Może i jest to pokazówka, ale poprzeczka była tak nisko, że dużo starań nie było trzeba. :) Mam nadzieję, że w końcu będziemy to oglądać bez zażenowania na twarzy czego sobie i Wam życzę.
@koksik2700 Heh, chyba tylko typowy Heniek wieśniak co mu słoma wystaje z butów tak powie, bo dla niego chamstwo i prostactwo PiSu nie robi problemi a PO od razu szufladkuje. Wystarczy posłuchać wypowiedzi w sejmie żeby zobaczyć, że w PO ludzie potrafią się chociaż z kulturą wypowiedzieć i mają jakaś tam kulturękulturę osobistą. PiS to śmietnik dla niewykształconych debili zeby sobie napełniali kieszenie. Glapa, Sasin, Szydło czy Suski - przydupasy Jarka, wchodzą mu w dupe, mają stanowiska, a niczego poza chamstwem nie potrafią. Maciera nie liczę bo to chory na głowę człowiek, ale też z PiSu. NIE, PiS i PO to nie jest to samo.
Superliga może być krótkoterminowym rozwiązaniem problemów finansowych Barcelony i Realu Madryt. Jeśli rozgrywki wystartują to oba kluby otrzymają po około 1 miliard euro. [@ffpolo] (2️⃣)
Ludzie nie rozumieją, że organizacja takiego turnieju to ogromne koszta, więc z tego miliarda nic nie będzie do ruszenia na jakieś transfery itp. zapewne.
@FcPortoFan1999 Oj Panie tam od pierwszych minut jest toksyna, 12 letnie dzieci wyzywają Ci matkę i cała rodzinę. Bez końca. Najbardziej toksyczne community w historii gier to comm Rusta.
@Chucky Tusk musiałby mi codziennie rzucać gównem w okna żeby było gorzej niż za pisu. Do czego prawdopodobnie nie dojdzie. Nie mam dzieci, nie załapałem się na brak podatku poniżej 26 rż, nie dostałem ani grosza od rządu. Co musiałoby się według Ciebie stać, żebym miał gorzej? Tylko tak logicznie i z sensem, bo takie slogany każdy może rzucać.
0
Nie oglądałem meczu, ale już wnioskuję, że gdyby nie wejście tuzów jak Lewy i resza to byśmy nie przegrali xd
2
@Encore Brak Polskich znaków
1
Może i jest to pokazówka, ale poprzeczka była tak nisko, że dużo starań nie było trzeba. :) Mam nadzieję, że w końcu będziemy to oglądać bez zażenowania na twarzy czego sobie i Wam życzę.
0
@Amigo_Blanco Czekam
5
Jadą po Tusku, niemożliwe, gdzie Wasz reżim w drugą stronę?
1
Nawet Sławek jest, czaicie? Konfederata W TVP, co jessss
5
Pisowcy z jaskini teraz zawały masowe xD
0
Chciałbym tutaj zaznaczyć, że nie popieram corocznych spotkań milionerów i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego!
Ma to taki sam sens jak sprzeciw gówno klubów przeciwko superlidze.
1
@Cotutajsiedzieje Przychody w € a ceny zachodnie. Co za bełkot xD akurat ludzie zarabiający w euro za granicą żyją godniej niz Polak.
0
@koksik2700 Heh, chyba tylko typowy Heniek wieśniak co mu słoma wystaje z butów tak powie, bo dla niego chamstwo i prostactwo PiSu nie robi problemi a PO od razu szufladkuje. Wystarczy posłuchać wypowiedzi w sejmie żeby zobaczyć, że w PO ludzie potrafią się chociaż z kulturą wypowiedzieć i mają jakaś tam kulturękulturę osobistą.
PiS to śmietnik dla niewykształconych debili zeby sobie napełniali kieszenie. Glapa, Sasin, Szydło czy Suski - przydupasy Jarka, wchodzą mu w dupe, mają stanowiska, a niczego poza chamstwem nie potrafią. Maciera nie liczę bo to chory na głowę człowiek, ale też z PiSu.
NIE, PiS i PO to nie jest to samo.
0
@Encore A wystarczyło złożyć kanapę i przez bagażnik przełożyć. Zawsze tak wożę swoją :D Ludzie to idioci
22
@tristan87 kabanosy XDDDDDD
0
@Pedri16Future Na długi tymbardziej, kasa pójdzie na organizacje jeżeli w ogóle to dojdzie do skutku.
1
@kulek22 roztwor z soli i płukanka
0
Ludzie nie rozumieją, że organizacja takiego turnieju to ogromne koszta, więc z tego miliarda nic nie będzie do ruszenia na jakieś transfery itp. zapewne.
0
@FcPortoFan1999 Oj Panie tam od pierwszych minut jest toksyna, 12 letnie dzieci wyzywają Ci matkę i cała rodzinę. Bez końca. Najbardziej toksyczne community w historii gier to comm Rusta.
1
@FcPortoFan1999 W Rust nie graliście chłopy
0
@Blanco16 Niektórzy są tu ciemni bez tego...
0
Kapitan musiał wziąć sprawy w swoje ręce :D Wstyd!
2
Hah wszystko w bramkarza ładują, co za dziady jesteśmy to szok. Równia pochyła.
0
Almeria za mocna na Roberta? Ehhh... A niektórzy tu po 5-0 zwiastowali xD Od wczoraj ich oglądaci
3
Przesrane mają dziś kopacze.
Pewna wygrana - to tylko Almeria, żaden wyznacznik.
Słaby mecz albo nie daj Bóg strata punktów - jeszcze większa krytyka.
I tak źle, i tak nie dobrze. Obstawiam za wymęczoną wygraną.
1
Haaaaaaa tfuuuuuuu. Wiecie na kogo i dlaczego. Nie oglądam tego bo nie wytrzymuje nerwowo. :D
0
@Encore two retards fighting
0
@maroon Dwa razy tej samej osoby, tak czytałem na twitterze ale nie wiem ile tu prawdy.
1
@Herato Podobno dwa razy nie może.
1
@tomek8756 Widzialem filmik, to prawda.
0
@karci0 Japier**le... Chęć przy**bania komuś w ryj wzrasta o 500% oglądając to.
0
@JimMorrisonFCB No dobra, mniej humoru, memów i beki. Logiczny i konkretny argument, ale nie od kolegi niestety.
15
@Chucky Tusk musiałby mi codziennie rzucać gównem w okna żeby było gorzej niż za pisu. Do czego prawdopodobnie nie dojdzie.
Nie mam dzieci, nie załapałem się na brak podatku poniżej 26 rż, nie dostałem ani grosza od rządu. Co musiałoby się według Ciebie stać, żebym miał gorzej? Tylko tak logicznie i z sensem, bo takie slogany każdy może rzucać.