Dziwne, że zawsze wszystkie afery kibicowskie są tam gdzie jest bydło z Warszawy. Bardzo dziwne. Na pewno tak jak Winicjusz, są męczennikami i za nic im się obrywa.
@Emhyr Do dzisiaj żałuje że musiał odejść, Lewy miałby konkurencję i może sam by też trochę się przykładał. Auba to mistrz i zapamiętam go jako super zawodnika, który w ciężkich czasach robił salto na Bernabeu i pokazywał smoczą kulę.
@tomek8756 Wiadomo, różne głupie pomysły przychodziły do głowy, ale max to rozcięte kolana, łokcie albo złamana ręka i rozbita głowa. Nie narażało się innych na niebezpieczeństwo, a wszelka styczność z łamaniem prawa to była świętość i każdy bał się nawet zbliżyć do takiego zachowania. Przede wszystkim szanowało się starszych od Siebie i rodziców, co teraz jest raczej na wyginięciu.
@Kessie Powinni zadzwonić wtedy na policję, że jakaś gruba robi rozróbę w lokalu xD btw. do kolesia powiesz 'Gruby pijesz?' to odpowie 'KURRRŁAA OCZYWIŚCIE! LEJ!'
1
Pedri sprinter xd
2
Felix teraz świetny ruch do prostopadłej, olany oczywiście.
1
Dobrze gramy to zapomnieli jak sie trafia w bramkę. Tu już można było zamknąć mecz.
3
Nie no Lewy, weź nie żartuj... Od konara się odbiło.
18
Lewy piękna obrona!
1
Juz 2-0 na nogach, wina Xaviego
0
To wyglądało jakby jakaś nieznana siła zabroniła mu strzelić xD
0
Głos ukradli na eleven?
4
Dembappe na trybunach :P
2
@Pawel13sz Pewniejsze jest to że mogę prowadzić niż to że mamy taktykę jednak xd
0
Ten moment gdy chlałeś do późnej nocy i teraz nie wiesz czy możesz prowadzić, a na wsi nie ma komisariatu :D
0
Dzisiaj sie dowiemy, czy Porto było mocnym przeciwnikiem czy nie :P
1
Stuani > Lewandowski - aktualnie nawet nie ma dyskusji skoro napadziorki z ekstraklasy mają lepsze staty :D
0
@LaLigaPD Przeoraja nas nieźle.
4
@macio_944 wszyscy pokłony dla króla Rockstar, i w sumie słusznie.
10
@tristan87 16 minut grudnia :D
10
Dziwne, że zawsze wszystkie afery kibicowskie są tam gdzie jest bydło z Warszawy. Bardzo dziwne. Na pewno tak jak Winicjusz, są męczennikami i za nic im się obrywa.
6
@Emhyr Do dzisiaj żałuje że musiał odejść, Lewy miałby konkurencję i może sam by też trochę się przykładał. Auba to mistrz i zapamiętam go jako super zawodnika, który w ciężkich czasach robił salto na Bernabeu i pokazywał smoczą kulę.
0
@th@les
*poprawiony link
3
I wszystko Diaby wzięli
0
Czekam na ich koncert w PL, ciarryyyyyy.
0
@Trojanek23 Spokojnie, jak odbetonują TVP to kasa na służbę zdrowia też się znajdzie.
9
@tristan87 Tyle to ćwiczyli a koleś tak z**bał dośrodkowanie xD mem!
1
@Sulimo Leave Me All Alone - Pinky Z
2
@tomek8756 Wiadomo, różne głupie pomysły przychodziły do głowy, ale max to rozcięte kolana, łokcie albo złamana ręka i rozbita głowa. Nie narażało się innych na niebezpieczeństwo, a wszelka styczność z łamaniem prawa to była świętość i każdy bał się nawet zbliżyć do takiego zachowania. Przede wszystkim szanowało się starszych od Siebie i rodziców, co teraz jest raczej na wyginięciu.
10
@fart Za naszych czasów nie było internetu i spier**leńców, których ta młodzież naśladuje i się na nich wzoruje...
0
@DonMatteo901 Do Realu idealny
11
XD i w sumie tyle zostawię.
12
@Kessie Powinni zadzwonić wtedy na policję, że jakaś gruba robi rozróbę w lokalu xD
btw. do kolesia powiesz 'Gruby pijesz?' to odpowie 'KURRRŁAA OCZYWIŚCIE! LEJ!'
0
@ranger3120 na Białorusi tylko u Łukaszenki na chacie ogrzewane