kuz

3

@AlexDark00 Możesz tak sobie mówić z ziomkami na osiedlu, a nie w ogólnodostępnej telewizji będąc znanym człowiekiem. Ty tak na serio?

kuz

6

@Fabik87 Napisałem jak bardzo PODZIWIAM Gironę i jak bardzo jestem zawiedziony, że Barca ze 100x lepszym składem gra takie szambo. A, no i jeszcze, że nie potrafię tego kompletnie zrozumieć.

kuz

1

Dziwnym trafem odkąd PiS przejął Republikę, to już w 4 dni nowego roku mamy 3 afery :D Zaproszenie do obozów, czipowanie imigrantów, a dziś nazwanie ich odpadami... :D Przypadek? No ja nie sądze.

kuz

2

@Pawci023x Co ten Kucharski pier**li? Przecież Lewy otwarcie mówił, że był Real na rzeczy i to dwukrotnie, ale wybrał po prostu lepsze projekty sportowe. Wtedy było nietykalne BBC, potem też był Benzema, w Barcelonie nie było nikogo i Lewy został gwiazdą.

kuz

0

@hayek Dobra, z tym tak samo przesadziłem, masz rację, ale pierwsze zdanie, że można ich porównać się zgadza.

kuz

0

@AlexDark00 Ale nikt niczego siłą nie odbił, pisiory robią z Siebie ofiary bo bronią się koryta jak mogą, i to samo mówią w swojej tubie propagandowej Republika, żeby dalej szczuć ludzi.

kuz

0

@DaPidejpi "Wyrażenia "większa połowa" (również "mniejsza połowa") można użyć w określonej sferze komunikacji, w której precyzja semantyczna nie jest najistotniejsza, np. w języku potocznym, codziennym itp. W tej sytuacji połowa jest używana ze znaczeniem potocznym 'jedna z dwu części, na które coś zostało podzielone' (wsjp.pl). W sytuacji komunikacyjnej, w której precyzja znaczeniowa jest ważna, np. w komunikacji naukowej, urzędowej itd. zaleca się stosowanie wyrażeń w rodzaju "większa (mniejsza) część", a nie "większa (mniejsza) połowa", jako że, zgodnie za znaczeniem słownikowym, połowa to 'jedna z dwu równych części jakiejś całości' (sjp.pwn.pl)."

Nie o to w poście chodzi, ale proszę.

kuz

1

Czy pisowców można porównać do rosjan?

Rozpoczęli wojnę atakując Ukraine, w telewizji propagandowej pokazują zupełnie co innego i twierdzą, że to Ukraina jest winna a oni tylko ją "denazyfikują".
Pisowcy szczuli i siali propagandę, atakowali innych Polaków przez całą swoją kadencję, od kobiet, po osoby innej orientacji. W tv twierdzili, że bronią Polski i takie też zdanie głosili w sejmie.
Cały świat zbojkotował Rosję, to ciągle twierdzili, że to zbrodnia przeciwko ich krajowi, firmy się wycofały a oni zaczęli je bojkotować.
Teraz tak samo jest z PIS, większa połowa społeczeństwa się na nich wypięła, to atakują ich, że to łamanie praworządności, że WOLNE MEDIA itp. :D Bojkot IKEA czy MBANKU.

Robią wszystko tak samo jak ich wzór do naśladowania? Kaczy na bank zazdrości Putinowi pozycji w kraju.

kuz

0

Leicester no. 2
Nie ma bata, oni muszą zgarnąć majstra.

kuz

0

Ez :D Rudiger i lecimy!

kuz

1

@DLFCB Zbanować rasistę do końca sezonu, jak on może?

kuz

1

@bebeto77 Wierzysz w duchy? XD

kuz

1

@JordiAlbion Mezo - Futbol to był przekozak, ja nie mówię, że go nie lubię :D

kuz

17

Co im ten Mezo zrobił? Wy też go nie lubicie?
https://i.imgur.com/02vFvKQ.jpeg

kuz

3

@ranger3120 Ból ucha od tego, że boli Cię ząb. Tzw. kombo.

kuz

9

@draxidox "Wszystkich dzieciaków nie zagryziemy, ale próbować warto."

kuz

4

@MichuZ44 Jak psy

kuz

0

Jechał ktoś na dniach do Zakopca autem? Którędy mozna pojechać zeby ominąć korki na zakopiance od strony Krk? Czarny Dunajec? Ktoś podpowie? Nie chcę stać kilka godzin.

kuz

4

@smiatuniu Gramy w sobotę na Bernabeu?

kuz

3

@FCB_dimiC Nic nie podnosi. Pis podniósł płace minimalną, za czym rośnie podatek i składki ZUS - to naturalne. Teraz wklepują ciemnocie, że to Donek podnosi, tak jak to robili w TVP. Na szczęście nie docierają do 80% swoich psychofanów z przekazem.

kuz

2

"Sport: Vitor Roque już od miesiąca przygotowuje się taktycznie do gry w Barcelonie. "

O nie, miesiąc szybciej przesiąknie lenistwem i zapomni jak to było w poprzednim klubie... A myślałem, że chociaż pół roku pogra lepiej.

kuz

0

@Davvd do pół roku będzie grał w dynamice z poprzedniego klubu, a potem zobaczy, że tu płacą za nic. Więc się roztyje.

kuz

0

i po co tu wstawiasz tego pajaca? Przez to właśnie robi to co robi bo ma liczby @Rl9k1nG

kuz

7

Komentarz usunięty

kuz

0

Ciekawe kiedy ktoś strzeli dla Barcy taką bramkę jak Foden xD Mam wrażenie, że już nigdy.

kuz

2

@gumaz Chłop zobaczył pękniętą szybę i od razu uciekł do ochrony xD Co za żałosny typ.
No ale żeby nie było, Denis jest jeszcze głupszy.

kuz

3

@Firestone Nie robił tego samego. Zapraszał Najmana jak był na Niego hype i tak jak mówiłem, był jeszcze śmieszny. Teraz jest żałosny, a zapraszanie go do "poważnej rozmowy" to strzał w kolano i chwytanie brzytwy. Nie dziwię się, że Stano się z nich nabija.

kuz

11

@Firestone Niby w jaki sposób? Darł łacha z Najmana, robił z Niego debila i nabijał nim wyświetlenia. Teraz dupa się im pali to sięgają po Jego stare metody, z tym, że Bór będzie siedział i poważnie z nim rozmawiał jakby był kimś wielkim, a to już znudzony i skończony kretyn. W czasach Stana ten Najman jeszcze jakoś śmieszył swoją głupotą, teraz jest pajacem.

kuz

6

@DonMatteo901 Mozesz po prostu nie pić tego ścierwa :P

kuz

2

@Gaz Smieszy, że mówią "idziesz do Barcy, tam się wymaga" a to nie prawda, bo jak nasz nazwisko albo hierarchię to możesz kopać się po czole, a i tak będziesz grał a trener nie będzie Cię krytykował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?