@Fabik87 Napisałem jak bardzo PODZIWIAM Gironę i jak bardzo jestem zawiedziony, że Barca ze 100x lepszym składem gra takie szambo. A, no i jeszcze, że nie potrafię tego kompletnie zrozumieć.
Dziwnym trafem odkąd PiS przejął Republikę, to już w 4 dni nowego roku mamy 3 afery :D Zaproszenie do obozów, czipowanie imigrantów, a dziś nazwanie ich odpadami... :D Przypadek? No ja nie sądze.
@Pawci023x Co ten Kucharski pier**li? Przecież Lewy otwarcie mówił, że był Real na rzeczy i to dwukrotnie, ale wybrał po prostu lepsze projekty sportowe. Wtedy było nietykalne BBC, potem też był Benzema, w Barcelonie nie było nikogo i Lewy został gwiazdą.
@AlexDark00 Ale nikt niczego siłą nie odbił, pisiory robią z Siebie ofiary bo bronią się koryta jak mogą, i to samo mówią w swojej tubie propagandowej Republika, żeby dalej szczuć ludzi.
@DaPidejpi "Wyrażenia "większa połowa" (również "mniejsza połowa") można użyć w określonej sferze komunikacji, w której precyzja semantyczna nie jest najistotniejsza, np. w języku potocznym, codziennym itp. W tej sytuacji połowa jest używana ze znaczeniem potocznym 'jedna z dwu części, na które coś zostało podzielone' (wsjp.pl). W sytuacji komunikacyjnej, w której precyzja znaczeniowa jest ważna, np. w komunikacji naukowej, urzędowej itd. zaleca się stosowanie wyrażeń w rodzaju "większa (mniejsza) część", a nie "większa (mniejsza) połowa", jako że, zgodnie za znaczeniem słownikowym, połowa to 'jedna z dwu równych części jakiejś całości' (sjp.pwn.pl)."
Rozpoczęli wojnę atakując Ukraine, w telewizji propagandowej pokazują zupełnie co innego i twierdzą, że to Ukraina jest winna a oni tylko ją "denazyfikują". Pisowcy szczuli i siali propagandę, atakowali innych Polaków przez całą swoją kadencję, od kobiet, po osoby innej orientacji. W tv twierdzili, że bronią Polski i takie też zdanie głosili w sejmie. Cały świat zbojkotował Rosję, to ciągle twierdzili, że to zbrodnia przeciwko ich krajowi, firmy się wycofały a oni zaczęli je bojkotować. Teraz tak samo jest z PIS, większa połowa społeczeństwa się na nich wypięła, to atakują ich, że to łamanie praworządności, że WOLNE MEDIA itp. :D Bojkot IKEA czy MBANKU.
Robią wszystko tak samo jak ich wzór do naśladowania? Kaczy na bank zazdrości Putinowi pozycji w kraju.
Jechał ktoś na dniach do Zakopca autem? Którędy mozna pojechać zeby ominąć korki na zakopiance od strony Krk? Czarny Dunajec? Ktoś podpowie? Nie chcę stać kilka godzin.
@FCB_dimiC Nic nie podnosi. Pis podniósł płace minimalną, za czym rośnie podatek i składki ZUS - to naturalne. Teraz wklepują ciemnocie, że to Donek podnosi, tak jak to robili w TVP. Na szczęście nie docierają do 80% swoich psychofanów z przekazem.
@Firestone Nie robił tego samego. Zapraszał Najmana jak był na Niego hype i tak jak mówiłem, był jeszcze śmieszny. Teraz jest żałosny, a zapraszanie go do "poważnej rozmowy" to strzał w kolano i chwytanie brzytwy. Nie dziwię się, że Stano się z nich nabija.
@Firestone Niby w jaki sposób? Darł łacha z Najmana, robił z Niego debila i nabijał nim wyświetlenia. Teraz dupa się im pali to sięgają po Jego stare metody, z tym, że Bór będzie siedział i poważnie z nim rozmawiał jakby był kimś wielkim, a to już znudzony i skończony kretyn. W czasach Stana ten Najman jeszcze jakoś śmieszył swoją głupotą, teraz jest pajacem.
@Gaz Smieszy, że mówią "idziesz do Barcy, tam się wymaga" a to nie prawda, bo jak nasz nazwisko albo hierarchię to możesz kopać się po czole, a i tak będziesz grał a trener nie będzie Cię krytykował.
3
@AlexDark00 Możesz tak sobie mówić z ziomkami na osiedlu, a nie w ogólnodostępnej telewizji będąc znanym człowiekiem. Ty tak na serio?
6
@Fabik87 Napisałem jak bardzo PODZIWIAM Gironę i jak bardzo jestem zawiedziony, że Barca ze 100x lepszym składem gra takie szambo. A, no i jeszcze, że nie potrafię tego kompletnie zrozumieć.
1
Dziwnym trafem odkąd PiS przejął Republikę, to już w 4 dni nowego roku mamy 3 afery :D Zaproszenie do obozów, czipowanie imigrantów, a dziś nazwanie ich odpadami... :D Przypadek? No ja nie sądze.
2
@Pawci023x Co ten Kucharski pier**li? Przecież Lewy otwarcie mówił, że był Real na rzeczy i to dwukrotnie, ale wybrał po prostu lepsze projekty sportowe. Wtedy było nietykalne BBC, potem też był Benzema, w Barcelonie nie było nikogo i Lewy został gwiazdą.
0
@hayek Dobra, z tym tak samo przesadziłem, masz rację, ale pierwsze zdanie, że można ich porównać się zgadza.
