ćwiczyli a koleś tak z**bał dośrodkowanie xD mem!

kuz

1

@Sulimo Leave Me All Alone - Pinky Z

kuz

2

@tomek8756 Wiadomo, różne głupie pomysły przychodziły do głowy, ale max to rozcięte kolana, łokcie albo złamana ręka i rozbita głowa. Nie narażało się innych na niebezpieczeństwo, a wszelka styczność z łamaniem prawa to była świętość i każdy bał się nawet zbliżyć do takiego zachowania. Przede wszystkim szanowało się starszych od Siebie i rodziców, co teraz jest raczej na wyginięciu.

kuz

10

@fart Za naszych czasów nie było internetu i spier**leńców, których ta młodzież naśladuje i się na nich wzoruje...

kuz

0

@DonMatteo901 Do Realu idealny

kuz

11

XD i w sumie tyle zostawię.

kuz

12

@Kessie Powinni zadzwonić wtedy na policję, że jakaś gruba robi rozróbę w lokalu xD
btw. do kolesia powiesz 'Gruby pijesz?' to odpowie 'KURRRŁAA OCZYWIŚCIE! LEJ!'

kuz

0

@ranger3120 na Białorusi tylko u Łukaszenki na chacie ogrzewane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?