@jacobFCB Laphroaiga nie wali po gardle jak tanie jacki i red labele? Nie jestem koneserem, ale nasłuchałem się, że dobre whisky smakują i można wlasnie pić bez coli i nie czochraja przełyku jak denaturat. Prawda to? Czy to musi być specyfik od 500 wzwyż?
"Tusk powinien załatwić kasę z UE, obiecał!" Tusk poleciał do Brukseli i pojawiły się informacje o środkach. "Duda, Kidawa i Hołownia stoją na baczność przy żydach!!! A gdzie jest Tusk!? Wstydzi się!"
"Tusk nie załatwi kasy z UE" Tusk załatwia "Na pewno załatwił żeby nakraść!"
Jak jesteś urodzonym hejterem i wszystko i wszyscy Cię wku**iają, to nic raczej tego nie zmieni, bo jesteś typem narzekacza a do tego Polakiem, a to najtrudniejszy przypadek. Zawsze znajdziesz powody. :)
@Messibestplayerintheworld Nie grali źle tylko Girona grająca tak samo jak z każdym zjadała nas taktycznie i punktowała z kontry długimi piłkami za obrońców. Trener nie przygotował drużyny pod przeciwnika i tyle, obejrzyj sobie film Tomka Ćwiąkały.
Prawda jest taka, że wszyscy prócz Kopenhagi aktualnie nas zjadają na śniadanie i była by ogromna kompromitacja w dwumeczu. Chociaż nawet taka Kopenhaga podejrzewam, że potrafiłaby nas wyeliminować, bo mają pewnie trenera z planem na daną drużynę, a nie wuefistę co mówi "idźcie i grajcie, może dziś się uda". Straciłem całkowicie zaufanie do Xaviego a tekst o budowie zespołu przelał czarę. Chłop jest do zmiany, a jak jakimś cudem awansujemy do 1/4 i dostaniemy jakiś hajs, to trzeba go przeznaczyć na jakiegoś trenera. Podobnie było z Pirlo i nikt tam nie płakał, że to legenda, bo był słaby po prostu.
0
Przeciez to było proste do obrony xd dobrze ze w ogóle trafił w piłkę a Święcicki że nie celował w długi róg haha, beka
0
Oglądam od początku, i mam wrażenie ze obie drużyny kopią piłkę i na tym koniec, nic tu się nie dzieje z obu stron. :D
2
"Grałem z kontuzją od mundialu. Plecy mnie bolo a tera to już całkiem."
Już za chwilę.
2
@bartoszplucinski Nie ma takich zawodników aktualnie
3
Xavi has never lost 3 matches in a row as a Barça coach
Girona X
Royal Antwerp X
Valencia ???
No to po kolejny rekordzik idzie maszyna Xaviego!
1
@maroon Dzis o 21
0
@Hosh Juz ma zestaw FCB od wujka :P
0
@maroon Co tydzień
0
Co na prezent dla 2,5 letniego chrześniaka? 200-300 zł w maksie, koparki, traktory i inne auta juz ma w nadmiarze. :D
0
@LS Nie łudź się, dziś kolejne ciężary
2
@betonito chlop umrze i będzie żył sobie w ciepłych krajach pod innym nazwiskiem za to co nakradł. Brzmi jak plan.
1
@Popitek12 Widzę codziennie zawiedzione, rozczarowane i wkurzone miny pisowców. Więc mogę powiedzieć, że żyje się lepiej bo codziennie się uśmiecham.
1
@jacobFCB Laphroaiga nie wali po gardle jak tanie jacki i red labele? Nie jestem koneserem, ale nasłuchałem się, że dobre whisky smakują i można wlasnie pić bez coli i nie czochraja przełyku jak denaturat. Prawda to? Czy to musi być specyfik od 500 wzwyż?
2
@Firestone Na zdjęciach nie odskakuje
0
@matirix20 Intel/nvidia i tylko i wyłącznie. AMD to szrot. :D
11
"Tusk powinien załatwić kasę z UE, obiecał!"
Tusk poleciał do Brukseli i pojawiły się informacje o środkach.
"Duda, Kidawa i Hołownia stoją na baczność przy żydach!!! A gdzie jest Tusk!? Wstydzi się!"
"Tusk nie załatwi kasy z UE"
Tusk załatwia
"Na pewno załatwił żeby nakraść!"
Jak jesteś urodzonym hejterem i wszystko i wszyscy Cię wku**iają, to nic raczej tego nie zmieni, bo jesteś typem narzekacza a do tego Polakiem, a to najtrudniejszy przypadek. Zawsze znajdziesz powody. :)
1
@Pawel13sz Zeby chociaż taka. Usuń śnieg i będzie idealnie.
4
@KrychaFCB Hahah, czekam aż mu piana z ust poleci jak to wyłapie
23
@Ojciec5tkidzieci A mówią ze złego diabli nie biorą...
1
@PatrykBarca Na Xaviego wystarczyło, a xG nie daje punktów w tabeli. Gdybyśmy wygrali 5-4 nie było by problemu, no ale nie wygraliśmy, znowu.
6
@Messibestplayerintheworld Nie grali źle tylko Girona grająca tak samo jak z każdym zjadała nas taktycznie i punktowała z kontry długimi piłkami za obrońców. Trener nie przygotował drużyny pod przeciwnika i tyle, obejrzyj sobie film Tomka Ćwiąkały.
1
"Against Girona We played a great game."
Xavi swoje.
0
@FcPortoFan1999 Dzięki :)
0
Mieliśmy kiedyś dwie drużyny w playoff pucharów europejskich? W czasach 2000+?
0
@Rewolucja123 Wyjmuj :)
2
Prawda jest taka, że wszyscy prócz Kopenhagi aktualnie nas zjadają na śniadanie i była by ogromna kompromitacja w dwumeczu. Chociaż nawet taka Kopenhaga podejrzewam, że potrafiłaby nas wyeliminować, bo mają pewnie trenera z planem na daną drużynę, a nie wuefistę co mówi "idźcie i grajcie, może dziś się uda".
Straciłem całkowicie zaufanie do Xaviego a tekst o budowie zespołu przelał czarę. Chłop jest do zmiany, a jak jakimś cudem awansujemy do 1/4 i dostaniemy jakiś hajs, to trzeba go przeznaczyć na jakiegoś trenera. Podobnie było z Pirlo i nikt tam nie płakał, że to legenda, bo był słaby po prostu.
1
Xavi out Laporta miej jaja i reaguj, w dwa miesiące może coś zmienimy do 1/8..
0
Hahahahhaahhahaha ja wysiadam, co to za klub i trener i zawodnicy hahahahah
1
Jedyny plus. Guiu na Valencię, ale Xavi nie ma jajec.
0
Milan gol! Milan gol!!!