0
@AlexDark00 Ale nikt niczego siłą nie odbił, pisiory robią z Siebie ofiary bo bronią się koryta jak mogą, i to samo mówią w swojej tubie propagandowej Republika, żeby dalej szczuć ludzi.
0
@DaPidejpi "Wyrażenia "większa połowa" (również "mniejsza połowa") można użyć w określonej sferze komunikacji, w której precyzja semantyczna nie jest najistotniejsza, np. w języku potocznym, codziennym itp. W tej sytuacji połowa jest używana ze znaczeniem potocznym 'jedna z dwu części, na które coś zostało podzielone' (wsjp.pl). W sytuacji komunikacyjnej, w której precyzja znaczeniowa jest ważna, np. w komunikacji naukowej, urzędowej itd. zaleca się stosowanie wyrażeń w rodzaju "większa (mniejsza) część", a nie "większa (mniejsza) połowa", jako że, zgodnie za znaczeniem słownikowym, połowa to 'jedna z dwu równych części jakiejś całości' (sjp.pwn.pl)."
Nie o to w poście chodzi, ale proszę.
1
Czy pisowców można porównać do rosjan?
Rozpoczęli wojnę atakując Ukraine, w telewizji propagandowej pokazują zupełnie co innego i twierdzą, że to Ukraina jest winna a oni tylko ją "denazyfikują".
Pisowcy szczuli i siali propagandę, atakowali innych Polaków przez całą swoją kadencję, od kobiet, po osoby innej orientacji. W tv twierdzili, że bronią Polski i takie też zdanie głosili w sejmie.
Cały świat zbojkotował Rosję, to ciągle twierdzili, że to zbrodnia przeciwko ich krajowi, firmy się wycofały a oni zaczęli je bojkotować.
Teraz tak samo jest z PIS, większa połowa społeczeństwa się na nich wypięła, to atakują ich, że to łamanie praworządności, że WOLNE MEDIA itp. :D Bojkot IKEA czy MBANKU.
Robią wszystko tak samo jak ich wzór do naśladowania? Kaczy na bank zazdrości Putinowi pozycji w kraju.
0
Leicester no. 2
Nie ma bata, oni muszą zgarnąć majstra.
0
Ez :D Rudiger i lecimy!
1
@DLFCB Zbanować rasistę do końca sezonu, jak on może?
1
@bebeto77 Wierzysz w duchy? XD
1
@JordiAlbion Mezo - Futbol to był przekozak, ja nie mówię, że go nie lubię :D
17
Co im ten Mezo zrobił? Wy też go nie lubicie?
https://i.imgur.com/02vFvKQ.jpeg
3
@ranger3120 Ból ucha od tego, że boli Cię ząb. Tzw. kombo.
9
@draxidox "Wszystkich dzieciaków nie zagryziemy, ale próbować warto."
4
@MichuZ44 Jak psy
0
Jechał ktoś na dniach do Zakopca autem? Którędy mozna pojechać zeby ominąć korki na zakopiance od strony Krk? Czarny Dunajec? Ktoś podpowie? Nie chcę stać kilka godzin.
4
@smiatuniu Gramy w sobotę na Bernabeu?
3
@FCB_dimiC Nic nie podnosi. Pis podniósł płace minimalną, za czym rośnie podatek i składki ZUS - to naturalne. Teraz wklepują ciemnocie, że to Donek podnosi, tak jak to robili w TVP. Na szczęście nie docierają do 80% swoich psychofanów z przekazem.
2
"Sport: Vitor Roque już od miesiąca przygotowuje się taktycznie do gry w Barcelonie. "
O nie, miesiąc szybciej przesiąknie lenistwem i zapomni jak to było w poprzednim klubie... A myślałem, że chociaż pół roku pogra lepiej.
0
@Davvd do pół roku będzie grał w dynamice z poprzedniego klubu, a potem zobaczy, że tu płacą za nic. Więc się roztyje.
0
i po co tu wstawiasz tego pajaca? Przez to właśnie robi to co robi bo ma liczby @Rl9k1nG
7
Komentarz usunięty
0
Ciekawe kiedy ktoś strzeli dla Barcy taką bramkę jak Foden xD Mam wrażenie, że już nigdy.
2
@gumaz Chłop zobaczył pękniętą szybę i od razu uciekł do ochrony xD Co za żałosny typ.
No ale żeby nie było, Denis jest jeszcze głupszy.
3
@Firestone Nie robił tego samego. Zapraszał Najmana jak był na Niego hype i tak jak mówiłem, był jeszcze śmieszny. Teraz jest żałosny, a zapraszanie go do "poważnej rozmowy" to strzał w kolano i chwytanie brzytwy. Nie dziwię się, że Stano się z nich nabija.
11
@Firestone Niby w jaki sposób? Darł łacha z Najmana, robił z Niego debila i nabijał nim wyświetlenia. Teraz dupa się im pali to sięgają po Jego stare metody, z tym, że Bór będzie siedział i poważnie z nim rozmawiał jakby był kimś wielkim, a to już znudzony i skończony kretyn. W czasach Stana ten Najman jeszcze jakoś śmieszył swoją głupotą, teraz jest pajacem.
6
@DonMatteo901 Mozesz po prostu nie pić tego ścierwa :P
2
@Gaz Smieszy, że mówią "idziesz do Barcy, tam się wymaga" a to nie prawda, bo jak nasz nazwisko albo hierarchię to możesz kopać się po czole, a i tak będziesz grał a trener nie będzie Cię krytykował.